Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik bieži sazinaties ar savam otrām pusēm?

 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Cik bieži jūs sazinaties ar savam otrajam pusītēm kad neesat viens otram blakām? Cik ilgi esat kopā, cik bieži laiku pavadāt ?
Ja dzīvojat kopā , tad ja gadās but nošķirti kā un cik bieži sazinaties?
Tas tā tīri interese pēc , gribas paskatīties cik dažādas ir attiecības.
15.09.2020 13:42 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Freids @ 21.09.2020 11:11

Nu bet protams? Stay in your lane. Es saprotu, jo tava ekspertīze ir “dzīves skoliņa un padomi līdz 15” un reiz pa reizei iebļauties “Leave Britney alone”??
Cepuri nost un respect Dannii.☺️? Tu pat uz 30% nebūtu spējusi uzkonstruēt tik labu analīzi, kā viņa.?

Tiešām, respect viņai. Man nebūtu pacietības rakstīt tik labu analīzi.
21.09.2020 13:45 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Eksperte @ 21.09.2020 02:09

Ja man jāizvēlas kā pavadīt savu brīvo laiku, tad noteikti produktīvāk ir to izbaudit atvasarā nekā sēžot šeit un skaidrojot tev elementāras lietas. Turklāt manaa vietā jau ļoti labi pasniedza atbildi.

Nu bet protams😅 Stay in your lane. Es saprotu, jo tava ekspertīze ir “dzīves skoliņa un padomi līdz 15” un reiz pa reizei iebļauties “Leave Britney alone”😭😂
Cepuri nost un respect Dannii.☺️👍 Tu pat uz 30% nebūtu spējusi uzkonstruēt tik labu analīzi, kā viņa.😭
21.09.2020 11:11 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Vienmēr esmu sevi uzskatījusi par atvērti domājošu cilvēku, kurš atbalsta dzimumu līdztiesību, iestājas par sieviešu tiesībām un abortu pieejamību, LGBT+ tiesībām, kā arī iestājas pret diskriminēšanu, balstoties uz ādas krāsu, rasi, tautību vai ticību.

Atbalstam minētajām lietām ar "atvērtu domāšanu", manuprāt, nav tiešas saistības.
21.09.2020 10:01 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es šorīt apēdu garšīgu ābolu.
21.09.2020 08:54 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Dannii @ 21.09.2020 00:42
Mazliet aizdomājos. Pirms vairākiem gadiem devos prom no Latvijas, jo, lai gan šīs problēmas manis neskar personīgi, sapratu, ka nespēju dzīvot valstī, kura atrodas vadošajās pirmajās viets kā homofobiskākā valsts Eiropā un kurā valda uzskati, kuri homoseksualitāti pielīdzina pedofilijai; valstī, kurā joprojām valda rasisms, diezgan liela neiecietība un vienaldzība vienam pret otru, kā arī pret tādām sabiedrības grupām kā invalīdi vai cilvēki, kuri cieš no garīga rakstura saslimšanām; valstī, kurā daudziem joprojām ir seksisma pilni uzskati, kaut vai par piemēru ņemot to, ka liela daļa joprojām uzskata, ka sievietes vieta ir virtuvē vai ka sievietes dzīves galvenais mērķis ir bērnu radīšana. Es domāju, ka noliegt to, ka šīs problēmas joprojām pastāv 21.gadsimta Latvijā, varētu tikai kāds, kurš dzīvo savā burbulī. Līdz ar to, kad rakstīju, ka "latvieši pa lielam joprojām ir ļoti konservatīvi, aizspriedumaini, stereotipos dzīvojoši un šauri domājoši", nedomāju to kā apvainojumu visai nācijai, bet kā fakta konstatāciju, jo, grozies kā gribi, bet tā PSRS laiku dvaša joprojām liek par sevi manīt un sabiedrība, arī gados jauni cilvēki, joprojām dzīvo ļoti lielos aizspriedumos pret visu citādo, dzīvo dažādos stereotipos un pieturas pie konservatīvām vērtībām. Neuzskatu, ka tas ir apvainojums, ja vienkārši nosauc lietas īstajos vārdos. Starp citu, te kaut kad, pat salīdzinoši nesen, ja nemaldos, bija diskusija par Padomju laiku atstāto "mantojumu" Latvijā. Šķiet, nebiju vienīgā, kura izteica līdzīgu viedokli.
Vienmēr esmu sevi uzskatījusi par atvērti domājošu cilvēku, kurš atbalsta dzimumu līdztiesību, iestājas par sieviešu tiesībām un abortu pieejamību, LGBT+ tiesībām, kā arī iestājas pret diskriminēšanu, balstoties uz ādas krāsu, rasi, tautību vai ticību. Taču, redz, pēc dažiem maniem komentāriem esi izsecinājis, ka esmu aizspriedumaina, konservatīva, nu, un tagad, kā izrādās, arī seksiste, jo pa savam interpretēji dažus manis izteiktos vārdus. Malacis!

Tu esi 2050 sapnis.
21.09.2020 07:22 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Freids @ 20.09.2020 15:40

Es nešaubos “ekspert”?
Es jau apmēram sapratu, kur tu “redzēji pretrunas”.?‍♂️
Popkorns izdzisīs....

Ja man jāizvēlas kā pavadīt savu brīvo laiku, tad noteikti produktīvāk ir to izbaudit atvasarā nekā sēžot šeit un skaidrojot tev elementāras lietas. Turklāt manaa vietā jau ļoti labi pasniedza atbildi.
21.09.2020 02:09 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Mazliet aizdomājos. Pirms vairākiem gadiem devos prom no Latvijas, jo, lai gan šīs problēmas manis neskar personīgi, sapratu, ka nespēju dzīvot valstī, kura atrodas vadošajās pirmajās viets kā homofobiskākā valsts Eiropā un kurā valda uzskati, kuri homoseksualitāti pielīdzina pedofilijai; valstī, kurā joprojām valda rasisms, diezgan liela neiecietība un vienaldzība vienam pret otru, kā arī pret tādām sabiedrības grupām kā invalīdi vai cilvēki, kuri cieš no garīga rakstura saslimšanām; valstī, kurā daudziem joprojām ir seksisma pilni uzskati, kaut vai par piemēru ņemot to, ka liela daļa joprojām uzskata, ka sievietes vieta ir virtuvē vai ka sievietes dzīves galvenais mērķis ir bērnu radīšana. Es domāju, ka noliegt to, ka šīs problēmas joprojām pastāv 21.gadsimta Latvijā, varētu tikai kāds, kurš dzīvo savā burbulī. Līdz ar to, kad rakstīju, ka "latvieši pa lielam joprojām ir ļoti konservatīvi, aizspriedumaini, stereotipos dzīvojoši un šauri domājoši", nedomāju to kā apvainojumu visai nācijai, bet kā fakta konstatāciju, jo, grozies kā gribi, bet tā PSRS laiku dvaša joprojām liek par sevi manīt un sabiedrība, arī gados jauni cilvēki, joprojām dzīvo ļoti lielos aizspriedumos pret visu citādo, dzīvo dažādos stereotipos un pieturas pie konservatīvām vērtībām. Neuzskatu, ka tas ir apvainojums, ja vienkārši nosauc lietas īstajos vārdos. Starp citu, te kaut kad, pat salīdzinoši nesen, ja nemaldos, bija diskusija par Padomju laiku atstāto "mantojumu" Latvijā. Šķiet, nebiju vienīgā, kura izteica līdzīgu viedokli.
Vienmēr esmu sevi uzskatījusi par atvērti domājošu cilvēku, kurš atbalsta dzimumu līdztiesību, iestājas par sieviešu tiesībām un abortu pieejamību, LGBT+ tiesībām, kā arī iestājas pret diskriminēšanu, balstoties uz ādas krāsu, rasi, tautību vai ticību. Taču, redz, pēc dažiem maniem komentāriem esi izsecinājis, ka esmu aizspriedumaina, konservatīva, nu, un tagad, kā izrādās, arī seksiste, jo pa savam interpretēji dažus manis izteiktos vārdus. Malacis!
21.09.2020 00:42 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Mazaa_saulite @ 20.09.2020 20:34
Jums gan pacietība 3lpp.garumā pēkšņi sākt diskusiju par kaut ko kas galīgi nav saistīts ar tēmu. ?

Pie vainas ir sākuma jautājums. Kuru gan interesē un kāda starpība cik kurš ar ko runā? 😂
20.09.2020 23:59 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Dannii @ 20.09.2020 23:28
Nevajag par klustēm saukāt sevis paša tautiešus, vēl jo vairāk, ja šo klukšu sabiedrībā uzturies un diskutē portālā, kura nosaukums vien jau parāda, ka tas primāri domāts tādām klukstēm, kā mums, sievietēm. ;) Par visu pārējo - lai jau tev tiek tas gandarījums, ka esi atklājis manu patieso seju! :)

Tu Saulīt esi kautkas!🤩
Vēl piemeti klāt visam to, ka esi seksiste. Bravo! Lai dzīvo dzīvo sabiedrība bez aizspriedumiem, konservatīvisma un stereotipiem! Bravo!
Gandarījumu nejūtu. Mēs esam tādi, kādi esam.😉
20.09.2020 23:57 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Mazaa_saulite, vai ne!? :D Es jau divreiz nosolījos, ka vairs neturpināšu diskusiju, bet, bāc, nu tik sulīga sanākusi, ka grēks neiesaistīties. Īpaši tagad, kad Covid dēļ tik un tā nekā cita nav ko darīt. :D
20.09.2020 23:29 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Nevajag par klustēm saukāt sevis paša tautiešus, vēl jo vairāk, ja šo klukšu sabiedrībā uzturies un diskutē portālā, kura nosaukums vien jau parāda, ka tas primāri domāts tādām klukstēm, kā mums, sievietēm. ;) Par visu pārējo - lai jau tev tiek tas gandarījums, ka esi atklājis manu patieso seju! :)
20.09.2020 23:28 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Jums gan pacietība 3lpp.garumā pēkšņi sākt diskusiju par kaut ko kas galīgi nav saistīts ar tēmu. 😀
20.09.2020 20:34 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Dannii @ 20.09.2020 16:51

???

Resna paliksi! Beidz ēst😂😂
20.09.2020 18:56 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Tu atgriezies🤩 Redz, viss kas bija nepieciešams, lai pāris klukstes uzsit pa plecu. Motivation motivatinon motivation.
Bravo par ļoti labu analīzi👍
Palaidi galveno garām.
Kādēļ es vispār Tev piesējos? Neaizdomājies?
Tā ir vārdu spēle. Runa nebija par mani. Runa bija par tevi, par brīvi domājošo, inteliģento, apgaismoto būtni, kurai nav nekāda sakara ar tiem Latvijas tumsoņām, kas dzīvo stereotipos un aizspriedumos . To ko es gribēju, es panācu- to, lai Tu pati atzīsti un pasaki, ka esi tāda pati kā visi citi, par kuriem izteicies diskusijas sākumā. Un tu to izdarīji. Bravo!
Dannii, nekad neaizmirsti, kas tu esi- "ļoti konservatīva, aizspriedumaina, stereotipos dzīvojoša un šauri domājoša latviete".
Es savu uzskatus un pārliecības šeit neatklāju nevienā komentārā. Bet vispār esmu tumsoņa, kas visu savu dzīvi Latviju sauc par mājām
Priekā
20.09.2020 18:56 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Balamute, vai bija Daša? Doda vārds, neatceros veco niku, jo kādu laiku biju no šejienes paņēmusi pauzi. :D Bet, jā, ir gadījies pakašķēties, ko tur liegties. :D
20.09.2020 18:32 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Daša/Danii, neatceros, kāds tev agrāk bija niks, bet nenoliedzami tev arī patīk pakašķēties. :D
20.09.2020 18:11 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Eksperte @ 20.09.2020 10:51
Izlasiju Freida un Danii diskusiju. Rezumē - Freids iet pretrunās ar sevis rakstīto, bet cītīgi cenšas ieskaidrot to otram. Keep going, man popkorns silst ?

😁😁😁
20.09.2020 16:51 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Lai eksperte mani palabo, ja kļūdos, taču varu viņas vietā atbildēt uz jautājumu par pretrunām.
Man tika pārmests tas, ka visu nāciju esmu nodēvējusi par, citēju pati savu komentāru, "(..) latvieši pa lielam joprojām ir ļoti konservatīvi, aizspriedumaini, stereotipos dzīvojoši un šauri domājoši", taču pēc tam pats savā komentārā raksti, ka "Latvijā mēs esam multikulturāla, atvērta sabiedrība ar savām vērtībām un viedokli ko nekaunamies teikt", kas arī nozīmē to, ka tieši tāpat spried par visu nāciju, tikai no sava skatupunkta.
Tālāk saki, ka "(..) būtu skumji, ja kādam latviete asociētos ar tevi, ņemot vērā cik daudz ir tiešām inteliģentu, gudru un skaistu sieviešu...", kas nozīmē to, ka, tavuprāt, esmu neinteliģenta, stulba un neglīta, taču nākamajā komentārā raksti, ka "Neesmu es Tevi nekur apvainojis vai centies to darīt. (..) Apvainojums ir nepamatotas, negatīvas īpašības piedēvēšana. Es to neesmu darījis.", kaut gan tas ir tieši tas, ko darīji savā iepriekšējā komentārā, piedēvējot man inteliģences trūkumu, stulbumu un neglītumu, kas, grozies kā gribi, arī IR nepamatotas, negatīvas īpašības piedēvēšana.
Tālāk saki, ka "Cik, inteliģentam cilvēkam jābūt lai par veselu sabiedrību spriestu pēc viena cilvēka komentāra", mazliet vēlāk rakstot, ka "Ja domā par to, kur rakstīju, ka esi steriotipiski un šauri domājoša būtne- tie ir fakti, kuru pamatojums un apstiprinājums šiem secinājumiem, ir manis iepriekš minētajos komentāros", kas liekas jocīgi, jo pārmet, ka par veselu sabiedrību spriežu pēc viena cilvēka komentāriem, kamēr pats mani nodēvē par stereotipiski un šauri domājošu personu, spriežot tikai pēc pāris komentāriem vienā diskusijā.
Nē, es nebūt vairs nekašķējos, taču sorry, tās pretrunas ir acīmredzamas un, kā izskatās, ne man vienīgajai. :D
20.09.2020 16:49 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Eksperte @ 20.09.2020 15:28

Man šim nav ne laika, ne vēlmes. ??‍♀️

Es nešaubos “ekspert”😂
Es jau apmēram sapratu, kur tu “redzēji pretrunas”.🤦‍♂️
Popkorns izdzisīs....
20.09.2020 15:40 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Freids @ 20.09.2020 15:11

Kur tieši pretrunas? Es nesapratu?
Pakomentē, lai es varu paskaidrot, savādāk es jau nevaru saprast ko Tu tur savā galvā esi izsecinājusi

Man šim nav ne laika, ne vēlmes. 🤷🏻‍♀️
20.09.2020 15:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)