Esmu nevainīgs 19 gadu vecumā.. Ko darīt ?

 
Reitings 61
Reģ: 12.01.2021
Sveiki!
Esmu 19 gadīgs vecs zēns, un esmu joprojām nevainīgs.. Nekad nav bijušas attiecības, un arī nav bijuši meiteņu draugi (vispār neesmu komunicējis ar meitenēm īstajā dzīvē) Mani šokē tas ka es uzzinu ka liela daļa pusaudžu nav nevainīgi, es palieku dusmīgs un man tas skauž “Kā viņiem veicās bet man nē ?” Es to nesaprotu..
Esmu ielādējis Tinderi/Badoo, bet nav veicies.. Varbūt pie vainas ir mans augums, svars, izskats ?? Es nezinu, kaut arī esmu 175 cm garš, un 55 kg smags (tievs bet apmierina mani tas)
Ko es varu darīt ? Man nav arī draugi un sociālā dzīve, uz klubiem ejot man nekas nepalīdzēs jo arī izskatos un izklausos daudz jaunāks.
22.01.2021 21:29 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Liela iespēja, ka autors ir trollis, bet tomēr.

Viņš man prasīja cik es esmu garš un cik man gadu, tad nedaudz dalījās ar pieredzi un tad... nobloķēja mani!
Neredzu šeit īpaši uzbrūkošu attieksmi autoram.

Šeit izpaudās failo effect, kur uz cilvēku tika projecētas negatīvas īpašības vienkārši tāpēc, ka viņš nav garšs un izskatīgs. Un tad, kad viņš (pamatoti) iebilda un pastāvēja par sevi "Es neesmu nekāds “ņuņņa” vai kas tas par vārdu." (malacis) viņš tika uzreiz nolikts.. "Redz mēs palīdzam un tev joprojām slikti.. kāds čīkstulis."
Žēlojot tādus cilvēkus viņi vēl vairāk ieraksies savos kompleksos un žēlos sevi... gūstot baudu sevis žēlošanā

Ļoti precīzi.
Efektīvāk ir pateikt visu tieši, kā ir.

Realitāte ir tāda, ka viņam nav paveicies ar gēniem un visticamāk arī vecākiem/vienaudžiem. Viņam vajag izspest no sevis maksimumu (pirmkārt jau priekš sevis). Sakrāt naudiņu, uztaisīt leg lenghtening surgery, iešpricēt testasteronu un doties uz āziju pēc kādas nūdeles.
Ir grūti, es pati ilgu laiku biju ...

Tu nevari salīdzināt savu pieredzi ar vīrieša pieredzi, jo pat neglītām sievietēm tinder būs vairāk match/message nekā izskatīgam vīrietim. Sievietei nevajag pilnīgi neko lai dabūtu vīrieti.
25.01.2021 16:30 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
aphoria @ 25.01.2021 16:30

Viņš man prasīja cik es esmu garš un cik man gadu, tad nedaudz dalījās ar pieredzi un tad... nobloķēja mani!
Šeit izpaudās failo effect, kur uz cilvēku tika projecētas negatīvas īpašības vienkārši tāpēc, ka viņš nav garšs un izskatīgs. Un tad, kad viņš (pamatoti) iebilda un pastāvēja par sevi "Es neesmu nekāds “ņuņņa” vai kas tas par vārdu." (malacis) viņš tika uzreiz nolikts.. "Redz mēs palīdzam un tev joprojām slikti.. kāds čīkstulis."
Ļoti precīzi.
Realitāte ir tāda, ka viņam nav paveicies ar gēniem un visticamāk arī vecākiem/vienaudžiem. Viņam vajag izspest no sevis maksimumu (pirmkārt jau priekš sevis). Sakrāt naudiņu, uztaisīt leg lenghtening surgery, iešpricēt testasteronu un doties uz āziju pēc kādas nūdeles.
Tu nevari salīdzināt savu pieredzi ar vīrieša pieredzi, jo pat neglītām sievietēm tinder būs vairāk match/message nekā izskatīgam vīrietim. Sievietei nevajag pilnīgi neko lai dabūtu vīrieti.

Par pēdējo apgalvojumu tu tiešām esi pārliecināts?
25.01.2021 21:09 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Tieši tā, puisis pats ies visam cauri, tāpēc nevajag apgalvot, ka viņa nosauktās īpašības - jauks un pieklājīgs, ir mīnuss un ilgtermiņā neko nedod. Tā ir tikai tava pieredze/domas un, kas vienam šķiet mīnuss, otram - septītās debesis.

Pārsvarā tādas īpašības tiek uztvertas kā vājums. Pieklājība ir atkarīga no sabiedrības. Ja grozies starp inteliģenci, tad pieklājība būs pašsaprotama. Bet parastu cilvēku sabiedrībā, ja izmanto pieklājību, tad tikai kā instrumentu savu mērķu sasniegšanai.
Viena lieta ko vajag saprast, ka randiņošana ir spēle sieviešu acīs un viņas to neuztver nopietni, vismaz pašā sākumā, kamēr neesi savaldzinājis. Un pa lielam ir tā, ka nepazīstamai meitenei ir diezgan vienalga cik skaists vai pieklājīgs esi, vai pat bagāts. Tā interese ir jārada pakāpeniski un visu laiku jāizliekās (tajā skaitā nekomplimentējot), ka Tev ir vienalga, lai meitenei būtu uz ko tiekties un censties iepatikties Tev.
Bet kopumā meitenēm ir vienalga par vīriešiem vai viņiem veicās vai neveicās - to viņas nemaz ar nevēlas dzirdēt un žēlot. Žēlums pienākas suņiem. Tādēļ suns arī ir variants kā iepatikties meitenei. Vismaz par 10punktiem no 100.
25.01.2021 22:04 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Sievietei nevajag pilnīgi neko lai dabūtu vīrieti.

Neko stulbāku nebiju lasījusi.
25.01.2021 22:25 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
aphoria @ 25.01.2021 16:30

Gandrīz nekas no tā nav patiesi. Puikam gan ir daudz kas jāapgūst, pirms veiksme uzsmaidīs, jo tas kā viņš jūtas gandrīz nevienam neinteresē un uz sajūtu pamata, nevajag darboties, tādēļ, ka ir jāsaprot vispirms citu skatu punkts, lai kādam būtu svarīgs tavējais.
25.01.2021 22:45 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Un pa lielam ir tā, ka nepazīstamai meitenei ir diezgan vienalga cik skaists vai pieklājīgs esi, vai pat bagāts.

ko? Tā jau nu gan nav. Lai gribētu otru iepazīt, tomēr ir jābūt kaut kādiem priekšnosacījumiem. Ja nepazīstamai meitenei tu vizuāli galīgi nepiesaisti, tad tālākie punkti nemaz neseko. Izņēmumi varētu būs tikai kaut kādās kompānijās, kur tu netieši varētu parādīt kāds esi, bet tā iepazīties uz ielas, veikalā, internetā utt tur tomēr vajadzēs kaut cik to vizuālo, lai otram visniecīgākā interese rastos ar tevi komunicēt.
25.01.2021 23:06 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Eksperte @ 25.01.2021 21:09

Par pēdējo apgalvojumu tu tiešām esi pārliecināts?

Jā, ir tādi cilvēki, kas taisa fake tinder profilus un taisa sociālos eksperimentus. Lielai daļai vīriešu tinder nav pilnīgi nekādu standartu un viņi ņem to ko var dabūt. Ja pilnīgi nekāda sieviete grib parastu kadru (nevis krasacvčiku), viņa var dabūt. Cita lieta, ka tādas sievietes salaiko 10 krasavčikus, un tad stāsta, ka tinderī nav normālu vīriešu .. un brīnās kāpēc viņām neraksta.
25.01.2021 23:08 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
aphoria @ 25.01.2021 23:08

Jā, ir tādi cilvēki, kas taisa fake tinder profilus un taisa sociālos eksperimentus. Lielai daļai vīriešu tinder nav pilnīgi nekādu standartu un viņi ņem to ko var dabūt. Ja pilnīgi nekāda sieviete grib parastu kadru (nevis krasacvčiku), viņa var dabūt. Cita lieta, ka tādas sievietes salaiko 10 krasavčikus, un tad stāsta, ka tinderī nav normālu vīriešu .. un brīnās kāpēc viņām neraksta.

Ir arī sievietes kam nav nekādu standartu. Tāpēc muļķīgi teikt ka sievietēm nekā nav jādara. To var savilkt abpusēji.
25.01.2021 23:31 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
GhostGG @ 25.01.2021 23:06

ko? Tā jau nu gan nav. Lai gribētu otru iepazīt, tomēr ir jābūt kaut kādiem priekšnosacījumiem. Ja nepazīstamai meitenei tu vizuāli galīgi nepiesaisti, tad tālākie punkti nemaz neseko. Izņēmumi varētu būs tikai kaut kādās kompānijās, kur tu netieši varētu parādīt kāds esi, bet tā iepazīties uz ielas, veikalā, internetā utt tur tomēr vajadzēs kaut cik to vizuālo, lai otram visniecīgākā interese rastos ar tevi komunicēt.
Kaut kam jau jābūt, bet skaistums ir relatīvs jēdziens sieviešu acīs un prātā. Skaists var būt arī kopts un labi ģērbts ar pozitīvu attieksmi, kamēr vīrieši skatoties uz to džeku nekad nepateiks, ka tas ir izskatīgs puisis.
To gan nevar tā pateikt globāli, jo ir meitenes ar kurām man nav diži jāpiepūlas un viņas labprāt tiekas uzreiz, tikai dēļ simpātijām. Tādu gan nav vairums.
Komunicēt klātienē ir gan savādāk, nekā internetā vai savējo lokā.
25.01.2021 23:31 |
 
Reitings 68
Reģ: 28.12.2020
Nopietni 9lpp?🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Puisim trukst vienkārši uzmanības, diskusijā viss maļās viens un tas pats uz riņķi, viņam pat šie padomi neinteresē
25.01.2021 23:41 |
 
Reitings 61
Reģ: 12.01.2021
TimeToDream2 @ 25.01.2021 15:03
Liela iespēja, ka autors ir trollis, bet tomēr. Neredzu šeit īpaši uzbrūkošu attieksmi autoram. Žēlojot tādus cilvēkus viņi vēl vairāk ieraksies savos kompleksos un žēlos sevi. Efektīvāk ir pateikt visu tieši, kā ir. Autors katram ieteikumam atrod pretargumentu, tā norādot, ka apkārt visi ir ļaunie, kuriem veicas labāk, visi ir veiksmīgi, izskatīgi, izglītoti utt. , "bet es tas nabadziņš, kurš nevienam nav vajadzīgs", gūstot baudu sevis žēlošanā. Lasot šo tēmu, gribas autoru sapurināt un pateikt "saņemies, cilvēk, neviens tev meiteni blakus nenoliks, beidz čīkstēt".
Ir grūti, es pati ilgu laiku biju nepašpārliecināta par sevi, nepatika uzturēties sabiedrībā, bet sapratu, ka, ja es nerunāšu un neiesaistīšos, tad tā tikai atgrūdīšu sevi. Galu galā ar laiku labi tiku galā ar sevi, ieguvu draugus, otru pusi, patika uzturēties kompānijās, doties uz pasākumiem, pati bieži daudz ko ierosināju. Tas nav viegli, bet jāpārkāpj sev pāri un jābeidz čīkstēt, ja vēlies kaut ko panākt.
Cik reizes var teikt ka neesmu trollis, ja pat būtu trollis man vajadzētu saņemt advice, jo kapēc tad šie forumi pastāv ? LOL LOL
26.01.2021 00:43 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Lasu un brīnos. Laikam jau tomēr vēl ir tādi cilvēki uz pasaules.
Man arī principā tas pats, tikai vēl trakāk. Man būs 24 un nekad neesmu bijusi pilnīgi nevienās attiecībās, kaut gan ļoti gribētos. Esmu totāli kautrīga. Pa klubiem nestaigāju un pa tusiem nevazājos. Ok, nevaru teikt, ka nekad nav bijis nekāds uzmanības apliecinājums. Ir bijis, bet es aiz sava kautrīguma un galvenais...wait for it...PIEŅĒMUMA, KA JA NU TOMĒR ES VIŅAM NEPATĪKU, neatbildēju uz viņa nepārprotamajiem mājieniem. Jo man bija bail, ka, ja gadījumā, es viņam neinteresēju, un es viņam pasaku, ka man viņš patīk, tad būtu tāds fail un apkaunojoša situācija man. Turklāt es biju kategoriski pret ar viņu runāt, kad klasē ir citi skolēni tā iespējamā kaunpilnā atraidījuma dēļ (kas vispār diez vai notiktu.) Un tad it kā visi to zinātu un tā. Es to nevēlētos. Zinu, ka muļķīgi izrīkojos. Bet tā ar tiem pārlieku kautrīgajiem cilvēkiem ir. Un ja nespēj nekādā veidā tomēr savu kautrību atmest (vai vismaz mazināt), tad, protams, ir bēdīgi. 😕 Pats "labākais", ka es visu laiku cerēju, ka viņš pirmais mani kaut kur uzaicinās vai vismaz pateiks ko vairāk, nekā tikai "vai palīdzēsi man lūdzu ar šo mājasdarbu?" Bet, protams, viņš to nedarīja. Jā, un tad jau pēc pāris gadiem viņam apnika. Taču es turpināju ciest un mīlēt viņu vēl pāris gadus pat pēc vidusskolas beigšanas. (Kopumā 7 gadus).
Tāpēc no vienas puses tādiem kautrīgajiem iepazīšanās internetā ir labs variants. Bet, protams, tam ir arī savi mīnusi.
Čali, ja Tev vēl sava problēma aktuāla, tad mums vajadzētu sačatoties.
P.S. Man neliekas, ka 175 cm ir īss. Un es arī izskatos jaunāka par saviem gadiem. Bet nu vienīgais kaut kas ar to svaru...bet to jau var savest kārtībā. :)
18.04.2022 21:34 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Man liekas ļoti jauki, ka Tigeriene padalījās ar savu pieredzi un uzrunāja puisi. Grūti jaunatnei. Kad visapkārt tie visi standarti kā, kad un kam jābūt…
Vispār daudz ciešanu sev varētu aiztaupīt jo mazāk cilvēku par katru cenu gribētu atbilst kādam zelta standartam. 19 un 24 ir jauni cilvēki, visas iespējas vērst visu par labu un to arī novēlu :)
18.04.2022 22:30 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
19 un nevainīgs vēl ir ok, man vienreiz trāpījās 21 un nevainīgs😂 un no malas nevarēja pateikt. Bet tur bija one night stand, briesmīgākā pieredze mana dzīvē😀🤦🏻‍♀️
18.04.2022 23:31 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
lapsa555 @ 18.04.2022 23:31
19 un nevainīgs vēl ir ok, man vienreiz trāpījās 21 un nevainīgs? un no malas nevarēja pateikt. Bet tur bija one night stand, briesmīgākā pieredze mana dzīvē???‍♀️

Ceru, ka šis komentārs nav domāts nopietni.
19.04.2022 08:00 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
lapsa555 @ 18.04.2022 23:31
19 un nevainīgs vēl ir ok, man vienreiz trāpījās 21 un nevainīgs? un no malas nevarēja pateikt. Bet tur bija one night stand, briesmīgākā pieredze mana dzīvē???‍♀️

Un ko tu gaidiji no cilvēka, kuram nekad nav bijis sekss? Par briesmīgu varētu saukt tad, ja tev pašai negribot darītu ko tādu, kas rada sāpes.
19.04.2022 08:53 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
.Eksperte. @ 19.04.2022 08:53

Un ko tu gaidiji no cilvēka, kuram nekad nav bijis sekss? Par briesmīgu varētu saukt tad, ja tev pašai negribot darītu ko tādu, kas rada sāpes.
Čaļiem nekas nesāp, vai tā 21 gadīgā bija domāta meiča?
Ja čalis nepasaka ka nevainīgs, kā to var noteikt? Nekā...
19.04.2022 09:45 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Aldis15 @ 19.04.2022 09:45
Čaļiem nekas nesāp, vai tā 21 gadīgā bija domāta meiča?
Ja čalis nepasaka ka nevainīgs, kā to var noteikt? Nekā...
.Eksperte. @ 19.04.2022 08:53

Un ko tu gaidiji no cilvēka, kuram nekad nav bijis sekss? Par briesmīgu varētu saukt tad, ja tev pašai negribot darītu ko tādu, kas rada sāpes.

Vīrietim ir jāpasaka sievietei vai viņš ir nevainīgs, lai sieviete zin uz ko jābūt gatavai, nevis vispār neko neteikt. Manā gadījumā čalis vispār neko neteica, viņš pat nezināja kas ir jādara. Ja būtu pateicis, es būtu saprotoša, palīdzētu vai pati visu izdarītu. Procesa laikā man tikai pieleca, ka vīrietis ir nevainigs.
19.04.2022 10:03 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Atceros savu nevainibu :D Kad pirti, ar one night aiznemto. No stresa gumiju saplisa rokas un talak, aj nah. Tagad pec 13 gadiem aizdomajos, vai nav man berns, par kuru nezinu.
19.04.2022 10:20 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
lapsa555 @ 19.04.2022 10:03

Vīrietim ir jāpasaka sievietei vai viņš ir nevainīgs, lai sieviete zin uz ko jābūt gatavai, nevis vispār neko neteikt. Manā gadījumā čalis vispār neko neteica, viņš pat nezināja kas ir jādara. Ja būtu pateicis, es būtu saprotoša, palīdzētu vai pati visu izdarītu. Procesa laikā man tikai pieleca, ka vīrietis ir nevainigs.

Varēji jau pati pajautāt 😅
Tas ir normāli,ka īsti nezin ko un kā,jo nav bijusi pieredze,vai tad visi ir uzreiz tik zinoši un supermīļākie? Nu ne taču.
Ne katra uzreiz var arī atklāti pateikt,ka nav bijis sekss iepriekš.
19.04.2022 10:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits