Kāpēc Latvijā darba vietās ir tāds seksisms?

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Čau. Tā kā pagājušajā gadā novembrī kovida dēļ zaudēju darbu un es neturpināju sēdēt rokas klēpī salikusi. Bet aktīvi meklēju jaunu darbu.
Un atradu.
Bet godīgi sakot Es. Esmu. Šokā!!!
Tā kā esmu gaterists un esmu strādājusi ar visādām iekārtām, presēm, lentzāģi, protu motorzāģis ķēdi asināt, ripzāģis ripas asināt..uztrāpiju vienā darbā vietā kur notiek lielā kratīšana no alkoholiķiem un sliņķiem. Mēs ar puisi aizgājām, jo manējais arī bez darba palika. Tā kā alkoholu nelietojam, mūs tur ar lielāko prieku paņēma un attiecās kā pret īstiem zelta gabaliņiem. Taču notika kas ļoti interesants, puisim nav pieredze ar iekārtām, bet es esmu galdnieks.
Haha, mani nolika pie kaut kādu sū"u pakošanas, kamēr puisi nolika pie lāzergriešanas
Dabīgi es biju šausmīgi neapmierināta. Gāju pie šefa runāt kas pa desām notiek.
Galvenais direktors pateica lai es vispār eju runāt ar darba vadītāja. Nu es aizgāju, viņa vispār teica nenene, tas ir vīriešu darbs un man nav tur ko meklēt. Es viņai visu izstāstīju, kur es esmu strādājusi un ko darījusi, viņa teica te ar galdniecību nav nekāda sakara.
Kā arī šodien, sestdienā, redz vīrieši var nākt strādāt, bet sievietes nē. Es teicu es gribu strādāt. Viņa teica tāds ir direktora rīkojums, ja gribu varu iet, bet man neviens nemaksās. A tur darba atliektiem galiem
Prasīja vai motorzāģis protu ķēdi asināt. Nu jāa protu. Tāpat nekā, jo redz MeHāNiķIM NePaTīK kA SiEvIetEs sTrAdĀ aR tEhNiKu
Es tiešām esmu dusmīga. Un par šodienu, jāiet bija visiem, bet tikai ne man. A par ko es tādas privilēģijas izpelnijos? Viņa teica nu ne jau tu viena frēzēsi, visu apstrādāsi un sapakosi.
Es teicu nav nekādu pretenziju
Viņa teica NĒ!!
Bet kaut kādi alkoholiķi gan var strādāt ar tehniku.
Un tas saucas viņiem nepatīk tādi kas dzer...atnāk normāls cilvēks, kas plēš dirsu 10 daļās un raujas pat pie tās sū"a pakošanas, bet mani vispār dzen prom.
Un puisis mans brīnās, kāpēc es nekad nepieņemt darbus, kur man piedāvā iet uz pakošanu, jo lūk notiek šis
09.01.2021 15:53 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Juridiski ja darba dēvējs nav lohs, tad viņam diskrimināciju nepiespēlēs nekā, protams ja viņš atklāta valoda pateiks tu esi čigāns un es tevi neņemšu, bet nākamo paņems 18gadnieku kam nav pieredze tad pats arī ieberzīsies.
Es arī neņemtu darbā čigānu, nah* man to vajag? Vai arī augstā amatā sievieti neņemtu, ja nāktu čalis ar degsmi un izaugsmi, acīs neteiktu kapēc, atsūtīsu nākamajā diena epastu, jūs atlases kārtu nēesat izturējusi utt. Tik vienkārši un neko tev nepiesies
10.01.2021 20:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits