Vai tu vakcinēsies pret covid-19?

 
Reitings 199
Reģ: 24.05.2016
Intereses pēc vēlos noskaidrot cik daudzi taisās vakcinēties pret covid?
Zinu daudzus cilvēkus arī radiniekus kas strādā medicīnā un viņiem covid vakcīna būs obligāta, bet daži ir pateikuši ja vajadzēs obligāti vakcinēties ies prom no darba.
Es piemēram neesmu potejies pret ērcēm, gripu un nedarīšu to arī pret covid.
Kā ar jums?
06.12.2020 12:37 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Sazvērestības teorijas, kā iespēja “ļaunajiem” nopelnīt, neiztur nevienu kritiku.
Ar covid ir vairāk izdevumu un zaudējumu nekā peļņas
Muļķībās par 5G var bērnudārzā stāstīt.
Čipošana, kontrole - fantasy/ action filmas scenārijs. Pa lielam visiem vienalga kur tu ej un ko tu dari.
29.12.2020 12:37 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
TheOatMeal @ 29.12.2020 12:25

Vai tad čipošana, kontrole caur 5G antēnām nav reāls pamatojums? ?
Tu paskaties! Ķīnā nosvilināja 5G antēnas un Kovids ar’ pazuda! Tev vēl kādu pierādījumu vajag? ?
Nu un dažiem iedod indējošas zāles, lai patīrītu Zemi no cilvēkiem. Pārapdzīvotība taču. Kara nav, kaut kā ir populācija jākontrolē! Tas pat muļķim skaidrs. :)

Tie kas dzer atmiņu ūdeni, tos vispār neviena slimība neķer 😁
29.12.2020 12:29 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Tāpat par visu jau ir samaksāts vai neizbēgami tiks samaksāts. Ļaunie jau uzvārīties paspēja, chill.
29.12.2020 12:28 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Ko tur stresot, izpotējies, lai varētu ceļot, un nedomā par to. Kāda nozīme ir tur čips vai nē? Kam dzīvē lemts notikt, tas notiks.
29.12.2020 12:26 |
 
10 gadi
Reitings 1318
Reģ: 30.06.2013
Ja kāds vēl izgudrotu kādu reālu pamatojumu šai afērai vai sazvērestībai.

Vai tad čipošana, kontrole caur 5G antēnām nav reāls pamatojums? 😁
Tu paskaties! Ķīnā nosvilināja 5G antēnas un Kovids ar’ pazuda! Tev vēl kādu pierādījumu vajag? 😁
Nu un dažiem iedod indējošas zāles, lai patīrītu Zemi no cilvēkiem. Pārapdzīvotība taču. Kara nav, kaut kā ir populācija jākontrolē! Tas pat muļķim skaidrs. :)
29.12.2020 12:25 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Acchup @ 29.12.2020 12:14

Es nevienā brīdī neteicu, ka covid slimniekiem tiešām nevarētu būt slikti utt. Bet Tu ko, arī pieskaitāma pie tiem, kam šķiet, ka joprojām jau gadu pasaule griežas tikai ap Covidu? Man šķiet pretīgi tagad rakstīt, man tur tas slims, tas nomira no COVIDA. Joprojām pasaulē ir visas citas slimības, kas ir bijušas visu šo laiku. Joprojām mirst no gripām, vēžiem un vienkārši no visa kā cita. Nav jēgas rakstīt tagad "un cik vispār dienā pasaulē nomirst cilvēki no CITĀM slimībām", jo šis teikums man šķiet riņķo pa internetu 24/7, bet tā tas arī ir. Vienkāršāk sakot, kas MAN riebjas visvairāk, ir tas, ka šo Covidtēmu visu laiku nonstop cenšas uzcelt pirmajā rindā. Ka cenšas likt cilvēkiem dzīvot ar domu, ka katra jauna diena iesāksies ar covidtēmu internetā/avīzē/televizorā, jebkur. Jo šobrīd tak nepastāv nekā cita bez covida. Tautieši, dzīvojiet stresā, ja nedzīvosiet, aiziešu tūlīt uzšķaudīšu Tavam kaimiņam, lai arī Jums tur ciemā būtu vismaz 1 slims un beidzot parādītos bailes. Tāda ir šī realitāte :D slimīga realitāte

Pasaulē ir nepieciešama masu psihoze, savādāk jau vakcīnas nebūs nepieciešamas 😁😁😁😁😁😁
29.12.2020 12:17 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Ja kāds vēl izgudrotu kādu reālu pamatojumu šai afērai vai sazvērestībai.
Citādi izklausās kā pasaka, kur “ļaunie varenie” dara visu tikai lai pārējiem ieriebtu.
Smiekli nāk.
29.12.2020 12:16 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Shakti @ 29.12.2020 11:54
Tev nepielec tas, ka ar šīm slimībām ļoti liela daļa sadzīvo gadu gadiem. Mirst maza daļa. Jā, arī no covid mirst hronisko slimību slimnieki ne tik daudz, kā no mēra, bet pietiekami daudz, lai būtu uztraukums. It ipaši, ja “pēdējais piliens”, kas hroniskajam slimniekam var paņemt dzīvību - lidinās gaisā un ir gana lipīgs.
Manā ģimenē hronisko slimību slimnieku ir daudz, gan sirds un asinsrites, gan plaušu, un ar tām var dzīvot ilgi, bet atliek satikties ar tādu kā Tu, lai dzīve aprautos. Tās uz doto brīdi ir gandrīz 600 nāves Latvijā, no kurām, vismaz lielu daļu, varēja izbēgt, ja cilvēki nebūtu tādi egoisti un viszinīši.

Es nevienā brīdī neteicu, ka covid slimniekiem tiešām nevarētu būt slikti utt. Bet Tu ko, arī pieskaitāma pie tiem, kam šķiet, ka joprojām jau gadu pasaule griežas tikai ap Covidu? Man šķiet pretīgi tagad rakstīt, man tur tas slims, tas nomira no COVIDA. Joprojām pasaulē ir visas citas slimības, kas ir bijušas visu šo laiku. Joprojām mirst no gripām, vēžiem un vienkārši no visa kā cita. Nav jēgas rakstīt tagad "un cik vispār dienā pasaulē nomirst cilvēki no CITĀM slimībām", jo šis teikums man šķiet riņķo pa internetu 24/7, bet tā tas arī ir. Vienkāršāk sakot, kas MAN riebjas visvairāk, ir tas, ka šo Covidtēmu visu laiku nonstop cenšas uzcelt pirmajā rindā. Ka cenšas likt cilvēkiem dzīvot ar domu, ka katra jauna diena iesāksies ar covidtēmu internetā/avīzē/televizorā, jebkur. Jo šobrīd tak nepastāv nekā cita bez covida. Tautieši, dzīvojiet stresā, ja nedzīvosiet, aiziešu tūlīt uzšķaudīšu Tavam kaimiņam, lai arī Jums tur ciemā būtu vismaz 1 slims un beidzot parādītos bailes. Tāda ir šī realitāte :D slimīga realitāte
29.12.2020 12:14 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
TheOatMeal @ 29.12.2020 12:09
Man baigi interesanti liekas tas, ka es zinu daudzus, kuri ir veikuši testu uz Kovidu, esot ar simptomiem, bet neviens nav bijis pozitīvs.
Bet te pozitīvi rezultāti nāk tikai tiem, kuri nav ieradušies uz testu.
Varbūt derētu ieteikt laboratorijām pierakstīt kovid tiem, kuri ieradušies un ir ar simptomiem, nevis tiem, kuri vispār neieradās? Tā būtu ticamāk! Ja cilvēks saaukstējies, pats jau neatšķirs, vai kāds bacilis vai kovids!
Citadi tā stulbi sanāk... man veseli 6 cilvēki zināmi, kuri bijuši negatīvi, bet slimi ar ko citu, uz šiem jau visizdevīgāk! Būtu +6 slimnieki stastistikā, apspiestie karantīnnieki, kurus sačipot, bet laboratorijas, nez kapēc, nav aizdomājušās tik tālu, nez kapēc pieraksta tikai neizdevīgākajiem variantiem, kuri nemaz nav atnākuši.. smird pēc afēras!!!! ?

Precīzi manas domas. Kāda jēga nogrūst pozitīvos viltus rezultātus uz tiem, kuri nav ieradušies?
29.12.2020 12:11 |
 
10 gadi
Reitings 1318
Reģ: 30.06.2013
Man baigi interesanti liekas tas, ka es zinu daudzus, kuri ir veikuši testu uz Kovidu, esot ar simptomiem, bet neviens nav bijis pozitīvs.
Bet te pozitīvi rezultāti nāk tikai tiem, kuri nav ieradušies uz testu.
Varbūt derētu ieteikt laboratorijām pierakstīt kovid tiem, kuri ieradušies un ir ar simptomiem, nevis tiem, kuri vispār neieradās? Tā būtu ticamāk! Ja cilvēks saaukstējies, pats jau neatšķirs, vai kāds bacilis vai kovids!
Citadi tā stulbi sanāk... man veseli 6 cilvēki zināmi, kuri bijuši negatīvi, bet slimi ar ko citu, uz šiem jau visizdevīgāk! Būtu +6 slimnieki stastistikā, apspiestie karantīnnieki, kurus sačipot, bet laboratorijas, nez kapēc, nav aizdomājušās tik tālu, nez kapēc pieraksta tikai neizdevīgākajiem variantiem, kuri nemaz nav atnākuši.. smird pēc afēras!!!! 😁
29.12.2020 12:09 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Shakti @ 29.12.2020 12:01
No gripas veseli cilvēki nemirst, mirst tāpat kā no kovid - hroniskie. Cilvēki riska grupā. Starpība tajā, ka covid uzliesmojums ir šobrīd, bet Tu man rādi statistiku, kurā nav iekļauts šis periods. Tātad Tava statistika vairs nav aktuāla.

Nu kā nav aktuāla.. pavasarī arī bija uzliesmojums, kad daudzi cilvēki palika bez darba, tūrisms izmira.. 😁
29.12.2020 12:03 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Katz @ 29.12.2020 12:00
Redzēji arī izrakstu ar rezultātiem? Kā tu zini, ka viņi nerada viltus trauksmi? Vai droši zini, ka nekāda avārija nemaz nebija? Vai tici uz vārda?

Tev parādīt kolēģa sasistos auto lukturus? 😁
Jēzus māte! 😁 Jā un analīžu rezultātus arī redzēju, pie rīta kafijas labi iesmējām..
29.12.2020 12:02 |
 
10 gadi
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
No gripas veseli cilvēki nemirst, mirst tāpat kā no kovid - hroniskie. Cilvēki riska grupā. Starpība tajā, ka covid uzliesmojums ir šobrīd, bet Tu man rādi statistiku, kurā nav iekļauts šis periods. Tātad Tava statistika vairs nav aktuāla.
29.12.2020 12:01 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Redzēji arī izrakstu ar rezultātiem? Kā tu zini, ka viņi nerada viltus trauksmi? Vai droši zini, ka nekāda avārija nemaz nebija? Vai tici uz vārda?
29.12.2020 12:00 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Acchup @ 29.12.2020 11:53

Izskatās, ka dabīgie čipi jau no bērnības ir tiem, kas te pār visām varītēm cenšas iesmiet un pastāvēt par to, cik Covids ļauns un vakcīnai būs būt!!!! :)
Gribas bļaut tukšumā - Zeme lūdzu atveries un paņem līdzi sev visu covidtēmu!!!

Izsludināja pandēmiju.. uzradās vakcīna.. farmācijai peļņa liela..
Nauda diktē noteikumus..
29.12.2020 11:59 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Shakti @ 29.12.2020 11:54
Tev nepielec tas, ka ar šīm slimībām ļoti liela daļa sadzīvo gadu gadiem. Mirst maza daļa. Jā, arī no covid mirst hronisko slimību slimnieki ne tik daudz, kā no mēra, bet pietiekami daudz, lai būtu uztraukums. It ipaši, ja “pēdējais piliens”, kas hroniskajam slimniekam var paņemt dzīvību - lidinās gaisā un ir gana lipīgs.
Manā ģimenē hronisko slimību slimnieku ir daudz, gan sirds un asinsrites, gan plaušu, un ar tām var dzīvot ilgi, bet atliek satikties ar tādu kā Tu, lai dzīve aprautos. Tās uz doto brīdi ir gandrīz 600 nāves Latvijā, no kurām, vismaz lielu daļu, varēja izbēgt, ja cilvēki nebūtu tādi egoisti un viszinīši.

Nu paga, paga..
Pirmajā pusgadā no gripas un pneimonijas miruši 193 personas, no Covid mirušas 14 personas..
Gripa un pneimonija ir hroniska slimība? 😁
29.12.2020 11:57 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Ibmetīns @ 29.12.2020 11:48

Jā, izskatās, ka tādiem kā C00L Dzipsy smadzenēs jau ir čipi :D Kādi pieci vismaz.

Es neesmu Covid noliedzējs vai sazvērnieks vai kā vēl viņus sauc..
Jā, ir tāda sērga.. lipīga, utt.. arī man pazīstami cilvēki ir izslimojuši..
Bet šis viss ir aizgājis pārāk tālu..
Tie analīžu testi ir bullshit, viņi ir neprecīzi un melīgi.. kā es to zinu? Ir daudz piemēru.. visjaunākais hīts - kolēģis ar sievu pieteicās uz testu, braucot uz testu iekļuva avārijā un uz testu netika.. zvanīja un pierakstījās uz citu datumu.. bet ziniet kas viņiem atnāca? Analīžu rezultāti ar Covid pozitīvu jau nākamajā dienā, kaut tests netika veikts.. nu WTF?!
29.12.2020 11:56 |
 
10 gadi
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Tev nepielec tas, ka ar šīm slimībām ļoti liela daļa sadzīvo gadu gadiem. Mirst maza daļa. Jā, arī no covid mirst hronisko slimību slimnieki ne tik daudz, kā no mēra, bet pietiekami daudz, lai būtu uztraukums. It ipaši, ja “pēdējais piliens”, kas hroniskajam slimniekam var paņemt dzīvību - lidinās gaisā un ir gana lipīgs.
Manā ģimenē hronisko slimību slimnieku ir daudz, gan sirds un asinsrites, gan plaušu, un ar tām var dzīvot ilgi, bet atliek satikties ar tādu kā Tu, lai dzīve aprautos. Tās uz doto brīdi ir gandrīz 600 nāves Latvijā, no kurām, vismaz lielu daļu, varēja izbēgt, ja cilvēki nebūtu tādi egoisti un viszinīši.
29.12.2020 11:54 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Ibmetīns @ 29.12.2020 11:48

Jā, izskatās, ka tādiem kā C00L Dzipsy smadzenēs jau ir čipi :D Kādi pieci vismaz.

Izskatās, ka dabīgie čipi jau no bērnības ir tiem, kas te pār visām varītēm cenšas iesmiet un pastāvēt par to, cik Covids ļauns un vakcīnai būs būt!!!! :)
Gribas bļaut tukšumā - Zeme lūdzu atveries un paņem līdzi sev visu covidtēmu!!!
29.12.2020 11:53 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
TheOatMeal @ 29.12.2020 00:23
Te skaidri un gaiši redzams, ka antikovidnieku ''teorijas'' balstās uz: ''Ja es ko nesaprotu, tad tie ir meli vai tas nav iespējams''. Gudrs cilvēks, ja ko nesaprot vai nespēj izskaidrot - pārbauda informāciju un saprot to, ka pārsvarā visam ir izskaidrojums un tas nekā nav saistīts ar meliem vai apmānu,betgan paša informācijas trūkumu, nezināšanu,nekompetenci. Muļķis uzskata, ka visu jau zin, jo ''acis taču rāda bildi''. Un papildus informācija tam nav nepieciešama.

Man gan liekas, ka viss ir vienkāršāk par vienkāršu. :D
Gudrs cilvēks vienkārši dzīvos kā dzīvojis, neies vakcinēties, nemeklēs informāciju, nešaustīs sevi par to - ticēt vai neticēt? Kam ticēt? Kam neticēt? Un galu galā laimīgs dzīvos tālāk un nomirs, kad nomirs :)
29.12.2020 11:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits