Akne

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010

Sveikas! Ļoti gribās tikt vaļā no tām pumpām. Kā lai izvēlas pareizo,tieši man piemēroto veidu? Dermatologs atzīmēja Bioderma Sebium(nekādas analīzes neņēma,tikai paskatījās uz seju,seja nebija tīra-kosmētika virsū) un paņēma Bioderma lapiņu un tur no vairākiem produktiem dažus atzīmēja. Tas kaut kā liekas vairāk ka nevis personīgi man piemērot ārstēšanas kursu,bet vienkārši produktus no firmas kas jāreklamē pacientiem un jāiesaka. .Sākumā domāju izmēģināšu tikai vienu produktu no atzīmētajiem,jo visu pirkt kopā baigi dārgi sanāktu un ja nu ādai nepatīk? Un tā arī ir ,sejas āda 2.,3.dienā bija šausmīga,tagad 2 nedēļas esmu lietojusi un ir mazliet labāk,bet tik un tā pirms-kad nebiju sākusi lietot produktu bija labāk.Sliktāk ir pumpu ziņā-vairkāk pumpas itkā metās,bet tur kur nav pumpas āda itkā maigāka un nav taukaina,eļļaina pieskaroties. Bet uz vaigiem uzmetās sarkanīgas maziņas pumpiņas,vai tā arī akne-vai varbūt kā alerģija? Tad bija doma varbūt mēģināt citu produktu no tās pašas sērijas-H2O Sebium attīrošo ūdeni?Tagad domāju- tas taču stulbi,ja nu iekrītu vēlreiz tajā pašā bedrē? Zinu jau visādus līdzekļus kas būtu aknei,pumpām,bet vai palīdzēs,vai nepaliks sliktāk? Varbūt labāk ar dabīgajiem-auzu pārslas,medus, kumelīšu tējas novārījums utt? Varbūt kādus vitamīnus padzert?Ir jau vēl visādi līdzekļi-Dr.Wolff,Avene,Vichy(firmas itkā labas,bet ja man nepalīdz?) tad nožēla... un ja paliek vēl trakāk? :-O Esmu apjukusi,visi produkti jau sola no sevis to labāko,atsauksmes arī var lasīt-vienam 100% patīk un ir ideāli,otram atkal pasliktinās un galīgi neder :-/

07.08.2011 15:38 |
 
Reitings 226
Reģ: 19.05.2011
Switched On , baigais jautājums, kas ir tas dabīgais hormonu sakārtošanas preperāts, un vai to tikai uz receptēm dod?
08.08.2011 03:16 |
 
Reitings 71
Reģ: 14.11.2010
pilnībā piekrītu naktsmeitai, tās pumpas nāk no iekšienes, ir jāmeklē cēlonis. Man arī tādas bija, un tev nav pamata satraukumam, tas nav nekas traks, manam brālim bija trakāk, viņam bija īsta akne, tādi lieli augoņveidīgi, cieti bumbuļi pa visu seju, viņš dzēra dermatologa izrakstītas antibiotikas un viņam pārgāja, maksāja dārgi, mēnesī 60ls.
Un es tev ko teikšu par tiem visiem līdzekļiem ko esi izmēģinājusi, ir tā ka tev viens līdzeklis ir jālieto vismaz pusgadu, tad tu tikai manīsi rezultātu, jo no sākuma tas līdzeklis visas pumpas dzen uz āru un pēc tam tikai iedarbojas kā ārstējošais, es zinu ka gribās ātrāk tikt vaļā no pumpām, bet ir jābūt pacietīgai. Es 3 gadus lietoju produktus no Noitrogēna, un tikai tagad man pumpas ir pilnībā pargājušas.
Esi pacietīga!
08.08.2011 03:16 |
 
Reitings 71
Reģ: 14.11.2010
aizmirsu piebilst, jo vairāk tu eksperimentēsi ar visādiem līdzekļiem, jo vairāk tev pumpas metīsies! āda nespēj pielāgoties vienam līdzeklim, ka tu jau izmēģini nākošo, ta gan labāk nedari! pieturies pie viena, ko tev dermatologs ieteiks, un nebēdā ja neredzēsi rezultātu pēc mēneša vai diviem, tas parādīsies tikai ar laiku.
08.08.2011 03:20 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Bet pusaudžu pumpas taču arī ir akne Akne skaitās ādas slimības kas izpaužās kā pinnes,pūtītes,kas man arī ir. Ne tā? :-D Cik daudz-tas ir cits jautājums. Diemžēl pie cita dermataloga un ģimenes ārsta netikšu.Nav ģimenē tās naudiņas ko maksāt privātdakteriem. :-/ Arī šo produktu par savu naudiņu pirku,un šī mana naudiņa nenāk no vecāku maka,bet pašas pelnīta.Es turpināšu lietot šo līdzekli,varbūt arī nopirkšu to H2O jo tam vipār nav sliktas atsauksmes dzirdētas, vajadzētu itkā saņemties aiziet kādreiz pie ginekologa,vēl neesmu bijusi NEKAD iepriekš. :-D Bet varbūt ka tur apakšā kaut kas nav kā vajag, un ja tā tad labāk ātrāk nekā vēl vēlāk.Gadiem jau ir doma-vajadzētu,bet bail jau ļooti būtu. :%27-( :-D
08.08.2011 04:34 |
 
Reitings 44
Reģ: 22.04.2011
Sveika! PAstāstīsu savu pieredzi īsumā. Tātad man akne jeb pumpas uz sejas jau ir gadus 5. Šķiet,ka neviens cilvēks nav izmēģinājis vairāk ārstēšanās veidus kā es. Esmu cīnījusies dažādos veidos, gadu katru mēnesi gāju pie kosmetologa-ķirurga, kurš manu seju saspieda līdz asinīm, veicot dziļo tīrīšanu. Vēljoprojām nesaprotu, kā tāds cilvēks var būt ķirurgs un nesaprast,ka tā spiešana nekādu labumu nedod, tikai atstās rētas, kas arī man palika. Visu lomu spēlēja nauda. Paral''eli vēl lietoju aptiekā taisītus losjonus. pēc tam vēl gāju pie citiem ādas ārstiem, katrs ieteica savus tīrāmos līdzeklus. tad veel biju Rīgā Kolonnas laazerkliinikā, tur veicu aarsteesanu ar laazera gauismas paliidziibu, arii neko iipasi nepaliidzeja, atkal nauda nenoramala iztereta. Biju pie ginekologa, paarbaudija hormonus un kungii bakterija vai nav, bija mazliet par daudz viir. hormons, taadel laiku dzeeru OK Yasmine, arii neko iaapsi nepaliidzeeja. tad veel veicu taadu proceduuru, neatceros kaa to zinātniski sauc, nu kjipa no rokas vēnas ņema asinis un pēc tam tās asinis špricēja atpakaļ dibenā, lai attīrītos asinis. Tā...vēl pārbaudiiju kunģi un pat riju kobru, kas bija briesmģi grūti:( Mazs iekaisums bija.PAr uzturu ļoti piedomāju, svaigu gaisu, fiziskaas akt. utt

Kopumā secinājumi: galvenais ir tiešām atrast cēloni, jo ar sekām nav vērts cīnīties. Es vēljoprojām īsti cēloni neesmu atradusi, bet ļoti svarīgs ir uzturs, nekādu saldumu, gaazeeto saldinato dzerienu, cipsu utt. vismaz man tad ir vauirak pumpu. Jaaed daudz darzenu, auglu, vispār svaiga nepārstrādāta pārtika laba. Un nevar stresot daudz, jāsporto, svaigs gaiss un dauuudz ūdens( es dzeru ļoti daudz, jo arī garšo:)
aa un par sejas tiiriisanu- tagad gandriiz nedaru neko taadu un palliek labāk. No rīitiem noskaloju ar uudeni vnk, vakaraa lietoju citreiz notīru seju ar tādu losjonu 1:1 gurķa sula:degvīns un pēc tam noskaloju ar ūdeni. Reizi nedēļā uzlieku no kafijas biezumiem skrubi-labs. Un saulīte ļoti labi palīdz. VAirak ar dabiskam lietaam tgd arsteeju. Kā labus aptieksas līdzeklus pec pieredzes varu nosaukt- Differine gel, Skinoren kreems, Dr. wollf ziepes, Avene tiir. želeja, Eucerin.
Ar Biodermu ir tā, ka pati arī pamēģināju to želeju un man patika, dārga protams, bet laba gan. Gribētos vēl kko pameeginat no taas seerijas.

Bet man arī gribētos, lai vēl kāda padalās iespaidos, ieteikumos, ko ir atklājusi. Sanāca garš palags, bet ceru, ka kādai kkas noderēs :)
08.08.2011 12:47 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
cassieV - tas nekas, ka Tavā pilsētā ir tikai viens dermatologs, brauc uz citu pilsētu, kaut vai Rīgu. Noteikti ir jāveic analīzes, lai saprastu, kādu ārstēšanu veikt. Ja dermatologs, pie kā aizej, nekur netaisās Tevi sūtīt, Tev ir visas tiesības uz to uzprasīties. Ārsta kabinetā nav jāsēž nerunājot.

A varbūt pumpiņas uz pieres ir ādas reakcija no tonālā krēma, ko lieto?

Par Bioderma Sebuim H2O - par šo produktu esmu sajūsmā. Ļoti patīk attīrošais efekts, esmu izlietojusi jau vairākas pudeles. Savukārt, sejas krēms Sebium Al man nederēja ne pavisam.
08.08.2011 12:55 |
 
Reitings 190
Reģ: 27.07.2011
Lietoju Bioderma gēlu jau 6 mēnešus, sākums precīzi kā Tev - seja pārvērtās par katastrofu, bet apm pēc 2 mēnešiem pumpas pazuda.. Tagad uzmetās labi ja viena mēnesī.. Es gan nomainīju arī OK, pret ādai draudzīgām (Jeanine)..
Kā mana dermatoloģe teica - ietekmi uz ādu var redzēt tikai pēc 8 nedēļām, tā, ka pēc 2 nedēļām efekta vai defekta tāpat nebūs! Pacietību! ;-)
08.08.2011 12:56 |
 
Reitings 44
Reģ: 22.04.2011
Aizmirus piebilst vienu svarīgu lietu- NESPIEST pumpas!
Un vē labāk neest miltu izstradajumus arī.
Vēl ir labi ledus kubicini sejas tiirisanai :)
08.08.2011 12:56 |
 
Reitings 44
Reģ: 22.04.2011
Par Akne Bp5 dzirdetas labas atsauksmes, jā. Varbūt kāda vēl var kko pateikt tieši par šo produktu?
08.08.2011 13:04 |
 
Reitings 610
Reģ: 31.07.2010
Man kādu laiku atpakaļ zods bija katasrofāls. Analīzes uzrādīja, ka kaut kāds hormons esot paaugstināts. Lietoju ok, Dr. Wolf augļskābju krēmu un Āfrikas melnās ziepes. Nezinu, kas man īsti no visa palīdzējā, bet tagad turpinu lietot gan ok, gan Āfrikas melnās ziepes un pa reitai reizei uzmetas kāda pumpa, bet tas no lielā saldumu daudzuma, ko ikdienā apēdu
08.08.2011 13:22 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
cassieV , akne nav parastas pumpas vien. parastā valodā runājot - akne ir tauku dziedzeru saslimšana .
pusaudžiem pumpas metas dēļ hormonu izmaiņām, līdz hormonu noregulējas, ādas problemas nozūd. ja tā nenotiek un āda netiek pienācīgi aprūpēta, stāvoklis pasliktinās .
starp citu- par vīriesu hormoniem. pastāv uzskats, ka visbiežāk aknes cēlonis ir tieši tie. vēl pie vainas vitamīnu trūkums, nepareizas kosmētikas lietošana ( piem tonālais, kas domāts sausai ādai ) , solārijs (pilnīgi nopietni)smēķēšana. un arī iedzimtība

spiest aknes pumpas nedrīkst, būs rētas .

pati vari tikai mazgāt seju divreiz dienā, pārskatīt uzturu, kosmētikas maciņu nu paradumus. pārējais ir dermataloga ziņā.
08.08.2011 14:43 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Samaksāji 20ls dermatologam,lai pēc tam ierakstītu cosmo.lv? Man arī bija ādas problēmas,aizgāju,viņš arī BEZ analīzēm ieteica,man līdzekļus. Nepalīdzēja,tad nu gāju vēlreiz un ieteica citu,tas ir normāls process. Vajag nedaudz uzticēties ārstiem un jautāt neskaidro viņiem,tas būs rezultatīvāk.
08.08.2011 14:56 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
@paris nemaksāju neko,gāju poliklīnikā pie ādas ārsta un nebija jau tad ko jautāt-nebija nekas mēģināts,tad nu uzticējos un biju ar mieru mēģināt,jo produkts likās daudzsološs.Bet vienīgais kas mani attur no tās turpināšanas ir tas ka tādas kā sarkanīgas mazas pumpiņas-izskatās kā sakairināta āda,alerģiska reakcija ,bet tas tikai rajons zem acīm -uz vaigu kauliem. (s) Tātad ko tagad darīt? Turpināt lietot šo līdzekli uz tās sakairinātās vietas vienkārši neliekot? Vai varbūt atrast kaut ko saudzīgāku,taukainai sakairinātai ādai? Avene kosmētika liekas saudzīgāka. Bet varbūt tas Sebium H2O nekairinātu-kaut gan no tās pašas sērijas vai būtu prātīgi pirkt?Liels paldies mur ka padalījies ar labākajiem produktiem no aptiekas ;-) Varbūt kāda ir lietojusi labu ,NEKAIRINOŠU,MAIGU pretpiņņu,kombinētai/taukainai ādai paredzētu līdzekli? (l)
08.08.2011 17:45 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Vispār šovasar bija baigi labi kad biju aizbraukusi no mājām,padzīvoju ciemos pie radiem un tur bija iespēja katru dienu sauļoties. Vienu dienu saule bija par daudz,jo āda pēc dažām dienām lobījās,bet pumpas gan gandrīz pavisam pazuda (l) Bet tā kā es dzīvoju dzīvoklī man nav iespēja sauļoties katru dienu, saule jau arī parādās pa retam tagad. Principā tonālo nelietoju,tikai uz ballītēm vai ja braucu kkur ārpus pilsētas,bet tā ja eju ārpus mājas ikdienā-Rimmel anti blemish konsīleri tikai.Dažreiz arī bronzeri.
08.08.2011 18:23 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
ar ko Tu klāj bronzeri?
08.08.2011 18:30 |
 
Reitings 50
Reģ: 23.02.2011
Cassie V, saule ir liela kļūda.
Vismaz man dermatoloģe izrakstīja 50+ aizsargkrēmu sejai, jo saule ādas raga slāni padarot biezāku, bet lai cīnītos ar pumpām, tas ir tieši jādara plānāks (augļskābju krēmi utt). tā kā saule ir mānīgs līdzeklis, tāpat kā solārijs.

un dieva dēļ nebaidies no ginekologa. :D tikai neej uz poliklīniku bet gan uz normālu privātpraksi, jo tur nesēdēs pretī padomju laikos aizdzīvojusies tante. :) dažreiz liekas, ka par lielāku naudu visi visu dara labāk jebkurā gadījumā.
08.08.2011 18:54 |
 
Reitings 796
Reģ: 29.01.2009
Aiziej pie dr. Dangas uz LIC (12. nodaļa). Uztaisīs tev analīzes - vai nav sēnītes un visādi citi murgi uz āda sun tikai tad noteiks ārstēšanu...
08.08.2011 19:10 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Tā jau man gan liekas nav akne... Tās ir vnk pusaudžu pumpas, aizsprostoti komedoni (poras,kurās sakrājušies netīrumu) tam palīdz kosmetologs vai attīrošie toniki utt.kā jau te minēja - Eucerin labi, Vichy, Neutrogena utt. Tadas pumpiņas vēl var būt putekļu ērcite, ko diagnosticē pie dermatologa-kosm. uztaisot analīzes (vai nu ādas paraudzinu vai asinis, es tiešām nezinu) un tad izraksta zāles..
08.08.2011 20:20 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
piekritīsu par sauli . ja ādas stavoklis ir slikts , nekādā gadījumā !
meklē prātīgu ārstu. seja ir tikai viena un sačakarēt viņu nedrīkst
08.08.2011 22:04 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Bet ja tas ir vienīgais veids kā atbrīvoties no tām pumpām? :-/ Tā jau saka "ārsti" ka nav labi, bet varbūt īstenībā tāpēc lai neuzlabotos stāvoklis un cilvēki turpinātu tērēt naudiņu? Par to ka lietojot augļskābju kremus un tml līdzekļus nevar iet sauļoties -zinu.Ja nekas sliktāks nenotiek ar manu ādu saules iedarbībā,bet atbrīvojos no nevēlamā tad kāpēc ne? Galvenais taču efekts! ;-)
09.08.2011 03:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits