gribu normālu seksu

 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
Esmu strupceļā, tālāk neznu, ko darīt, samierināties vai taisīt revolūciju. Situācija sekojoša - esmu ar savu vīru kopā 12 gadus, pēdējos 2 gadus mums tik pat kā nav normāls sekss dēļ tā, ka viņam ātri " noiet", Tas sākās pēc bērniem, kad kādu laiku vajadzēja atturēties no seksa vispār. Es katru reizi palieku neapmierināta, dažreiz pat liekass, ka no uzbudinājuma un aplauziena, ka atkal viss beidzās pārāk ātri, rāpošu pa sienām un skrāpēšu asfaltu, parasti pēc seksa ir vilšanās sajūta. Esam par to daudz runājuši, it kā viņam arī tas nepatīk, saku, lai kaut ko dara lietas labā, jo tā dzīvot es nevaru. Tad labāk iztieku bez seksa vispār, nekā katur reizi uzbudinos un aplaužos, tā sajūta ir briesmīga....esam mēģinājuši seksu vairākas reizes dienā, varbūt par pāris mirkļiem garāks tas process ir 2. un 3. reizē, bet tad bieži gadās, ka penis nav tik stingrs :( Superīgs seks mums ir tikai tad, kad esam kārtīgi sadzērušies, bet nevar taču dzert katru otro dienu, lai būtu labs seks...
Biju uzticīga visu laiku, bet vadzis lūza un es kritu kārdinājumā ar citu vīrieti cerībā, ka viņš spēs sniegt labu seksu. Pirmā reize ar viņu bija super, bet otrajā reizē kaut kas negāja kā nākas, viņam " nestāvēja", par ko viņš ļoti satraucās un jo vairāk satraucās, jo mazāk stāvēja. Nu domāju, nekas, gan nākošreiz. nākošajā reizē atkal tās pašas erakcijas problēmas...
Esmu izmisumā - kāpēc man nav lemts tikt pie normāla seksa? Piebildīšu, ka esmu izskatīga, slaida, vīriešu uzmanības man nekad nav trūcis, bet kas ir ar to seksa būšanu, ko darīt - samierināties, ka orgasmu sasniegšu labi ja reizi mēnesī (reizēs, kad ar vīru būsim kārtīgās devās lietojuši alkoholu) un pārējās reizēs vienkārši paciest, pieciest, noklusēt savu sāpi? Es gribu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, bet kā? Varbūt ir kādai līdzīgi, nu padalieties lūdzu pieredzē.
p.s. moralizēšanu par manu dubulto dzīvi dzirdēt nevēlos, pašai jau sāp pietiekami.
27.11.2013 10:55 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Es tiešām nezinu vai tas palīdz, bet vari vismaz pamēģināt - iegādājies kādu smēri no sexystyle.lv - kas paredzētas, lai vīrietim ilgāk stāv. Bet nu jā - cik tas līdz, Dievs vien zina. Nu, ko vēl? Viņam katru dienu jāapmierina sevi vispirms un tad tikai jānāk pie tevis. Sarežģīti..
27.11.2013 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Piedāvāt citus veidus kārtīga, veselīga seksa vietā... Nu nezinu, meitenes, cik jūs būtu laimīgas, ja visu laiku būtu jāēd tikai salāti, kas barošanas funkciju pilda, bet reāli tak gribas arī tai sulīgajā vistas filejā iekosties. Salīdzinājums ne no veiksmīgākajiem, bet doma apmēram tāda.

Ieteikumu man nav, baigi traki.
27.11.2013 11:09 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
jā, neiedomājos, ka noteikti man šito rakstīs, ka orālie, vibratori utt. - jā, to visu es atzīstu, bet tas viss man pieder pie priekšspēles, taču nobeigumā jābūt rupji sakot " kārtīgam drāzienam", jo orgasmu varu saniegt tikai tad, kad penis ir manī dziļi dziļi iekšā, mīļākā poza ir jātnieces poza, bet arī pie nosacījuma, ka penis ir riktīgi stingrs.
Nesaprotu tās, kas saka, ka viņām pietiek ar pačubināšanos ar mēlīti, pirkstiņiem utt. bet nu katram savs.
27.11.2013 11:05 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Vaitad tikai penis vagīnā ir vienīgais veids,kā apmierināt otru?
Ja vīram ir problēmas ar ātru beigšanu, ir taču visādi veidi kā sievieti apmierināt- petings, orālais, utt. Bet ja gribi tikai penis iekšā, 15 minūtes pakratos un ārā tad jā..tev ir problēma.
27.11.2013 11:00 |
 
Reitings 1068
Reģ: 05.10.2012
lai tevi apmierin orali ja savadak nevar..;)
bet par krāpšanu..
27.11.2013 10:59 |
 
Reitings 1201
Reģ: 15.11.2013
Parād foto!
27.11.2013 10:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits