Vai tu vakcinēsies pret covid-19?

 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Intereses pēc vēlos noskaidrot cik daudzi taisās vakcinēties pret covid?
Zinu daudzus cilvēkus arī radiniekus kas strādā medicīnā un viņiem covid vakcīna būs obligāta, bet daži ir pateikuši ja vajadzēs obligāti vakcinēties ies prom no darba.
Es piemēram neesmu potejies pret ērcēm, gripu un nedarīšu to arī pret covid.
Kā ar jums?
06.12.2020 12:37 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Smieklīgi ka manai mātei ir 64 gadi un viņa savas dzīves laikā nav dzērusi ne reizi antibiotikas. Un tāpēc arī mēs ģimenē nedzeram, jo tā tikām izaudzināti ka var bez tā iztikt.

Jā, viss ar atkarīgs no audzināšanas.
Var uzaudzināt cilvēkus tā lai tie neslimotu un nelietotu zāles. Ja tev būs bērni, tad droši vien izdosies tāda audzināšanas metode.
Informē PVO par šo metodi. Nobela prēmija veselības aizsardzībā ir garantēta. 😁😁😁
27.12.2020 13:16 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Godfather @ 27.12.2020 12:08

Ja visi būtu tādi kā tu, tad medicīnu un farmāciju vispār varētu likvidēt. ???
Diemžēl, daudzi šādi domājoši, agri vai vēlu nonāk līdz nepieciešamībai lietot gan zāles gan antibiotikas. Un tu arī nebūsi izņēmums.
Padzīvosi ilgāk sapratīsi.

Smieklīgi ka manai mātei ir 64 gadi un viņa savas dzīves laikā nav dzērusi ne reizi antibiotikas. Un tāpēc arī mēs ģimenē nedzeram, jo tā tikām izaudzināti ka var bez tā iztikt.
27.12.2020 12:23 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Tavai zināšanai es piemēram antibiotikas vispār nelietoju un nekādas zāles. Ibumetinus pat ne. Ja saaukstējies tad dzer ingvera tēju ar medu un citronu.

Ja visi būtu tādi kā tu, tad medicīnu un farmāciju vispār varētu likvidēt. 😀😀😀
Diemžēl, daudzi šādi domājoši, agri vai vēlu nonāk līdz nepieciešamībai lietot gan zāles gan antibiotikas. Un tu arī nebūsi izņēmums.
Padzīvosi ilgāk sapratīsi.
27.12.2020 12:08 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Katz @ 27.12.2020 11:56

Tu vnk dzīvo max pret sistēmu - sejas masku nevelc, nevakcinēsies, parādu arī negribi atdot (ko pats paņēmi.)

Ja ja, ja kas nodokļus arī nemaksāju, jo strādāju neoficiāli un + kāšu valsti jo saņēmu bezdarbnieku pabalstu.
Katrs cīnās kā grib un katrs iekārtojas šajā saulē lai labāk dzīvotu. Tāpēc arī nekad neesmu nosodījis deputātus vai ministrus par viņu algām un lēmumiem, jo ja es būtu viņu vietā, darītu tāpat lai man būtu labi.
27.12.2020 11:59 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Katz @ 26.12.2020 17:46
:D
Nevajag rakstīt, ka ierobežojumi ir lieki nepamatoti tad.

Liela daļa ierobežojumus nemaz neieveroju. Nevelku masku sabiedriskajā un privātās ballītes, pasākumus tāpat rikoju.
27.12.2020 11:57 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Arvis Reiks @ 27.12.2020 11:50
Tas ir smieklīgi ka cilvēku daļa kas vakcinēsies cepjas par to tiem kuri nevakcinēsies. Ko tad tu **** uztraucies tu jau būsi vakcinēta. Kāda tev daļa vai esmu vakcinēts vai ne.
Un to sūdu noteikti nevakcinēšu pirmos 5 gadus.

Tu vnk dzīvo max pret sistēmu - sejas masku nevelc, nevakcinēsies, parādu arī negribi atdot (ko pats paņēmi.)
27.12.2020 11:56 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Godfather @ 26.12.2020 16:01
Nekāda imunitāte nepasargās no infekcijas ja organismam nav antivielu.
Diemžēl daudziem nav izpratnes par vakcīnām, nezināšana un ticēšana visādam muļķībām tagad ir modes lieta.
Statistika nepārprotami rāda ka pēdējo 50-60 gadu laikā, kopš vakcinācijas tiek veikts, infekcijas un slimību skaits ir gājis mazumā. Vairs nav baku, vēdertīfa, mēra un citu infekciju no kuriem agrāk nomira miljoni.
No gripas katru gadu mirst cilvēki, nevakcinēti
Cik ir nomiruši no vakcīnas ?
Muļķības ir ka vakcīnas ir tikai tāpēc lai pelnītu. Tad jau izdevīgāk būta ja cilvēki slimotu un pirktu zāles kas kopumā izmaksā daudz vairāk neka viena vakcīnas deva.
Tie kas ir pret vakcīnām lai atsakās arī no antibiotikām, jo tā salīdzinājumā ir tīrā inde. Un citām ķīmiskajām zālēm. Kāpēc jālieto ķīmija ja ir imunitāte un veselīgs dzīvesveids.
Un ja gadās smaga slimība, tad ir dabiski gaidīt nāvi, jo nevar taču ķīmiju lietot.

Tavai zināšanai es piemēram antibiotikas vispār nelietoju un nekādas zāles. Ibumetinus pat ne. Ja saaukstējies tad dzer ingvera tēju ar medu un citronu.
Liepziedu, kumelīšu, piparmētru tējas ikdienā.
Ik pa laikam pasporto un nenaksies dzert ne antibiotikas, ne kādas vakcīnas taisīt.
27.12.2020 11:54 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Tas ir smieklīgi ka cilvēku daļa kas vakcinēsies cepjas par to tiem kuri nevakcinēsies. Ko tad tu **** uztraucies tu jau būsi vakcinēta. Kāda tev daļa vai esmu vakcinēts vai ne.
Un to sūdu noteikti nevakcinēšu pirmos 5 gadus.
27.12.2020 11:50 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Pāragri spriest par vakcīnām, ja pirmie, kas tiks pie potes būs mediķi, bet pedējā iedzīvotāju daļa būsim mēs. Un kad - augustā?
27.12.2020 11:40 |
 
Reitings 133
Reģ: 15.03.2020
Ja jūs vakcinēsaties, tad nevajadzētu uztraukties par to, ka būs jāmirst no apklepotas virsmas.
27.12.2020 11:29 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Es labāk gribētu nomirt no vecuma, nevis no tā kā kāds apklepojis virsmu kurai es pieskaros, dabūju vīrusu, un sākas komplikācijas.
Var jau teikt ka nomirs, kad būs lemts. Bet es neticu ne dievam, ne liktenim, tāpēc vai nu es vispār neeju ārā no mājas (ko fiziski nevaru izdarīt, jo ir jāstrādā) vai arī cilvēki beidz būt ar vati smadzeņu vietā un sāk uztvert situāciju nopietni.
Starp citu nomira mana kolēģe ārste no covid-19, ko dabūja pateicoties vienai paciente kura nesēdēja pašizolācijā pēc atgriešanās no Anglijas,bet atnāca uz profilaktisko vizīti. Profilaktisko... Nevis akūto.. Pusmūža sieviete, nebija veca, vienīgi bija augsts asinsspiediens. No tā nenomirst 2 nedēļu laikā.
27.12.2020 02:28 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tiem kuriem interesē un kuri grib saprast par vakcīnu no zinātnes, tad ieteiktu iemest Google par veidu kā tā tiek veidota un uz kā balstīta-mRNA. MRNA (ģenētiskais materiāls) jau tika pētīs sen kā viens no veidiem uz kā varētu balstīts vakcīnas nākotnē. Tagad ir pienākusi tā nākotnē. Pateicoties mRNA ir iespējams šo vakcīnu saražot tik ātri. Citas vakcīnas tiek veidotas olas embrijā ievadot patogēnu un tad audzējot viņu un tad "atšķaidot" vajadzīgajā daudzumā.MRNA ir ķīmisks process kas ir ātrā, bet tāpēc ir vajadzīgi tik stingri uzglabāšanas notiekumi.
27.12.2020 02:22 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
C00L Dzipsy @ 26.12.2020 22:33

Jau tagad daudzas lidsabiedrības ziņo, ka nevakcinētos cilvēkus neapkalpos..

Daudzas? Esmu redzējusi ziņu tikai par vienu lidsabiedrību ne daudzām
26.12.2020 22:41 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Visi vakcinētie būs izmēģinājuma trusīši vairāku gadu garumā..
26.12.2020 22:35 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
miss99 @ 26.12.2020 21:06
Atceroties cik smagi bija slimojot pavasarī tad jā, tomēr vakcinēšos,kad būs tāda iespēja.
Par tiem ierobežojumiem tiem,kas izvēlēsies nevakcinēties,kur tas vispār ir minēts, neko tādu neesmu lasījusi

Jau tagad daudzas lidsabiedrības ziņo, ka nevakcinētos cilvēkus neapkalpos..
26.12.2020 22:33 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Galvenais ir savi pincipi.

Kāpēc savi principi? Nezinu kā citi, bet es savu lēmumu nevakcinēties balstu uz to, ka vispār neslimoju. Pēdējo reizi slimoju, kad man bija 15 gadi. Tagad man ir 32. Kāpēc, lai es sevī laiztu kaut kādu vakcīnu, no kuras (iespējams) man veselības stāvoklis varētu pasliktināties? Sorry, bet mana veselība ir svarīgāka par citu. Neesmu nevienam neko parādā.
Tas un ka no covid mirst cilveki kurus var aplipināt jebkurš nēsātājs ir sīkums.

Nu tad lūdzu, lai šie cilvēki, kuri tik ļoti uztraucas par covid un miršanu, lai pirmie stāv rindā uz vakcīnu un viss būs kārtībā. Vakcīna tak izslēgs saslimšanu kā tādu, ne tā? Ši dizkusija sāk izksatīties, ka viena puse drīzāk grib diktēt savus noteikumus un maļ tik vienu un to pašu uz riņķi, tikai ar savādākiem vārdiem. Lai jau katrs pats izdomā, kas viņam ir labāk un kas nē.
26.12.2020 21:28 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Neko neiesaka, tikai to, ka katrs var darīt kā grib, tas ir, tie kas grib špricēties - drosi, tie, kas negrib, lai to nedara. Tikai jocīgi ir tas, ka tie, kas to nedarīs tiem būs visādi ierobežojumi, kas galu, galā sanāk kā piespiedu vakcinēšanās. Turklāt tie, kas būs sapotējušies, tiem tak vairāk nebūs jābaidās no tiem, kas to nebūs darījuši ne tā? Savādāk, kāda jēga tai vakcīnai, ja ar covid tā pat var saslimt. Te nav runa par pareizi vai nepareizi. Runa ir par brīvu izvēli un lai neatkrīgi no izdarītās izvēles, visiem būtu vienādas iespējas sabiedrībā, nevis "ja nebūs vakcīna, tad nevarēs strādāt tur, nevarēs iet tur, nevarēs ceļot utt"

Protams tā ir katra brīva izvēle.
Tas un ka no covid mirst cilveki kurus var aplipināt jebkurš nēsātājs ir sīkums.
Galvenais ir savi pincipi.
26.12.2020 21:17 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Atceroties cik smagi bija slimojot pavasarī tad jā, tomēr vakcinēšos,kad būs tāda iespēja.
Par tiem ierobežojumiem tiem,kas izvēlēsies nevakcinēties,kur tas vispār ir minēts, neko tādu neesmu lasījusi
26.12.2020 21:06 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ko konkrēti iesaka vakcīnu pretinieki ? Pandēmija iet plašumā, cilvēki mirst.

Neko neiesaka, tikai to, ka katrs var darīt kā grib, tas ir, tie kas grib špricēties - drosi, tie, kas negrib, lai to nedara. Tikai jocīgi ir tas, ka tie, kas to nedarīs tiem būs visādi ierobežojumi, kas galu, galā sanāk kā piespiedu vakcinēšanās. Turklāt tie, kas būs sapotējušies, tiem tak vairāk nebūs jābaidās no tiem, kas to nebūs darījuši ne tā? Savādāk, kāda jēga tai vakcīnai, ja ar covid tā pat var saslimt. Te nav runa par pareizi vai nepareizi. Runa ir par brīvu izvēli un lai neatkrīgi no izdarītās izvēles, visiem būtu vienādas iespējas sabiedrībā, nevis "ja nebūs vakcīna, tad nevarēs strādāt tur, nevarēs iet tur, nevarēs ceļot utt"
Visiem tiem, kas nevakcinējas, vajadzētu nesniegt valsts apmaksātu medicīnisko palīdzību pēc tam Covid-19 gadījumā Bet paša apmaksātu.

Mums ir valsts apmaksātā medicīna? :D Droši, nekad neesmu viņu izmantojis, jo ja man kaut ko vajag, tad tas ir jau "vakar", nevis pēc 8 mēnešiem.
26.12.2020 20:44 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Ievērot smieklīgos ierobežojumus? Nopietni? To ierobežojumu dēļ tieši saslimstība ir paaugusies.

Zviedrijā jau mēģināja iztikt bez ierobežojumiem, nekas labs nesanāca, paši atzina ka tā bija kļūda
Pavasarī cilveki nopietāk attiecās pret ierobežojumiem, rezultats arī bija labāks.
Ierobežojumi darbojas ja tos reāli ievero.
26.12.2020 20:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits