Slimnīcu kvalitāte.

 
Reitings 59
Reģ: 21.10.2020
Meitenes, vēlējos aizsākt diskusiju ar ne tik patīkamu tematu.
Slimnīcu kvalitāte.
Kāda jums ir pieredze ar kādam konkrētām slimnīcām.
Šodien bija pārdomu vakars, sāpīgs, atcerējos atgadījumus kurus biju tik ļoti centusies izdzēst no savas atmiņas...
Tā tad pirmais stāsts ar slimnīcu M.mans vecais tēvs tika nogādāts slimnīcā ar smagu slimību, gaja dienas, grūtās dienas, līdz beidzot viņu jau taisījās rakstīt ārā nākamajā dienā. Es kā mazs bērns nopriecājos, būs mans vecaistēvs ar končām mājās, bet plkst. 6:00 izdzirdēju mammas zvanu un no runātā sapratu , kad viņš devies tai saulē...pēkšņi..57 gadi.
Pēcāk tika uzzināts no istabas biedriem kad viņam tika laisti jauni izmēģinājuma medikamenti. Ok pievērām acis...
Tālāk pēc pāris gadiem, vecāmammai trieka, aizvedam uz slimnīcu, viss ok. Braucam ciemos, sarunājamies, cilvēks uz gultas, protams grūti. Paiet laiks, runājam par dienu kad vedīsim mājas un pēkšņi paziņo mirusi.
Apjautājot istabas biedrus tas pats- ārsti teica -izmēģin jaunàs zāles.
Tad kā tas ir jāsaprot? Vai tiešām valstī notiek tādas lietas ? Pensionāri paliek par izmēģinājuma trusīšiem?
19.12.2020 05:43 |
 
Reitings 59
Reģ: 21.10.2020
Paldies. Izlasīju visas jūsu atbildes. Sapratu ,ka šis forums ir vienkārši briesmiga čūsku bedre . Pareizi jau daudzas teica, šeit labāk nereģistrēties jo šis forums tikai degradē cilvekus un pieregistrejusies šeit ie tikai tie kam kaut kas nav kārtība privātajā dzīve , vai vienkārši bezdarbības pārņemti blēj par visu un nedomā ko raksta. Visur viens liels fake jums apkārt dzivo. Paldies, un uz redzēšanos.
Ceru administrācija izdzēsīs so tēmu kuru uzsāku.
Novēlu jums nekad dzīve neko tādu nepiedzīvot. 🙏🏼
19.12.2020 14:14 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
user116655 @ 19.12.2020 14:14
Paldies. Izlasīju visas jūsu atbildes. Sapratu ,ka šis forums ir vienkārši briesmiga čūsku bedre . Pareizi jau daudzas teica, šeit labāk nereģistrēties jo šis forums tikai degradē cilvekus un pieregistrejusies šeit ie tikai tie kam kaut kas nav kārtība privātajā dzīve , vai vienkārši bezdarbības pārņemti blēj par visu un nedomā ko raksta. Visur viens liels fake jums apkārt dzivo. Paldies, un uz redzēšanos.
Ceru administrācija izdzēsīs so tēmu kuru uzsāku.
Novēlu jums nekad dzīve neko tādu nepiedzīvot. ??

Mēs skumsim, visu labu.👋
19.12.2020 14:18 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
user116655 @ 19.12.2020 14:14
Paldies. Izlasīju visas jūsu atbildes. Sapratu ,ka šis forums ir vienkārši briesmiga čūsku bedre . Pareizi jau daudzas teica, šeit labāk nereģistrēties jo šis forums tikai degradē cilvekus un pieregistrejusies šeit ie tikai tie kam kaut kas nav kārtība privātajā dzīve , vai vienkārši bezdarbības pārņemti blēj par visu un nedomā ko raksta. Visur viens liels fake jums apkārt dzivo. Paldies, un uz redzēšanos.
Ceru administrācija izdzēsīs so tēmu kuru uzsāku.
Novēlu jums nekad dzīve neko tādu nepiedzīvot. ??

Bet piedzīvosim. Visi vecie slimo un mirst.
Šis ekvivalents ir nopirkt vecu, nojātu auto un pēc tam lamāt savu mehāniķi, ka katru mēnesi jauna liksta lien ārā. Tas nekas, ka šim auto vieta jau ir šrotā.
19.12.2020 14:53 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Ja agrāk, kad biju maza, bija kāds respekts pret ārstiem, tad tagad varu nosaukt vienā vārdā - kropļi un slepkavas. Un es ticu, ka ir kādi labi ārsti, bet vai tādu ir daudz? Nē

Laikam būs jāizvairās no kontakta ar dažiem paziņām. Kas to lai zin, sazāļos vēl un pēc tam paši slimnīcā nobendēs.
19.12.2020 14:58 |
 
Reitings 1936
Reģ: 28.04.2019
Kiskismau @ 19.12.2020 13:37
Man jau visvairāk fascinē, ka par Latvijas medicīnu sūdzas cilvēki kuri dzīvo ārzemēs. ? Cilvēki no ārzemēm brauc uz Latviju, jo te lētāk un viss ātrāk notiek. Tai pašā UK ar ginekoloģiskām sāpēm vēdera iedod paracetamol un aizsūta mājas. Nekur nav ideāli ārsti un medicīna.

Es domāju, ka Latvijā ginekologi ir prasmīgi savā darbā. Ir bijusi tikai laba pieredze
19.12.2020 15:06 |
 
Reitings 64
Reģ: 07.05.2020
Es lepojos par mūsu slimnīcām, jo man personīgi ir tikai ļoti laba pieredze ar tām! Gan bērnībā BKUS, gan arī vecākai esot citās slimnīcās! Pozitīva pieredze ir arī man pazīstamiem vienaudžiem, kuri dažādu iemeslu dēļ ir bijuši salīdzinoši bieži gan BKUS, gan vecāki esot citās slimnīcās!
20.12.2020 13:29 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
ir bijušas gan labas, gan sliktas pieredzes. pašai personīgi tikai labas, profesionāli ārsti, jaukas, iejūtīgas māsiņas. pēdējoreizi esot slimnīcā pat sadraudzējos ar vairākām māsām :)
bet vecmāmiņām bijusi slikta pieredze, kad personāls neliekas ne zinis un ignorē sūdzības un sāpes. manuprāt, tam ir daudzi iemesli, pirmkārt jau noslodze un atalgojums - atpūtušies cilvēki, kas saņem labu atlīdzību arī rūpīgāk izturēsies pret darbu, otrs varētu būt arī vecuma aizspriedumi, neviens man neiestāstīs, ka Latvijā ciena vecāka gadagājuma cilvēkus, ne ciena, ne ieklausās, ne tic viņiem masveidā.
20.12.2020 14:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits