Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Akne

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010

Sveikas! Ļoti gribās tikt vaļā no tām pumpām. Kā lai izvēlas pareizo,tieši man piemēroto veidu? Dermatologs atzīmēja Bioderma Sebium(nekādas analīzes neņēma,tikai paskatījās uz seju,seja nebija tīra-kosmētika virsū) un paņēma Bioderma lapiņu un tur no vairākiem produktiem dažus atzīmēja. Tas kaut kā liekas vairāk ka nevis personīgi man piemērot ārstēšanas kursu,bet vienkārši produktus no firmas kas jāreklamē pacientiem un jāiesaka. .Sākumā domāju izmēģināšu tikai vienu produktu no atzīmētajiem,jo visu pirkt kopā baigi dārgi sanāktu un ja nu ādai nepatīk? Un tā arī ir ,sejas āda 2.,3.dienā bija šausmīga,tagad 2 nedēļas esmu lietojusi un ir mazliet labāk,bet tik un tā pirms-kad nebiju sākusi lietot produktu bija labāk.Sliktāk ir pumpu ziņā-vairkāk pumpas itkā metās,bet tur kur nav pumpas āda itkā maigāka un nav taukaina,eļļaina pieskaroties. Bet uz vaigiem uzmetās sarkanīgas maziņas pumpiņas,vai tā arī akne-vai varbūt kā alerģija? Tad bija doma varbūt mēģināt citu produktu no tās pašas sērijas-H2O Sebium attīrošo ūdeni?Tagad domāju- tas taču stulbi,ja nu iekrītu vēlreiz tajā pašā bedrē? Zinu jau visādus līdzekļus kas būtu aknei,pumpām,bet vai palīdzēs,vai nepaliks sliktāk? Varbūt labāk ar dabīgajiem-auzu pārslas,medus, kumelīšu tējas novārījums utt? Varbūt kādus vitamīnus padzert?Ir jau vēl visādi līdzekļi-Dr.Wolff,Avene,Vichy(firmas itkā labas,bet ja man nepalīdz?) tad nožēla... un ja paliek vēl trakāk? :-O Esmu apjukusi,visi produkti jau sola no sevis to labāko,atsauksmes arī var lasīt-vienam 100% patīk un ir ideāli,otram atkal pasliktinās un galīgi neder :-/

07.08.2011 15:38 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Esmu dzirdējusi, ka akne bp5 ir labs, vari palasīt atsauksmes, aprakstus, bet negalvoju, ka tieši tev būs piemērots! :-)
07.08.2011 15:43 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Aizej pie normaala dermataloga, kas tevi aizsuutiis uz analiizeem un izrakstiis nevies kosmeetikas liidzekljus, bet zaames (ko taisa aptiekaas peec receptes).
07.08.2011 15:46 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Es vispār pati nesaprotu-varbūt ir labāk vai arī nav pēc tā produkta-Bioderma Sebium foaming gel lietošanas? Grūti pateikt. Vajadzēja katru dienu uzņemt foto,tad redzētu izmaiņas :-D

Vienvārdsakot tas ko no jums vēlos uzzināt:

1)Esi lietojusi Bioderma Sebium H2O? Kā āda reaģēja? Patika/nepatika?
2)Kā cīnies ar pumpām? Kādu kosmētiku lieto kas domāta pret pumpām?
3)Kādi efektīvākie tevis lietotie dabīgie līdzekļi-tēju novārījumi,ledus gabaliņos sasaldētas tējas (utml lietas)
4)Varbūt lietoji kādus vitamīnus kas palīdzēja atbrīvoties no aknes?

P.S. Es dzeru ~ 1,5 L ūdens dienā,vingroju,varbūt par maz ārā eju,varbūt par daudz taukainu citreiz sanāk ieēst.Bet principā -nepīpēju,dzeru ūdeni pietiekami,alkaholu nelietoju,neēdu fast food,un fiziskais arī ir. ;-)

07.08.2011 15:47 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Liidere-man liekas,ka manā pilsētā tikai viens dermatalogs ir,pie tā arī biju :-D
07.08.2011 15:48 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Veel vari pameeginaat aiziet pie ginekologa, lai aizsuuta uz hormonu analiizeem.
07.08.2011 15:50 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Spotlight-esmu par šo arī lasījusi ka citiem palīdzot,bet viņš esot diezgan kairinošs,varētu būt par smagu manai ādai,man kkas maigs varbūt derētu,bet arī ne viss kas maigs un pretpumpām jau arī nelīdzēs. To atzīmēto Bioderma Sebium turpinu lietot,jo daļēji patīk efekts,vismaz netaukojās tik dikti āda. Varbūt kādas iekšēji dzeramas tējas vai vitamīni jāpadzer? (t)
07.08.2011 15:51 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
tā it kā saka, ka labi līdzekļi sākumā pumpas izvilks uz āru un to būs vairāk, bet pēc tam seja paliks tīrāka un tīraka, jo visi sūdiņi jau būs ārā ;)
varu pateikt par DR Wolff attīrošajām putām un augļskābju krēmu. Lietoju jau kopš pavasara. Sākumā likās absolūti nekādi - likās, ka putas neattīra gana labi un ka krēms uz sejas atstāj tādu kā plēvīti un āda neelpo. Var teikt, nebija ne labi, ne slikti. Un tikai tagad pirms pāris nedēļām piefiksēju, ka man tie līdzekļi sāk patikt :D Seja ir daudz mierīgaka, pie tam - tie līdzekļi tik šausmīgi nebalina ādu, kā citi ar tām agresīvajām salicilskābēm utt.
Arī Babe attīrošā želeja bija ok - maiga, bet drusku labāk bija :)

Bet vispār iesaku piedomāt pie ēdienkartes un meklēt cēloni - pārbaudīt iekšas, hormonus, aknas, kuņģi. Jo, piemēram, es zinu, ka man ir vaina hormonos - tagad jau kādu 1,5 mēnesi dzeru homeopātisku līdzekli hormonu sakārtošanai... un, nu, nez.. varbūt beigu beigās pie ādas uzlabojumiem vainojams nevis Dr. Wolff, bet gan hormonu sakārtošanās :)
07.08.2011 15:54 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Noteikti jau ka problēma hormonos-ir tie padsmitnieku gadi,ko nepieminēju,bet kas svarīgi,runājot par šo tēmu.Itkā jau nav ļoti traki,citiem manā vecumā daudz trakāk bet gribās pavisam tīru ādu. Man tās pumpas visvairāk uz pieres-daudz maziņas bez galiem un dažas ar baltajiem galiem,uz deguna melnās un baltās dažreiz uz zoda arī. Vaigi principā tīri ,tikai tādi sarkanīgi asinsvadi un tie vaigi ir tādi jutīgi,sarkanīgi pleķīši un tā.
07.08.2011 16:03 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
nu, tad padzer kko hormonu sabalansēšanai :-) lai gan it kā saka, ka hormonpumpas ir uz zoda/žokļa līnijas.
07.08.2011 16:07 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
No vienas puses es itkā tagad sāku domāt-ko es ņemos ,nav jau tik traki kā es to "uzbūvēju" savā galvā.
http://www.celebacne.com/2010/04/miley-cyrus-acne.html mana āda izskatās apmēram tā,bet kad uzliek tonālo,tad vairāk izceļās tās pumpas,ja neliek tonālo -sarkanīga sejas krāsa
07.08.2011 16:11 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
ai, nu tak viss ar tevi kārtībā :D tiešām nav tev tur nekas tāds - turpini lietot Biodermu, nedaudz pārskati ēdienkarti (vairāk augļu/ogu/dārzeņu, mazāk ceptu ēdienu un kviešu miltu izstrādājumu), labs miegs, svaigs gaiss, baudi vasaru un nesatraucies - būs ar tevi viss ok :D :)
07.08.2011 16:17 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Zinu vienu dabīgu līdzekli, sarīvē vienu gurķi un uzlej tam karstu ūdeni virsū, pēc kādas stundas no tā sarīvētā gurķa izspied visu suliņu, un tad ar to šķidrumu var mazgāt seju, vai vnk ar vatīti tīrīt :-)
07.08.2011 16:18 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Paldies par ieteikumiem :-) Paldies switched on-par uzmundrinājumu. Var jau būt -atkal problēmas ar domām, jāmaina kkā un mazāk jācenšās par to domāt un viss ok, Jauku dienu! (l)
07.08.2011 16:21 |
 
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Protams, tas viss ir individuāli un tas nav labi, ka tas dermatologs tik pavirši apskata un nenozīmē ne analīzes ne ko. Bet par Biodermu es no savas puses varu teikt tikai tos slavinošākos vārdus - man arī uzrakstīja dermatologs. Mana seja bija izmēģinājumu poligons, bet es apstājos pie Avene un Bioderma! Tā nauda ir tā vērta un iepakojums kādus 3 mēnešus kalpos!
07.08.2011 16:36 |
 
Reitings 50
Reģ: 23.02.2011
Man bija tieši tāda problēma.
1. tavs dermatologs nekam neder. Akne ir slimība, kura jāārstē, nevis jāiesaka kosmētiski līdzekļi. Protams, tie dod daudz, bet problēma jau ir no iekšām!
Tātad ko darīja man:
#ieteica lietot Dr.Wolff putas un augļskābju krēmu. (super produkti!)
#nosūtīja uz asinsanalīzēm, kurās pārbaudīja testosteronu, androstendonu, cukuru un leikocītu līmeni.
#pēc analīzēm izrakstīja antibiotikas pret aknes vīrusu un hormonālās kontracepcijas tabletes, jo mana vaina slēpās vīrīšķo hormonu pārāk lielajā daudzumā.

un tgd jau pusgadu staigāju ar maigu, ne-taukainu, tīru seju. :) palikušas tikai rētiņas, bet tām izrakstīja balinošo krēmu.

Veiksmi ar normāla dermatologa atrašanu. :)
07.08.2011 16:38 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
savējā001 - vot, pārtrauksi OK, pumpas būs atpakaļ. Man bija tieši tāpat - tā kā labāk meklēt citu risinājumu, nedaudz sarežģitāku ceļu, nevis mesties iekšā OK, kas tikai apmāna tavu organismu ;-)
07.08.2011 16:41 |
 
Reitings 50
Reģ: 23.02.2011
Nav cita risinājuma! Ja testosterons sievietes organismaa ir vairāk par 3 vienībām, tad hormoni jālieto bez maz vai obligāti. Man bija 2,9 un dermatoloģe apgalvoja, ka citādāk no pumpām netikšu vaļā nekad. Un jā, tā tiešām būs, kad pārstāšu lietot viss būs atpakaļ, bet nu citādāk neko nevar padarīt. ā nē, var izgrūst miljonus uz dažādām lāzerprocedūrām...
07.08.2011 16:48 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
meklē dermatalogu, kurš pa īstam tevi apskatīs .
man bija līdzīgi , pirmā pat tuvumā nepienāca, kā sēdēja pie galda, tā no 3 metru attāluma noteica diagnozi , izrakstīja hormonu pārpičkātu ziedi un tabletes diviem mēnešiem, kuras draudzene, kas strāda medicīnā aizliedza man lietot , jo tās vistīrākās antibiotikas, kuras ilgāk par nedēļu nedrīkst un būtu man vajadzīgas, ja ārsts operācijas laikā būtu aizmirsis šķēres man vēderā :D

2ais bij vēl sliktāks, paņēma naudu par analīzēm, kuras neveica . atteicās parādīt analīžu lapas ,gribēja lai noticu uz vārda, ka man ir ginekoloģiska problēma, kas pieprasa kārtējo hormonu medikamentu .
atguvu naudu tikai tad , kad aizgāju kopā ar puisi un piedraudējām ar advokātu . atvainojās par kļūdu . pēkšņi izrādījās , ka lapas ir "nozudušas" .

morāle ir tāda, jābrauc uz rīgu , es to darīšu gaiļezarā un jāmeklē dakterus, kam rūp sava reputācija un kuri ir cienīgi saukties par ārstiem .

pumpas nāk no iekšienes . ārstniecīgie līdzekļi tās dzīs uz āru . tāpēc paliek sliktāk .
ja neatradīsi cēloni, kas pumpas izraisa, diez vai āda pati no sevis kļūs laba .
zobi,smaganas un uzturs ir kārtībā? dzer ūdeni, daudz . pārbaudies uz ginekoloģiskām lietam
08.08.2011 02:13 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
lai veicas. :)



08.08.2011 02:14 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
apskatījos tās bildes. tā taču nav akne . parastas pusaudža pumpas
08.08.2011 02:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!