Esmu nevainīgs 19 gadu vecumā.. Ko darīt ?

 
Reitings 61
Reģ: 12.01.2021
Sveiki!
Esmu 19 gadīgs vecs zēns, un esmu joprojām nevainīgs.. Nekad nav bijušas attiecības, un arī nav bijuši meiteņu draugi (vispār neesmu komunicējis ar meitenēm īstajā dzīvē) Mani šokē tas ka es uzzinu ka liela daļa pusaudžu nav nevainīgi, es palieku dusmīgs un man tas skauž “Kā viņiem veicās bet man nē ?” Es to nesaprotu..
Esmu ielādējis Tinderi/Badoo, bet nav veicies.. Varbūt pie vainas ir mans augums, svars, izskats ?? Es nezinu, kaut arī esmu 175 cm garš, un 55 kg smags (tievs bet apmierina mani tas)
Ko es varu darīt ? Man nav arī draugi un sociālā dzīve, uz klubiem ejot man nekas nepalīdzēs jo arī izskatos un izklausos daudz jaunāks.
22.01.2021 21:29 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Likt viņām uzņemties atbildību par savu labāko gadu “izmešanu vējā” nevis uzdot tādus stulbus jautājumus, kā “Kur pazuduši visi labie vīrieši?”, lai nākamās paaudzes varētu mācīties no viņu kļūdām.

Tu nevari nevienam likt kaut ko darīt. Tā ir viņu problēma, nevis mana, tava vai kāda cita. Es vēl joprojām nesprotu, kāpēc tevi tas uztrauc ko viņa saka? Tev tas dzīvē kaut ko maina? Vai tad viņas tevi nakts vidū zvana un pieceļ no gultas un uzdod šo jautājumu? Te arī pierādās, ka tu un varbūt tavi labi pelnošie draugi, vairāk koncentrējās uz lietām, uz kurām nevajadzētu koncentrēties.
No vienas puses es gribētu tev ticēt, bet pats fakts, ka tu man atbildi šajā forumā nevis ņem priekšā kādu 18-20g sievieti vien jau liekas aizdomīgi.

Īsti nesapratu, kāds sakars. Diezgan muļķīga anoloģija. To varētu attiecināt uz jebkuru situāciju, bet laikam jau, ir cilvēki, kuriem viss liekas jocīgi, ja 24/7 neņem priekšā 18-20g meitenes.
“Pirms vairākiem gadiem pelniju 800 eiro, kas, manuprāt, skaitās maz.” Tas nav maz. Tā bija +/- vidējā alga tajā laikā.

Nepiekrītu. Ņemot vērā, ka liela daļa bija jaatdod par dzīvokli (toreiz vēl īrēju), tad parēķini, kas paliek pāri un cik daudz no tā varētu aiziet izklaidēm ar sievietēm.
Starp citu, cik tev ir augums?

183 ar kurpēm (Tā rakstīts tinderī :D) bet ja tā nopietini, tad 180
28.04.2022 15:14 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Man pašam paziņu lokā arī ir vairāki +/-30 gadīgi vīrieši, kuri nevar (daļa vairs pat negrib) izveidot attiecības un viņi nav nekādi neglīteņi vai antisociāli cilvēki, kuri par sevi nerūpētos. Daļa no viņiem arī regulāri nodarbojas ar sportu un saņem ļoti labu atalgojumu.

Ja viņiem viss ok, tad tur visdrīzāk ir runa par augstām prasībām (kas nav slikti no pievilcīga un veiksmīga vīrieša puses), un vienkārši viņu tipa sievietes jau ir aizņemtas, bet brīvās nav līdz galam viņu gaumē...
Kad vīrietis redz, kā citi izskatīgāki eksemplāri, kuri sevi nepilnveido, neattīsta un ne velna nepelna, bet regulāri ņem priekšā visas pēc kārtas un apzinās, ka viņam līdz 30-40 gadiem sevi “jāattīsta” visās jomās tikai, lai viņam kā sunim “atmestu kaulu”, tad vispār rodas jautājums, vai sevi cienošam vīrietim tas vispār ir nepieciešams?

Neapmierinātība ir par nespēju izveidot attiecības vai nespēju pārgulēt ar 80 jaunām meitenēm pēc izvēles? Jo tās mēdz būt 2 pilnīgi dažādas lietas. Daļa no tiem, kas ap 25 gadu vecumu apprecas, nespētu pielauzt desmitiem sieviešu ar viņu pārgulēt. Un otrādi - daži vienai naktij ir ok, bet ģimeniskas meitenes met viņiem līkumu. Ja tev kremt tieši par tiem, kas ņemas ar visām pēc kārtas, tad es laikam vairs neuzdošu jautājumu, kā tas nākas, ka par tevi īsāki/resnāki/pumpaināki/neizglītotāki/nabadzīgāki vīrieši ir jau sen precējušies un nesūdzas par netaisnībām.
28.04.2022 17:02 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
@BlackPill
Tu taču apzinies, ka tu tādus muļķīgus secinājumus izdari par vīrieti, kurš ir saņēmis milzīgu daudzumu atraidijumu?

visi tavi teksti liecina,ka esi mega apbižojies uz sievietēm-augstas prasības utml.lietas.
ja Tu nespēj iekarot sievietes,tad problēma ir vai nu nepareizā sieviešu izvēlē,vai Tavs pašvērtējums.
28.04.2022 19:53 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Traki ja attiecības izvirza par dzīves galveno prioritāti. Vai vienu no top...
Man tā ir tikai nesvarīga izklaide. Pieejam tam visam līdz ar to arī nenopietna :DD
28.04.2022 19:58 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG
“Tu nevari nevienam likt kaut ko darīt.”
Šajā kontekstā es ar vārdu “likt” biju domājis panākt, lai viņas saprastu nevis kaut ko pavēlēt vai piespiest.
“Es vēl joprojām nesprotu, kāpēc tevi tas uztrauc ko viņa saka?” Nu tādi kā es būs vainīgi, ka neveidojam ar 30 gadīgām sievietēm attiecības viņu agrāk pieņemto lēmumu dēļ. Es pat šajā diskusijā jūtu naidu no dažām no viņām. Īstajā dzīvē droši vien vispār nozākātu un nodēvētu par sieviešu nīdēju.:D
“Tev tas dzīvē kaut ko maina?” Protams! Man tas maina to, ka man nākas/-sies atšūt 30 gadīgas sievietes un līdz ar to būt ļaunajam tēlam. Tavuprāt man ir viegli to darīt bez sirdsapziņas pārmetumiem?
“Vai tad viņas tevi nakts vidū zvana un pieceļ no gultas un uzdod šo jautājumu?” Tev nešķiet nedaudz naivi uzdot tādus muļķīgus jautājumus? Tak padomā kaut nedaudz uz priekšdienām!
Man gan tā nešķiet muļķīga analoģija. Parasti ja vīrietim ir pieejams sekss ar jaunu un pievilcīgu sievieti, tad ir tikai loģiski, ka viņš to pēc iespējas arī izmanto. Zinot to, ka mums, kā vīriešiem, bieži patīk pārspīlēt mūsu seksuālo partneru skaitu un to, ka ja mums dzīvē viss ir lieliski, tad mēs nesēžam sieviešu portālos, es varu diezgan droši secināt, ka pagaidām tev seksa nav. Jā – varbūt tev reizēm izdodas kaut ko īslaicīgu izveidot ar kādu sievieti, tāpēc, ka tev ir standarta augums un pieņemu, ka arī seja, bet realitāte ir tāda, ka mēs abi sieviešu acīs esam “vienreizlietojami”.
“Nepiekrītu. Ņemot vērā, ka liela daļa bija jaatdod par dzīvokli (toreiz vēl īrēju), tad parēķini, kas paliek pāri un cik daudz no tā varētu aiziet izklaidēm ar sievietēm.” Tu vari piekrist vai nepiekrist, bet tas bija fakts. 800 EUR uz rokas tajā laikā bija vidējā alga.
“183 ar kurpēm (Tā rakstīts tinderī :D) bet ja tā nopietini, tad 180”. Nu, lūk. Vidējs augums un normāla seja tev nodrošinātu 5-7 balles. Lūk, arī iemesls, kāpēc ne man ne tev mūsu 20 gados meitenes pašas “nekārās kaklā”, kā tas notika ar veiksmīgākiem kadriem.
28.04.2022 21:34 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
BP, no Tevis šodien tik daudz komentāru ka man liekas nav redzēts, ka viens dienas laika sadrukāt. Es ceru, ka šis nav izmisuma kliedziens pirms lēciena bez izpletņiem…
Tu tik gari un dīvaini skaidro, ka es jau pazaudēju domu. Tavs teksts-
“Tev tas dzīvē kaut ko maina?” Protams! Man tas maina to, ka man nākas/-sies atšūt 30 gadīgas sievietes un līdz ar to būt ļaunajam tēlam. Tavuprāt man ir viegli to darīt bez sirdsapziņas pārmetumiem?
Varbūt es neizlasīju kaut ko līdz galam, bet ka pēkšņi nonāci līdz tam, ka jaatsuj 30 gadnieces? Jo viņas tevi neizvēlējās kad bija 20 gadnieces?
1,80 nav 7 balles Tava valoda runājot.. bet tā ka to nevar vīrietis mainīt tad vienkārši būs kāda īsāka dāma kurai ari tas šķitis vīrišķīga augums un viss būs ok.
28.04.2022 21:47 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
DaigaTaiga @ 28.04.2022 17:02

Ja viņiem viss ok, tad tur visdrīzāk ir runa par augstām prasībām (kas nav slikti no pievilcīga un veiksmīga vīrieša puses), un vienkārši viņu tipa sievietes jau ir aizņemtas, bet brīvās nav līdz galam viņu gaumē...
Neapmierinātība ir par nespēju izveidot attiecības vai nespēju pārgulēt ar 80 jaunām meitenēm pēc izvēles? Jo tās mēdz būt 2 pilnīgi dažādas lietas. Daļa no tiem, kas ap 25 gadu vecumu apprecas, nespētu pielauzt desmitiem sieviešu ar viņu pārgulēt. Un otrādi - daži vienai naktij ir ok, bet ģimeniskas meitenes met viņiem līkumu. Ja tev kremt tieši par tiem, kas ņemas ar visām pēc kārtas, tad es laikam vairs neuzdošu jautājumu, kā tas nākas, ka par tevi īsāki/resnāki/pumpaināki/neizglītotāki/nabadzīgāki vīrieši ir jau sen precējušies un nesūdzas par netaisnībām.

Tici man! Tur vairs nav nekādu prasību. Viņi jau sen tam visam ir "atmetuši ar roku".
Neapmierinātība galvenokārt ir apziņā, ka sievietes, runājot par īstermiņa un ilgtermiņa attiecībām, pa īstam seksuāli iekāro tikai top vīriešus. Visi pārējie 80-90% tiek vai nu automātiski atsijāti, vai turēti rezervē, lai paralēli vai vēlāk pildītu kaut kādu noteiktu funkciju (piem, uzmanība dopamīnam, resursi papildu ienākumiem utt.).
Nedomāju, ka ir jābūt Šerlokam, lai secinātu, ka veiksmīgo loterijas biļeti izvilkušie nesūdzas par netaisnībām.:D
28.04.2022 21:47 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Santa1992 @ 28.04.2022 21:47
BP, no Tevis šodien tik daudz komentāru ka man liekas nav redzēts, ka viens dienas laika sadrukāt. Es ceru, ka šis nav izmisuma kliedziens pirms lēciena bez izpletņiem…
Tu tik gari un dīvaini skaidro, ka es jau pazaudēju domu. Tavs teksts-
“Tev tas dzīvē kaut ko maina?” Protams! Man tas maina to, ka man nākas/-sies atšūt 30 gadīgas sievietes un līdz ar to būt ļaunajam tēlam. Tavuprāt man ir viegli to darīt bez sirdsapziņas pārmetumiem?
Varbūt es neizlasīju kaut ko līdz galam, bet ka pēkšņi nonāci līdz tam, ka jaatsuj 30 gadnieces? Jo viņas tevi neizvēlējās kad bija 20 gadnieces?
1,80 nav 7 balles Tava valoda runājot.. bet tā ka to nevar vīrietis mainīt tad vienkārši būs kāda īsāka dāma kurai ari tas šķitis vīrišķīga augums un viss būs ok.

Vari pat necerēt. Ja jau līdz šim esmu izturējis, tad tālāk jau būs tikai vieglāk.
Jā. par 30 gadniecēm pareizi saprati. Tas, protams, nav nekas tāds ar ko es varētu lepoties...
1,8m ir vidējais rādītājs. Tāpēc es Ghost atbildēju, ka viņa vizuālais reitings (sieviešu acīs), pieņemot, ka viņam ir normāls izskats, varētu būt diapazonā no 5 līdz 7 ballēm. Neviena sieviete negrib sev vidējo.
28.04.2022 21:53 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Aldis15 @ 27.04.2022 16:41
Es nečīkstu ka nevaru nocopēt $ jaunās $ karstās bezbērnu stirniņas...
Copēju 35+, tām prasības krietni zemākas.

Aldis15 @ 27.04.2022 15:41
Es kā Beta lohs ar labiem auguma parametriem - izmantoju tās 'izskrējušās' milfenes ar piekabēm. Stāstu ka man bērni nav šķērslis, utml.

BlackPill, kamēr eksistēs tādi jaunieši kā Aldis, kuri vecākām 30 gadīgajām ar piekabēm dod cerību, ka viņas vēl ir iekārojamas, tikmēr viņas mācību nedabūs. Izmāci Aldi, ka tā nevajag darīt.
29.04.2022 00:36 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
DaigaTaiga @ 29.04.2022 00:36

BlackPill, kamēr eksistēs tādi jaunieši kā Aldis, kuri vecākām 30 gadīgajām ar piekabēm dod cerību, ka viņas vēl ir iekārojamas, tikmēr viņas mācību nedabūs. Izmāci Aldi, ka tā nevajag darīt.
BP tieši atbalstija manu gājienu.
Pump and dump - pa Angliski tas saucās.
29.04.2022 00:45 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
DaigaTaiga @ 29.04.2022 00:36

BlackPill, kamēr eksistēs tādi jaunieši kā Aldis, kuri vecākām 30 gadīgajām ar piekabēm dod cerību, ka viņas vēl ir iekārojamas, tikmēr viņas mācību nedabūs. Izmāci Aldi, ka tā nevajag darīt.

Nedomāju, ka man kāds būtu jāizmāca. Katrs no mums ir tiesīgs pieņemt lēmumus un rīkoties atbilstoši savām prasībām/vēlmēm.
29.04.2022 01:06 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Aldis15 @ 29.04.2022 00:45
BP tieši atbalstija manu gājienu.
Pump and dump - pa Angliski tas saucās.

Iepriekš lielījies, ka dzīvo pie viņām, līdz tevi pamet. Ja šādas nesakritības, tad jau tas viss laikam bija fantāzija un nekādu nto bezmaksas sieviešu tev nav.
29.04.2022 09:29 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
DaigaTaiga @ 29.04.2022 09:29

Iepriekš lielījies, ka dzīvo pie viņām, līdz tevi pamet. Ja šādas nesakritības, tad jau tas viss laikam bija fantāzija un nekādu nto bezmaksas sieviešu tev nav.
Kamēr dod 'pump' tikmēr dzīvoju.
29.04.2022 10:03 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Ja, Aldis15, bet dump jau tevi nevis Tu viņas :D Tam vismaz kaut kāds ticamības moments sāk parādīties
29.04.2022 10:21 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
BlackPil
Izskatās, ka tev uz katru argumentu ir kāds attaisnojums, kas ir tipiski visiem šiem red pilliem, black pilliem utt, visa dzīve ir viens liels attaisnojums. Un tad, kad norāda, ka tavs teiktais iet pilnīgi pretrunā ar cilvēku realo dzīves pieredzi, tad tu sāc spriedelēt un izdomāt neeksistējošas lietas, kā piemēram - :" tu droši vien melo", "tev droši vien seksa nav", " tu sievietēm nepatīc" utt, kas arī ir tipiski šo cilvēku kopienai, kad viņu izdomāto dzīves realitāti sāk "apdraudēt". Neņem ļaunā, bet no katra tava teiktā nāk laukā tik liela negatīvisms, ka mani nemaz nepārsteidz, kāpēc tev ar sievietēm galīgi neiveicās, un tas pat ir no otrpus ekrāna, es tikai varu iedomāties kā tas ir dzīvē, ja es pat kā vīrietis to tik ļoti jūtu, tad iedomājies kā tas ir sievietēm. Ieteiktu tev beigt skatīties tos visus video un pieiet lietām nodaudz ar pozitīvu pieskaņu, Nemaz nebrīnos, ka ilgstoši skatoties šo video saturu, ka tas sāk ievirzīt depresīvas domas un izkropļo dzīves uztveri un prāts pārprogramējas uz "viss slikti". Lai veicas.
29.04.2022 10:33 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
GhostGG @ 29.04.2022 10:33
BlackPil
Izskatās, ka tev uz katru argumentu ir kāds attaisnojums, kas ir tipiski visiem šiem red pilliem, black pilliem utt, visa dzīve ir viens liels attaisnojums. Un tad, kad norāda, ka tavs teiktais iet pilnīgi pretrunā ar cilvēku realo dzīves pieredzi, tad tu sāc spriedelēt un izdomāt neeksistējošas lietas, kā piemēram - :" tu droši vien melo", "tev droši vien seksa nav", " tu sievietēm nepatīc" utt, kas arī ir tipiski šo cilvēku kopienai, kad viņu izdomāto dzīves realitāti sāk "apdraudēt". Neņem ļaunā, bet no katra tava teiktā nāk laukā tik liela negatīvisms, ka mani nemaz nepārsteidz, kāpēc tev ar sievietēm galīgi neiveicās, un tas pat ir no otrpus ekrāna, es tikai varu iedomāties kā tas ir dzīvē, ja es pat kā vīrietis to tik ļoti jūtu, tad iedomājies kā tas ir sievietēm. Ieteiktu tev beigt skatīties tos visus video un pieiet lietām nodaudz ar pozitīvu pieskaņu, Nemaz nebrīnos, ka ilgstoši skatoties šo video saturu, ka tas sāk ievirzīt depresīvas domas un izkropļo dzīves uztveri un prāts pārprogramējas uz "viss slikti". Lai veicas.

BlackPill tekstos tā spiežas ārā tas,ka viņa neveiksmes ar sievietēm ir sieviešu vaina-tādas,ne tādas ir utml.
Un viņš tam tik ļoti tic,vēl paklausoties līdzīgi domājošu vīriešu viedokli,apstiprina savas iedomas.
29.04.2022 10:50 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Tā ir pilnīgi kā reliģija. Nezinu, cik dziļi BP ir tajā iekšā, bet, kad viens 30 gadīgs youtuberis, kuram sekoju, bija piesaistījis attiecīgu auditoriju (tos, kuri attiecības kā tādas sauc par simpošanu, nezinu, kuri tie ir - mgtow, red pill vai vai vēl kas cits/viss kopā) un pēc pusgada viņš paziņoja par attiecību uzsākšanu, viņš tāāaa komentāros tika noliets ar samazgām, jo uzsākt attiecības ir tāds grēks un nodevība, kāda vilšanās un viņš esot kļuvis par simpu. Kaut ko arī ko līdzīgu lasīju, kad kāds no tās kopienas/foruma (neatceros īsti, kuru no visiem tiem novirzieniem) tomēr atrod draudzeni, viņš ir nodevējs.
29.04.2022 11:00 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
DaigaTaiga @ 29.04.2022 11:00
Tā ir pilnīgi kā reliģija. Nezinu, cik dziļi BP ir tajā iekšā, bet, kad viens 30 gadīgs youtuberis, kuram sekoju, bija piesaistījis attiecīgu auditoriju (tos, kuri attiecības kā tādas sauc par simpošanu, nezinu, kuri tie ir - mgtow, red pill vai vai vēl kas cits/viss kopā) un pēc pusgada viņš paziņoja par attiecību uzsākšanu, viņš tāāaa komentāros tika noliets ar samazgām, jo uzsākt attiecības ir tāds grēks un nodevība, kāda vilšanās un viņš esot kļuvis par simpu. Kaut ko arī ko līdzīgu lasīju, kad kāds no tās kopienas/foruma (neatceros īsti, kuru no visiem tiem novirzieniem) tomēr atrod draudzeni, viņš ir nodevējs.

Pieņemu, ka tas bija MGTOW pārstāvis. Viņi visi ir kategoriski pret precībām un daļa nepieņem arī attiecību veidošanu.
Tādā ziņā BP nedaudz atšķiras, jo lielākā daļa tās sekotāju grib iesaistīties attiecībās, bet vienkārši fiziski nav spējīgi to izdarīt.
29.04.2022 11:48 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Es nesaprotu kāpēc ir tik daudz dažādu kustību sieviesu heitosanai, pikapam vai abusive komunikācijai, kamēr sievietes biezak cenšas apgūt ka vairāk vīrieti iepriecināt, piesaistīt un veidot laimīgas mīlošas attiecibas..un tāpat paliek vainīgas, jo redzi BP savos 20 nedabūja savu izredzēto. Par Vīriešu tādu pozitīvo kustību gan nav dzirdēts, ka eksistē :D
29.04.2022 12:04 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
BlackPill @ 29.04.2022 11:48

Pieņemu, ka tas bija MGTOW pārstāvis. Viņi visi ir kategoriski pret precībām un daļa nepieņem arī attiecību veidošanu.
Tādā ziņā BP nedaudz atšķiras, jo lielākā daļa tās sekotāju grib iesaistīties attiecībās, bet vienkārši fiziski nav spējīgi to izdarīt.
Kā sauc tos kas ir ar mieru būt attiecībās? Bet pa nenopietno, bez saistībām (finanses/laulība/bērni)
29.04.2022 12:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits