Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu kopšanas līdzekli

 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Sveikas!
Šobrīd metu acis uz Lador sērijas un Kerastase sērijas matu kopšanas produktiem.
Vai kāds ir mēģinājusi?(atradu, ka Kerastase daudza ir un sajūsmā, par Lador vācās diskusijas neesmu atradusi) bet varbūt kāda ie arī Lador sēriju mēginājusi?
Šobrīd lietoju šampūnu, ko pasūtīju korejiešu interNetveikalā Elizavecca firmas CER - 100 Callogen coating hair muscle shampo. Patīk, ka mati nekļūst nnenormali kupli, nedaudz nogludina, spīdumu dot.
Šis šampūns iet uz beigām.
Mani mati ir biezi, nepajalusigi(nav ne taisni, ne skruļlaini, es teiktu, ka drizak no matu vidusdaļas pakapeniski sak viiļnoyies, ipasi matu apakšdaļa), diez gan sausi, bet lietoju biosil mitrinošo masku un jutu, ka ir labāk.
Netaisnoju jau kā pusgadu, ar fēnu vispār nežaveju(max 2 reizes gada), jūtu, ka nav vairs sadedzināti, bet tomer nav tas, lai teiktu - ja man patik savi mati pilniba
Par Lador lasīju vienā bloga, ka dod apjomuz... man tiesam ir kupli, biezi mati un apjomu notiekti negribu
Kā tad isti ir?
Kā ar to brīnumfilleri bo Lador?
Kerastase līnīja?
05.01.2021 12:01 |
 
10 gadi
Reitings 848
Reģ: 09.06.2012
Par Kerastase varu teikt, ka nekas īpašs. Otrreiz nepirku, cena galīgi neatbilstoša, vismaz tam, ko es paspēju pamēģināt.
05.01.2021 12:29 |
 
Reitings 67
Reģ: 12.03.2015
Esmu mēģinājusi Lador ampulas. Liku lielas cerības, nopirku daudz. Beigās nācās pārdot pilnu kasti. Mati kļuva pūkaini, nepaklausīgi un deformējās pie mazākā mitruma gaisā un pat bez mitruma pēc stundas jau viss, briesmīgi, kauns. Vispār netiku galā. Bet man ir smalki mati.
05.01.2021 12:42 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Kāda ir mēģinājusi šo https://www.amazon.com/OGX-Thick-Biotin-Collagen-Shampoo/dp/B00ADRH2OM?th=1 ?
Un, lūdzu, kāds iesakiet krāsotiem matiem labus šampūnus, esmu apmaldijusies visā produkcijā, sastāvus neprotu :D
05.01.2021 12:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits