Akne

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010

Sveikas! Ļoti gribās tikt vaļā no tām pumpām. Kā lai izvēlas pareizo,tieši man piemēroto veidu? Dermatologs atzīmēja Bioderma Sebium(nekādas analīzes neņēma,tikai paskatījās uz seju,seja nebija tīra-kosmētika virsū) un paņēma Bioderma lapiņu un tur no vairākiem produktiem dažus atzīmēja. Tas kaut kā liekas vairāk ka nevis personīgi man piemērot ārstēšanas kursu,bet vienkārši produktus no firmas kas jāreklamē pacientiem un jāiesaka. .Sākumā domāju izmēģināšu tikai vienu produktu no atzīmētajiem,jo visu pirkt kopā baigi dārgi sanāktu un ja nu ādai nepatīk? Un tā arī ir ,sejas āda 2.,3.dienā bija šausmīga,tagad 2 nedēļas esmu lietojusi un ir mazliet labāk,bet tik un tā pirms-kad nebiju sākusi lietot produktu bija labāk.Sliktāk ir pumpu ziņā-vairkāk pumpas itkā metās,bet tur kur nav pumpas āda itkā maigāka un nav taukaina,eļļaina pieskaroties. Bet uz vaigiem uzmetās sarkanīgas maziņas pumpiņas,vai tā arī akne-vai varbūt kā alerģija? Tad bija doma varbūt mēģināt citu produktu no tās pašas sērijas-H2O Sebium attīrošo ūdeni?Tagad domāju- tas taču stulbi,ja nu iekrītu vēlreiz tajā pašā bedrē? Zinu jau visādus līdzekļus kas būtu aknei,pumpām,bet vai palīdzēs,vai nepaliks sliktāk? Varbūt labāk ar dabīgajiem-auzu pārslas,medus, kumelīšu tējas novārījums utt? Varbūt kādus vitamīnus padzert?Ir jau vēl visādi līdzekļi-Dr.Wolff,Avene,Vichy(firmas itkā labas,bet ja man nepalīdz?) tad nožēla... un ja paliek vēl trakāk? :-O Esmu apjukusi,visi produkti jau sola no sevis to labāko,atsauksmes arī var lasīt-vienam 100% patīk un ir ideāli,otram atkal pasliktinās un galīgi neder :-/

07.08.2011 15:38 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Womankind-ar Ecotools otiņu,otas tiek mazgātas lai atbrīvotos no baktērijām(nemazgāju ar pliku ūdeni).

Tāpat jau augļskābju kremus nav vēlams vasarā lietot,tad kad saule nebūs,rudenī varēšu mēģināt augļskābju kremu,vasarā pakaltēt pumpas saulē (bet diez vai būs tā saule vēl) :-D Negribas atzīt ka tā ir baigā kļūda, tāpēc ka tas man vienīgais kas palīdz aptuveni no 98% pumpu tikt vaļā (l)Un zinu daudzas meitenes kuras tikai tā cīnās-saule,solārijs un āda viņām tīra ,viss ok! :-)
09.08.2011 03:42 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.04.2020
What's more, even since i'm relieved I realize I can't take an excessive amount of fat in light of the fact that I appears my stomach lining can't deal with something over the top, even since its gone this bit of poop helps me to remember it...
29.04.2020 00:13 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.04.2020
Scientists have discovered that lauric acid, a component of breast milk, has antibacterial, acne-fighting qualities. Dabbing breast milk (or a mixture of breast milk and coconut oil, another source of lauric acid) on your face, then letting it air dry, may help clear up acne.
Also natural product like the aloe Vera gel is quite potent in fighting acne
https://de.formulaswiss.com/
10.05.2020 16:14 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Vispār Latvijā tie dermatalogi ir pēdējie mēsli! Ja viņi tev sāk izrakstīt krēmus un ziedes, par kurām farmācijas kompānijas viņiem maksā milzīgas summas, lai reklamētu, tad saproti, ka viņiem ir pilnīgi nospļauties par tevi. Pirmais, kas jāpārbauda ir hormonu līmenis, un tikai hormonu regulējošas recepšu zāles tur var kaut ko palīdzēt!
10.05.2020 18:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits