varbūt tikai pārspīlēju?

 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011

Vakar sanāca ar puisi sakasīties,sadusmoties.

Bija runāts,ka es pie viņa augusta sākumā braukšu ciemos uz ārzemēm,uz kādu nedēļu.Aptuveni jau izdomājām datumus.Vakar runājam un viņš saka,ka laba draudzene arī gribot aizbraukt paciemoties (zinu to meiteni,bet īpaši nekontaktējam),paskatīties to pilsētu.Es prasīju-kad?Kā izrādās-viņa grib aptuveni tajos pašos datumos braukt,kad es biju izdomājusi!Es sadusmojos!!!Runājām mēs par šiem datumiem,bet bez maz viņai tagad tie jādod,jo viņa netikšot vēlāk (gan jau negrib).Viņš tik man prasa-kad tu gribēji utt.Es pateicu-nez vai man vairs vēlme braukt!Viņš saka-viss jau man ar viņu nav līdz galam sarunāts,tu varēsi dabūt sev vēlamos datumus!Bez maz-ja jau gribi,tad dabūsi arī!

Visa vēlme kaut kur braukt izgaisa.Viņš tik pateica-baigi jauki,vienkārši...... (e) Kā parasti problēmas ar sievietēm!

Kā jūs rīkotos manā vietā?

Esam viens uz otru sadusmojušies,pat šodien centāmies kaut ko runāties,bet pa 1 teikumu tālāk netikām,droši līdz vakaram!

29.06.2011 20:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits