Esmu nevainīgs 19 gadu vecumā.. Ko darīt ?

 
Reitings 61
Reģ: 12.01.2021
Sveiki!
Esmu 19 gadīgs vecs zēns, un esmu joprojām nevainīgs.. Nekad nav bijušas attiecības, un arī nav bijuši meiteņu draugi (vispār neesmu komunicējis ar meitenēm īstajā dzīvē) Mani šokē tas ka es uzzinu ka liela daļa pusaudžu nav nevainīgi, es palieku dusmīgs un man tas skauž “Kā viņiem veicās bet man nē ?” Es to nesaprotu..
Esmu ielādējis Tinderi/Badoo, bet nav veicies.. Varbūt pie vainas ir mans augums, svars, izskats ?? Es nezinu, kaut arī esmu 175 cm garš, un 55 kg smags (tievs bet apmierina mani tas)
Ko es varu darīt ? Man nav arī draugi un sociālā dzīve, uz klubiem ejot man nekas nepalīdzēs jo arī izskatos un izklausos daudz jaunāks.
22.01.2021 21:29 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Aldis15 @ 29.04.2022 12:18
Kā sauc tos kas ir ar mieru būt attiecībās? Bet pa nenopietno, bez saistībām (finanses/laulība/bērni)

J*kļi. 😀
29.04.2022 12:24 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Tos sauc par infantiliem/vīrietis-bērns, savam vecumposmam atbilstoši attīstīties nespējīgiem. Jebko no šī var izvēlēties
29.04.2022 12:31 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG @ 29.04.2022 10:33
BlackPil
Izskatās, ka tev uz katru argumentu ir kāds attaisnojums, kas ir tipiski visiem šiem red pilliem, black pilliem utt, visa dzīve ir viens liels attaisnojums. Un tad, kad norāda, ka tavs teiktais iet pilnīgi pretrunā ar cilvēku realo dzīves pieredzi, tad tu sāc spriedelēt un izdomāt neeksistējošas lietas, kā piemēram - :" tu droši vien melo", "tev droši vien seksa nav", " tu sievietēm nepatīc" utt, kas arī ir tipiski šo cilvēku kopienai, kad viņu izdomāto dzīves realitāti sāk "apdraudēt". Neņem ļaunā, bet no katra tava teiktā nāk laukā tik liela negatīvisms, ka mani nemaz nepārsteidz, kāpēc tev ar sievietēm galīgi neiveicās, un tas pat ir no otrpus ekrāna, es tikai varu iedomāties kā tas ir dzīvē, ja es pat kā vīrietis to tik ļoti jūtu, tad iedomājies kā tas ir sievietēm. Ieteiktu tev beigt skatīties tos visus video un pieiet lietām nodaudz ar pozitīvu pieskaņu, Nemaz nebrīnos, ka ilgstoši skatoties šo video saturu, ka tas sāk ievirzīt depresīvas domas un izkropļo dzīves uztveri un prāts pārprogramējas uz "viss slikti". Lai veicas.

Es pat pateikšu vairāk. Nevienam šajā forumā (ieskaitot tevi) nav nekādu loģisku pretargumentu manis teiktajam, kas tikai liecina par to, ka maniem "attaisnojumiem" ir lielāka vērtība nekā taviem "argumentiem". Es tev minēju veselus divus iemeslus jeb kā tu to sauc "neeksistējošas lietas", kāpēc, manuprāt, tev pagaidām nav seksa. Paskaties uz to no mana rakursa? Vai vīrietis, kuram dzīvē viss ir labi un pietiek sieviešu uzmanības/seksa rādītos šajā forumā? Ticamākais, ka nē.
Vari to saukt kā gribi! Es to saucu nevis par negatīvismu, bet reālismu, tāpēc ka es vairs nejūtu nekādas negatīvas emocijas runājot par šīm tēmām. Es to vienkārši esmu pieņēmis kā dzīves īstenību/realitāti.
Man "neveicas" nevis tāpēc, ka es esmu negatīvs. Vēl pirms 5-10 gadiem es biju cits cilvēks. Daudz komunicēju ar pretējo dzimumu, attīstīju sevi visādās jomās. Var teikt, esmu izgājis cauri ļoti atšķirīgiem dzīves etapiem: milzīgas komunikācijas problēmas ar cilvēkiem skolas laiku traumas dēļ un izteikts naivums līdz +/-23-24 gadiem, bet tik un tā spēja sevi pārvarētu un pabeigt bakalauru; virspusēja interese par sieviešu un vīriešu attiecībām un maģistrantūras pabeigšana līdz +/-25 gadiem; izteikta sevis izaicināšana un "iziešana" no komforta zonas regulāri komunicējot/flirtējot ar pretējo dzimumu, milzīga intereses izrādīšana par šo jautājumu un attiecīgās literatūras izpēte, kā arī darbošanās savā nozarē līdz +/-30 gadiem; pakāpeniska apskaidrība par reālo situāciju valstī, pasaulē, kā arī savu patieso dzīves mērķu apzināšana + drauga nāve (ticamākais pašnāvība); realitātes pieņemšana un nodošanās savam aicinājumam.
Neņem ļaunā, bet pēc iziešanas caur uguni un ūdeni es nevaru neskatīties uz taviem naivajiem "attīsties, esi pozitīvs" komentāriem ar ironiju.
"mani nemaz nepārsteidz, kāpēc tev ar sievietēm galīgi neiveicās," Palūgšu neizteikties sieviešu frāzēm. Tu tak neesi sieviete? Vai šis forums tevi tā negatīvi ietekmē?
Man vairs nav depresīvu domu. Jā - pirms vairākiem gadiem tādas bija. Es to nenoliedzu, bet tagad es vairs par to tā neiespringstu, jo man ir liela teorētiskā un praktiskā pieredze šajā jautājumā. Patiesībā, man tagad ir vieglāk dzīvot nekā agrāk un es tev piekrītu, ka vajag attīstīties visās jomās, bet tikai personīgos nolūkos nevis kaut kādu meiteņu dēļ.
29.04.2022 12:33 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
DaigaTaiga @ 29.04.2022 12:24

J*kļi. ?
Mainam lomas.
Ja sieviete nevēlas finansiālas saistības, precēties, bērnus.
Neatkarīga/karjeriste/kas zina ko vēlas?
29.04.2022 12:38 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Santa1992 @ 29.04.2022 12:04
Es nesaprotu kāpēc ir tik daudz dažādu kustību sieviesu heitosanai, pikapam vai abusive komunikācijai, kamēr sievietes biezak cenšas apgūt ka vairāk vīrieti iepriecināt, piesaistīt un veidot laimīgas mīlošas attiecibas..un tāpat paliek vainīgas, jo redzi BP savos 20 nedabūja savu izredzēto. Par Vīriešu tādu pozitīvo kustību gan nav dzirdēts, ka eksistē :D

Ir, ir arī tādas kustības. Es joprojām esmu vienā no tām. Protams, neatklāšu, kurā. Var teikt, ka esmu šo to aizguvis no ļoti radikāli atšķirīgām kustībām.
Nesmīdini. Paskaties kaut vai neskaitāmos TikTok, kur sievietes miljonos aktīvi apspriež, kā efektīvāk vīriešus izmantot kā resursus.
29.04.2022 12:39 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
"mani nemaz nepārsteidz, kāpēc tev ar sievietēm galīgi neiveicās," Palūgšu neizteikties sieviešu frāzēm. Tu tak neesi sieviete? Vai šis forums tevi tā negatīvi ietekmē?

Sieviešu frāze 😀😀😀 Tu laikam pārāk daudz lasi specifisku literatūru, ka sāc atsvešināties no tā, kā runā normal guy.
29.04.2022 12:44 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
BlackPill @ 29.04.2022 12:39

Ir, ir arī tādas kustības. Es joprojām esmu vienā no tām. Protams, neatklāšu, kurā. Var teikt, ka esmu šo to aizguvis no ļoti radikāli atšķirīgām kustībām.
Nesmīdini. Paskaties kaut vai neskaitāmos TikTok, kur sievietes miljonos aktīvi apspriež, kā efektīvāk vīriešus izmantot kā resursus.

Aha, un daļa vīriešu sit sievietes, krāpj, dod priekšroku dīvainam seksam, uz kuru var pievērt acis tikai goldigeres, un ir ar atkarībām. Vai tādi ir visi? Nē. Un tu nestāsti, ka tās, kuras tiktok runā par vīriešu izmantošanu, izskatās uz 4, nevis 9, 10. Un vēl pie tam diezin vai šādus video ir salikušas ''miljoniem'', nereāli.
29.04.2022 12:50 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
DaigaTaiga @ 29.04.2022 12:44

Sieviešu frāze ??? Tu laikam pārāk daudz lasi specifisku literatūru, ka sāc atsvešināties no tā, kā runā normal guy.

Ir tāda ТП Бинго tabula, kur ir apkopotas visas standarta sievietēm izmantotās vīriešu kaunināšanas frāzes. Ghost mums nodemonstrēja vienu no tām.
29.04.2022 13:32 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
DaigaTaiga @ 29.04.2022 12:50

Aha, un daļa vīriešu sit sievietes, krāpj, dod priekšroku dīvainam seksam, uz kuru var pievērt acis tikai goldigeres, un ir ar atkarībām. Vai tādi ir visi? Nē. Un tu nestāsti, ka tās, kuras tiktok runā par vīriešu izmantošanu, izskatās uz 4, nevis 9, 10. Un vēl pie tam diezin vai šādus video ir salikušas ''miljoniem'', nereāli.

Nu, ja tu vēl nezināji, tad atklāšu, ka sievietes pašas parakstās uz tādiem vīriešiem.
Nu tur ir dažādas meitenes. Vairums no viņām ir uzklājušas vairākas grima kārtas un vēl digitāli uzlabojušas savu izskatu ar filtriem, tā ka man ir grūti +/- objektīvi novērtēt viņu izskatu.
29.04.2022 13:39 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Nesmīdini. Paskaties kaut vai neskaitāmos TikTok, kur sievietes miljonos aktīvi apspriež, kā efektīvāk vīriešus izmantot kā resursus.

Un kāpēc tu pievērs uzmanību tādām sievietēm?
Jo tā tu atkal un atkal sev apstiprini savu filozofiju,ka sievietes ir izmantotājas un tāpēc tev nav izdevusies privāta dzīve-atbildības novelšana uz citiem.
29.04.2022 13:51 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Annija35 @ 29.04.2022 13:51

Un kāpēc tu pievērs uzmanību tādām sievietēm?
Jo tā tu atkal un atkal sev apstiprini savu filozofiju,ka sievietes ir izmantotājas un tāpēc tev nav izdevusies privāta dzīve-atbildības novelšana uz citiem.

Man, meitenīt, jau sen vairs nevajag nekādus apstiprinājumus. Es jau sen esmu sev izdarījis visus nepieciešamos secinājumus.
Es vienkārši Santai minēju pilnīgi pretēju piemēru. Neieciklējies uz to tik ļoti!
29.04.2022 14:00 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
BlackPill @ 29.04.2022 13:39

Nu, ja tu vēl nezināji, tad atklāšu, ka sievietes pašas parakstās uz tādiem vīriešiem.
Nu tur ir dažādas meitenes. Vairums no viņām ir uzklājušas vairākas grima kārtas un vēl digitāli uzlabojušas savu izskatu ar filtriem, tā ka man ir grūti +/- objektīvi novērtēt viņu izskatu.

Tas liek domāt, ka tieši ŠĪS meitenes tev arī interesē, jo citādi tu viņu video nepievērstu tādu uzmanību/pasmietos, tāpat kā daudzi citi. Bet nu ok, lai jau būtu, ka visas tavas kolēģes un māsīcas aizrautīgi iedvesmojas no viņām un ņem par pilnu.
29.04.2022 14:06 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Blackpill paliek nemierīgs un dusmīgs. Super, viss strādā kā ietcerēts.
Vari to saukt kā gribi! Es to saucu nevis par negatīvismu, bet reālismu, tāpēc ka es vairs nejūtu nekādas negatīvas emocijas runājot par šīm tēmām. Es to vienkārši esmu pieņēmis kā dzīves īstenību/realitāti.

Nu nemānies tak, ja jau nejustu negatīvas emocijas, tad nebūtu vairākas reizes jācenšās pārliecināt citus par savu izdomāto, kā tu saki, "reālismu". Esi pieņemis par dzīves patiesību, bet tomēr centies citus pārliecināt sludinot savu "dzīves patiesību" un vēl uzmet lūpu, kā mazs bērns, ka citiem ir pilnīgi pretēja pieredze.
Es tev minēju veselus divus iemeslus jeb kā tu to sauc "neeksistējošas lietas", kāpēc, manuprāt, tev pagaidām nav seksa. Paskaties uz to no mana rakursa? Vai vīrietis, kuram dzīvē viss ir labi un pietiek sieviešu uzmanības/seksa rādītos šajā forumā? Ticamākais, ka nē.

Tas tiešām ir "labs" arguments. Sorry draudziņ, bet arguments ar "man liekas" būs par maz. Ja tu saki, ka tas ir nožēlojami, tad kā tu nosauktu, to ka tu nāc sieviešu forumā un fano par top vīriešiem (pagaidām tu esi vienīgais, kas to dara), čīksti un ņaudi, ka pieeja pie seiviešu kājstarpes tev ir liegta un neviena tev nedod? 🥱 Varbūt ir vērts padomāt orientācijas maiņu, tev tak tie "top vīrieši" dzīvo galvā 24/7 "rent free", ko zini, varbūt arī pats tiksi, kā tu saki, pie "Ričarda" :P
Man "neveicas" nevis tāpēc, ka es esmu negatīvs. Vēl pirms 5-10 gadiem es biju cits cilvēks. Daudz komunicēju ar pretējo dzimumu, attīstīju sevi visādās jomās. Var teikt, esmu izgājis cauri ļoti atšķirīgiem dzīves etapiem: milzīgas komunikācijas problēmas ar cilvēkiem skolas laiku traumas dēļ un izteikts naivums līdz +/-23-24 gadiem, bet tik un tā spēja sevi pārvarētu un pabeigt bakalauru; virspusēja interese par sieviešu un vīriešu attiecībām un maģistrantūras pabeigšana līdz +/-25 gadiem; izteikta sevis izaicināšana un "iziešana" no komforta zonas regulāri komunicējot/flirtējot ar pretējo dzimumu, milzīga intereses izrādīšana par šo jautājumu un attiecīgās literatūras izpēte, kā arī darbošanās savā nozarē līdz +/-30 gadiem; pakāpeniska apskaidrība par reālo situāciju valstī, pasaulē, kā arī savu patieso dzīves mērķu apzināšana + drauga nāve (ticamākais pašnāvība); realitātes pieņemšana un nodošanās savam aicinājumam.

Kārtējais "bēdu māsas" stāsts. Neesi tu unikāls, visiem mums ir bijuši smagi posmi dzīvē, tikai nez kāpēc, citi spēj sevi savākt sevi rokās, nevis atmest visam ar roku un pievērties kaut kādām sektām, kur galvenais sauklis ir - "citiem ir, man nav" reeeeeee
Palūgšu neizteikties sieviešu frāzēm. Tu tak neesi sieviete? Vai šis forums tevi tā negatīvi ietekmē?

Tavs lūgums tiek laipni noraidīts, sieviešu frāžu ekspert.
Ir, ir arī tādas kustības. Es joprojām esmu vienā no tām. Protams, neatklāšu, kurā. Var teikt, ka esmu šo to aizguvis no ļoti radikāli atšķirīgām kustībām.

Jums ir arī savs karogs?
29.04.2022 14:12 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Es joprojām esmu vienā no tām. Protams, neatklāšu, kurā. Var teikt, ka esmu šo to aizguvis no ļoti radikāli atšķirīgām kustībām.

Cerams, ka ne šajā.

29.04.2022 14:29 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Aha, BP, ir pozitivi orientēta vīriešu kustība, tikai par to Tu man protams neteiksi… interesanti kāpēc, minēšu - jo tādas nav.
29.04.2022 14:38 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Blackpill paliek nemierīgs un dusmīgs. Super, viss strādā kā ietcerēts.

Šis @BlackPill stāsta tādas pašas pārliecības,kā lietotājs @Nellija12,vai tik nav tas pats personāžš atgriezies...
Atceros,kā visiem pēc kārtas viņš minēja tās TP Bingo frāzes...😅
29.04.2022 14:41 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
DaigaTaiga @ 29.04.2022 14:29

Cerams, ka ne šajā.
To Redpill/blackpill movmenta lielākais mērķis ir atvērt acis vīriešiem.
Piem. iedomājies kas notiktu ja vīrieši pārstātu laikot sieviešu bildes soc tīklos, nepriktu nekādus onlyfans u.c, neprecētos, nekādu materiālo haļavau jūs nevarētu dabūt.
Neizdabātu sievietēm (īpaši nepazīstamām) necik, ja vien negūst paši no tā nekādu labumu*
29.04.2022 14:42 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Aldis15 @ 29.04.2022 14:42
To Redpill/blackpill movmenta lielākais mērķis ir atvērt acis vīriešiem.
Piem. iedomājies kas notiktu ja vīrieši pārstātu laikot sieviešu bildes soc tīklos, nepriktu nekādus onlyfans u.c, neprecētos, nekādu materiālo haļavau jūs nevarētu dabūt.
Neizdabātu sievietēm (īpaši nepazīstamām) necik, ja vien negūst paši no tā nekādu labumu*

Cik % no visām sievietēm ir onlyfans, cik % no sievietēm pastāvīgi liek sexy selfijus, cik % sieviešu no mazpazīstamiem vīriešiem par seksu saņem dāvanā mašīnas u.tml... Jau kuro reizi jāsaka, ka izskatās, ka jūs (tajās kopienās) vienkārši gribat pašas smukākās sievietes sev un nemaz nepievēršat uzmanību average meitenēm. Kāds sakars vidusmēra meitenei ar onlyfans un dārgām dāvanām no daudziem vīriešiem...
29.04.2022 14:53 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Es BP ieteiktu pamēģināt ar vecākām dāmām, mazāk izskatīgām.
29.04.2022 14:56 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG
“Blackpill paliek nemierīgs un dusmīgs. Super, viss strādā kā ietcerēts.”
Tu tā mēģini sevi pārliecināt/mierināt?
“Nu nemānies tak, ja jau nejustu negatīvas emocijas, tad nebūtu vairākas reizes jācenšās pārliecināt citus par savu izdomāto, kā tu saki, "reālismu". Esi pieņemis par dzīves patiesību, bet tomēr centies citus pārliecināt sludinot savu "dzīves patiesību" un vēl uzmet lūpu, kā mazs bērns, ka citiem ir pilnīgi pretēja pieredze.”
Neizplati melus! Vienīgais cilvēks, kuru es esmu centies apgaismot ir tas naivais 19. gadus jaunais zēns, kurā es daļēji saskatu sevi jaunībā un kurš, ja neieklausīsies manos padomos, tāpat kā es veltīgi iztērēs lielu daļu paša vērtīgākā resursa – laika vai, tāpat kā tu, savos 30 turpinās ticēt laumiņām. Visas pārējās sarakstes bija vienkārši dalīšanās savās sajūtās un pieredzē.
“Tas tiešām ir "labs" arguments. Sorry draudziņ, bet arguments ar "man liekas" būs par maz.” Ja tu vārdos “Man liekas" saskatīji argumentu, tad tev tur jau būs nepieciešama kāda speciālista palīdzība. Arguments ir tas, ka tu raksti šajā forumā (turklāt izmantojot sieviešu kaunināšanas frāzes) un tas, ka tu neesi ne 8, ne 9, ne 10. Lūk, tas ir arguments!
“Ja tu saki, ka tas ir nožēlojami,” Nekur neesmu teicis, ka tas ir nožēlojami. Tu vienkārši kaut ko izdomā un pēc tam mēģini mani par to apvainot. Ja es, piemēram, pateiktu es neatbalstu feminismu, tu uzreiz, droši vien, apgalvotu, ka es ienīstu sievietes.
“tad kā tu nosauktu, to ka tu nāc sieviešu forumā un fano par top vīriešiem (pagaidām tu esi vienīgais, kas to dara), čīksti un ņaudi, ka pieeja pie seiviešu kājstarpes tev ir liegta un neviena tev nedod?”
Tu vispār kādreiz arī lasi, ko es rakstu vai tikai uz vietas kaut ko izdomā? Jūtu, ka šī diskusija paliek ļoti neproduktīva, tā ka pēc tādiem nepamatotiem apgalvojumiem no tavas puses neredzu vairs jēgu tev atbildēt. Man nekas vairs nav liegts. Taisnību sakot, es jau tagad domāju, par to, kā man maigāk atraidīt divas 30g. sievietes, kuras “sit man kanti”. Ja viņas to pašu būtu darījušas savos 20, tad starp mums, ticamākais, būtu kaut kas arī izveidojies, bet…
“🥱 Varbūt ir vērts padomāt orientācijas maiņu, tev tak tie "top vīrieši" dzīvo galvā 24/7 "rent free", ko zini, varbūt arī pats tiksi, kā tu saki, pie "Ričarda" :P
Domāju, ka tev pašam vajadzētu apsvērt tādu opciju, jo šī ir jau otrā reize, kad tu runā sieviešu frāzēm.
“Kārtējais "bēdu māsas" stāsts. Neesi tu unikāls, visiem mums ir bijuši smagi posmi dzīvē, tikai nez kāpēc, citi spēj sevi savākt sevi rokās, nevis atmest visam ar roku un pievērties kaut kādām sektām, kur galvenais sauklis ir - "citiem ir, man nav"
Nesaprotu, kas manis rakstītajā tevi tā aizskāra. Tas, ka tev nav seksuālās partneres? Tici man – tu arī neesi unikāls šajā ziņā.
“Tavs lūgums tiek laipni noraidīts, sieviešu frāžu ekspert.” Vīrietis, kurš lepojas ar to, ka runā sieviešu frāzēm. Ļauj es tev aplaudēšu!
“Jums ir arī savs karogs?” Kad beigsi ticēt laumiņām, tad pats uzzināsi atbildi uz šo jautājumu.
Paldies visiem par uzmanību! Ceru, ka KaiXerro izlasīs šo visu un izdarīs pareizos secinājumus!
29.04.2022 15:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits