Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Saka DEPRESIJA

 
Reitings 27
Reģ: 07.12.2009

Es neatzistu, bet apkartejiem dien diena redzot mani izsakas ka man ir depresija. jo pedeja laika biezi kautkur domas aizklistu, vai iesmejos,iekinos pat nevieta, neesmu kautka ieverojusi. Biju pie arsta, arsts izteicas ka tas man neliels stress no vienas valsts uz otru parvacos.

Es vairak ka gadu Irija nodzivoju un pectam menesi Latvija un tagad esmu jauna vieta. Izlasiju interneta ka varetu but no vienas vietas uz citu, vai ari ziemas perioda.

Ta ikdiena esmu aktiva jo stradaju bernudarza,pec darba paris nedelas uz baseinu vai atpusos. Pa brivdienam vienigi sanak pa majam.Vai tiesam saku depresija ieslikt?

26.02.2011 20:25 |
 
Reitings 27
Reģ: 07.12.2009
Drizakais tas man ir stresa del, jo ari ir daudz no draugiem jaskiras viena valsti, tad uz citu un beigu beigas atkal uz citurienu braucu.Tagda busu uz vietas uz iilgu laiku, jo saku darbu kas ir uz gadu,taka busu uz vietas un gan nomierinasos. un Visburviga iesaku atrest kautko kas nodarbina tavu pratu pozitivi, es piemeram darba stradaju ar berniem un tas sagada lielu prieku, bet majas man ir draudzenes berns un ar berniem darbojoties tas ir loti intresanti, ja nav berni, tad kadu dzivnieku vai iziet izklaideties un atrest cilveku ar kuru no sirds var parunat.
27.02.2011 03:16 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nē,nesāc.
Tas neizklausās pēc depresijas.
Varbūt stress vai kas tāds,bet ne jau depresija.
26.02.2011 20:58 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Manuprāt, tā galīgi neizklausās pēc depresijas.
Vot man sāk likties, ka es sāku pamazām ieslīgt. Man jau ilgstošu laiku, kādu mēnesi ir milzīga neapmierinātība ar sevi un apkārt notiekošo, kaut gan ikdiena par to nevienam pat nelikšu manīt, eju daru visu ar smaidu, kam apkārtējie arī notic.
Bet iekšēji ir tik smagi, ir drūmas domas, nekad neesmu to atbalstījusi, bet pašai tagad ir tā, ka gribas piedzerties, jo es vairs netieku galā ar sevi, man ir tik biežas garastāvokļa maiņas, skumjas, melanholija.
Es protams, to cenšos izskaidrot ar pavasara organisma nogurumu pēc ziemas. Bet..
26.02.2011 20:45 |
 
Reitings 27
Reģ: 07.12.2009
Tapec jau neatzistu, bet brizam jau par daudz sak izteikties un sak uzjundit intrese kas tad isti tas par zveru depresija internets pilns, bet konkreta nekas.
26.02.2011 20:36 |
 
Reitings 36
Reģ: 06.12.2010
Neklausies apkārtējos un neļauj viņiem iestāstīt sev visādas muļķības! Ja pati jūties labi, tad viss ir ok. Šitā vēl sazin ko sev cilvēks var piedomāt klāt. Izbrīvē laiku nelielai atpūtai un neņem nopietni visādas muļķības.
26.02.2011 20:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits