Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādas grūtības covid laikos reģistrēt SIA?

 
Reitings 91
Reģ: 14.08.2019
Sveikas!
Varbūt ir kāda zinoša meitene, kura var palīdzēt ar pieredzi/padomu.
Rodas nepieciešamība reģistrēt SIA.
Man interesē, vai ar to nav kādas problēmas pandēmijas laikos?
Ja nav, tad ko var izdarīt maksimāli caur internetu? (ja nav elektroniskā paraksta) ?
Kur obligāti būs jāiet dzīvajā? Vai šīs iestādes visas ir vaļā?
Nav neviena kam pajautāt, esmu viena pati. Ja nebūtu visa šī situācija ar vīrusu, meklētu info caur internetu, bet pieļauju, ka tur tagad ir novecojusi informācija un viss notiek savādāk.
Paldies par atbildēm! :)
04.01.2021 08:28 |
 
Reitings 42
Reģ: 09.06.2020
Uzņēmumu reģistra mājaslapā tiek regulāri publicēta atjaunināta informācija par to, kā process veicams. Tāpat vari sazināties ar UR konsultantam - man vienmēr ir bijuši atsaucīgi darbinieki trāpījušies, tostarp tagadējos apstākļos. Viņi visu paskaidros, ja būs kādas grūtības.
Tagad varbūt nedaudz grūtāk ir tikt pie notāra, bet arī minimālas tās grūtības. Atsevišķiem dokumentiem vienkārši būs vajadzīgs arī notārs.
Principā jāiet cauri UR lapā norādītajam sarakstam ar dokumentiem, sagatavo, kā tiek prasīts, sataisi dokumentu paku un sūti uz UR, ja nav paraksta. Bet noteikti iesaku arī apdomāt elektroniskā paraksta ieviešanu.
04.01.2021 08:35 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Pašlaik ejam tam cauri. Sagatavosim max dokumentus elektroniski, izdrukāsim visus nepieciešamos, samaksāsim valsts nodevu, un dosimies uz bāriņtiesu pēc dok apstiprinājuma. Tā ir lētāk.
Un droši var zvanīt uz UR, ļoti atsaucīgi un izskaidro visu. Ja izmantosi bāriņtiesu, iepriekš sazvanies noskaidro vai jāpierakstās iepriekš uz vizīti.
04.01.2021 21:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits