Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik ilgi tā būs?

 
Reitings 14
Reģ: 02.01.2021
Sveiki! Biju attiecībās ar savu bijušo 5 gadus. Tās ir pirmās ilgās un nopietnās attiecības, kas man ir bijušas. Pirmais vīrietis, kuram pateicu, ka mīlu. Ar citiem nebija un nav tādu emociju. Tomēr dažādu apstākļu dēļ esam šķīrušies jau gandrīz 2 gadus, bet es joprojām nerodu tādas vai līdzīgas sajūtas ar citiem.
Nāku ar jautājumu, vai Jums ir bijis līdzīgi, ka pagājuši vairāki gadi, bet salīdzinat citus ar iepriekšējo un, vai patiesi tā var būt, ka mēs spējam mīlēt tikai vienu cilvēku?
Esmu laimīga un piepildīta pati ar sevi, tomēr visbiežāk jau gribas kādu blakus...
02.01.2021 15:35 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Stassy @ 02.01.2021 15:35
Sveiki! Biju attiecībās ar savu bijušo 5 gadus. Tās ir pirmās ilgās un nopietnās attiecības, kas man ir bijušas. Pirmais vīrietis, kuram pateicu, ka mīlu. Ar citiem nebija un nav tādu emociju. Tomēr dažādu apstākļu dēļ esam šķīrušies jau gandrīz 2 gadus, bet es joprojām nerodu tādas vai līdzīgas sajūtas ar citiem.
Nāku ar jautājumu, vai Jums ir bijis līdzīgi, ka pagājuši vairāki gadi, bet salīdzinat citus ar iepriekšējo un, vai patiesi tā var būt, ka mēs spējam mīlēt tikai vienu cilvēku?
Esmu laimīga un piepildīta pati ar sevi, tomēr visbiežāk jau gribas kādu blakus...

Cilvēkam parastajam trešās patiesi nopietnās attiecības parasti arī izrādās tās īstās. Tā kā vel tev ir laiks. 😀
02.01.2021 16:11 |
 
Reitings 68
Reģ: 28.12.2020
Cik var saprast, tad viņš Tev pirmā mīlestība ja? Ja Tev ar viņu bija jaunas sev neatklātas emocijas vai īpaši laimes brīži tad tas ir normali... Tu atceries un salīdzini tāpēc ka tajos brīžos Tu esi bijusi laimīga. Bet nav divu vienadu vīriešu, citi Tev jūtas izrādis citādak un varbūt nemaces tā ar vieglu garu Tevi darīt laimīgu, bet ja vīrietim Tu esi svarīga nedaudz viņu var izmainīt, izskolot kas Tev liek justies labi.
02.01.2021 21:04 |
 
Reitings 14
Reģ: 02.01.2021
Jā, bet interesanti, kāpēc tā ir, ka šo divu gadu laikā es nespēju izveidot nopietnas attiecības. Ir neilgas aizraušanās, ja to tā var nosaukt, lai aizpildītu savu laiku? Uzlabotu savu ego? Grūti spriest, jo dažkārt liekas, ka pretīgi atrasties kādam citam blakus, jo tas nav viņš.. mans bijušais. Izklausās briesmīgi un padoms “vajag pabūt ar sevi” galīgi nav vietā, jo visus šos divus gadus arī esmu bijusi viena, dzīvoju arī viena, tāpēc gaidu, kad man beigsies šis posms!
Eksperte, laikam tad jāgaida trešās nopietnās attiecības!!!😂
02.01.2021 23:03 |
 
Reitings 68
Reģ: 28.12.2020
2 gadi būt vienai nav nekas traks, galvenais speciāli neko nemeklē, jo tad atkal uznāks "ai šitas nav viņš". Ja pirmā mīlestības un pirmās ilgās attiecības tad manuprāt normali ko citu mīlestību un attiecības neesi redzējusi, skaidrs ka salīdzini ar to kā bija un gribas atpakaļ to kas bija. Ar laiku paries vai tad kad ieķērsies sirdi kāds cits.
03.01.2021 00:50 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
117453 @ 03.01.2021 00:50
2 gadi būt vienai nav nekas traks, galvenais speciāli neko nemeklē, jo tad atkal uznāks "ai šitas nav viņš". Ja pirmā mīlestības un pirmās ilgās attiecības tad manuprāt normali ko citu mīlestību un attiecības neesi redzējusi, skaidrs ka salīdzini ar to kā bija un gribas atpakaļ to kas bija. Ar laiku paries vai tad kad ieķērsies sirdi kāds cits.

Jup, tieši manas domas 👍
03.01.2021 10:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits