Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darīt kāzu dienā?

 
Reitings 65
Reģ: 11.06.2014
Čau, meitenes. Tā kā esmu vedēja pirmo reizi, lūdzu Padalaties ar idejām un pieredzi , ko jaunajam pārim darīt kāzu dienā un kā to pavadīt. Darot Kaut ko jautru, jaunu, ekstrēmu, interesantu (bez visādu muzeju un klinšu apskates objektiem).
Jasaorganizē visa diena. Kāzas tikai pārim un vedējiem.
Kāzas plānojas būt novembra pašā sākumā. :)
03.09.2020 17:06 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Man liekas, ka atbilstosaka auditorija ir precos el ve, vai kaut ka ta. Vai ari 2020 ligavu diskusijas. Loti atkarigs no kazu norises vietas, maka valjibas, para interesem, lai kads varetu pamest kadu forsu ideju. Citadak, tas ir, ka "No Liepajas brauci uz Aluksni, ko pa celam var apskatit?"
03.09.2020 19:23 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Ņemt vērā jaunā pāra vēlmes,ieradumus,aktivitāti.Esmu bijusi kāzās, kur jaunais pāris visus "darbus" dara ar prieku un aizrautību, citās kāzas jaunā sieva nebija sajūsmā par viesu uzdevumiem. Viņai nekas īpaši nepatika. Tāpat bija arī vecmeitu ballītē, jau pie rīkošanas teicu, ka vecmeita ir klusa un mierīga, nepatiks viņai aktivitātes, bet organizatore uzstāja uz savu, līdz ar to daļēji sabojāts pasākums.
03.09.2020 19:37 |
 
Reitings 65
Reģ: 11.06.2014
Pāris atraktīvs, piekristu visādām ekstrēmām lietām arī.
Varat droši dalīties ar idejām, pēc tam jau var pieslīpēt tieši atbilstoši konkrētajam pārim. 🤭
04.09.2020 09:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits