Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Smiešanās par saviem bērniem

 
10 gadi
Reitings 221
Reģ: 11.03.2013
Labdien!
Man vakar bija tāda situācija ka mans onkulis par mani pasmējās kopā ar savu brūti.
Viņš mani audzināja no bērna kājas kopā ar vecmammu. Vecmamma jau vairs nav uz šīs zemes, bet vienīgais radinieks kas mani audzināja ir onkulis un dzīvo māja ko norakstīja vecmamma man. Ari onkulim pieder maza daļa no kopīpašuma. Es pati te atbraucu reti reizi mēnesī varbūt Ziemā biežāk jo māja jākurina. Ar viņu sarunāt vispār kko ir grūti.
Vēl pavasarī es aizdevu naudu viņam ne to mazāko summu četru ciparu skaitli,kuru sola atdot bet joprojām neesmu saņēmusi neko.
Es jūtu ka viņa atieksme pret mani ir labāka dēļ tā ka palīdzēju viņam finansiāli.
Es visu laiku domāju kad esmu briesmīgs cilvēks.
Un mani tas beidz nost. Es visu laiku pārdzīvoju un nesaprotu kapēc par mani jāsmejās aiz muguras? Var jau būt ka es pāespīleju. Neiznu.. Bet jūtos kā traucēklis te atbraucot.
Sī ir tā mana situācija.
Vai jūs smietos par saviem bērniem kad viņi jau ir pieauguši?
Vienalga kādās stulbās situācijās dzīvē.
Manuprāt tā tak neviens nedara.
Kā jums šķiet kas notiek to cilvēku galvās kad sveši bērni ir mīļāki par paša audzinātiem?
30.08.2020 09:18 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Man vakar bija tāda situācija ka mans onkulis par mani pasmējās kopā ar savu brūti.

Kā tieši tas notika? Par ko viņš smējās - par tavu izskatu vai ko citu? Smiešanās jau var būt dažādu veidu, tikpat labi tas var būt vienkārši dzēlīgs joks, bet var būt arī nievājoša attieksme.
Tu neesi briesmīgs cilvēks, tu onkulim palīdzēji. Ceru, ka viņš tev to naudu atdos, jo četru ciparu skaitlis ir nopietna summa. Diemžēl pēc tevis rakstītā gan šķiet, ka viņš īsti nopietni tevi neuztver.
Nauda un radu būšanas vai mantojuma lietas vispār reti kad izvēršas, kā vajag.. 😕
30.08.2020 09:52 |
 
Reitings 1932
Reģ: 28.04.2019
Tu neesi briesmīgs cilvēks. Tas ka par tevi smejas ir disrespectful. Vai nepadomāji, ka viņa attieksme pret tevi ir mainījusies? Tapēc nevaino sevi. Un cerams, ka naudu tev atdos.
30.08.2020 10:01 |
 
Patīk
Reitings 1747
Reģ: 24.05.2019
Izklausās, ka onkulis tev ir ļoti svarīgs un viņš to izmanto. Varētu viņam pateikt, ka, ja neatdos parādu x dienu laikā, tu to uzskatīsi par atpirkumu viņa īpašuma daļai, viņš var vākties ārā un māju pārdosi. Tad var smieties cik uziet. Bet izklausās, ka attiecības ar viņu tev ir ļoti nozīmīgas.
30.08.2020 11:05 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Cilvēki mīl tos bērnus, kas vairāk atbilst viņiem pašiem pēc uzskatiem un uzvedības. Varbūt daudz kam nepiekrīti. Vai izvēlējies ne to profesiju, vīru utt.
30.08.2020 11:11 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Kad parādīsies pašcieņa un mīlestība pret sevi, tad viss tas ko sarakstīji pašai liksies smieklīgi un cepšanās aiz neko darīt.
30.08.2020 14:04 |
 
10 gadi
Reitings 221
Reģ: 11.03.2013
Paldies visiem kas pateica kko labu. Man vnk trūkst kāda kas var uzklausīt un pateikt kā rikotos šādā situācijā.
Ja nebraukšu ciemos pie vinja tad arī vinja draudzene teiks kad esmu iedomīga. Tā jau pagājšgad bija.
So.. braucu ciemos.. slikti.. nebraycu ciemos ari slikti.
Tapec ir tā sajuta ka lai ko es darītu es nekad neizpatikšu vinjam. Jā man ir svarīgi, ka man ir kaut viens radinieks pie kā var aizbraukt ciemos. Vini abi man runā aiz muguras to nu es zinu.
Es būdama vinja radiniece neesmu vinjam tik svarigs cilveks kā vinja Draudzene un draudzeness mazberni.
Vispar man varbūt jaaiziet pie kkada nez.. psihologa parunat par saviem pardzivojumiem. Jo man ir stres darba un vel arpus darba. Man jau ir veselibas problemas deļ visa šitā.
Taja stāstā ir vēl citas lietas no viņa puses ko es uzskatu viņš ir nepareiz darijis. Ar vina sastradatajiem sudiem jauniba tagad man ir jatiek gala.
30.08.2020 14:49 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Pastāsti, kā tu zini ka tevi aprunā aiz muguras un smejas?
Kā tieši? Apsaukā, apmelo?
Šis taču ir anonīms forums, mēs nevaram dot padomus, jo nav ne mazākās nojautas kas ir noticis, kādi konkrēti gadījumi
30.08.2020 15:01 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Katey @ 30.08.2020 14:49
Paldies visiem kas pateica kko labu. Man vnk trūkst kāda kas var uzklausīt un pateikt kā rikotos šādā situācijā.
Ja nebraukšu ciemos pie vinja tad arī vinja draudzene teiks kad esmu iedomīga. Tā jau pagājšgad bija.
So.. braucu ciemos.. slikti.. nebraycu ciemos ari slikti.
Tapec ir tā sajuta ka lai ko es darītu es nekad neizpatikšu vinjam. Jā man ir svarīgi, ka man ir kaut viens radinieks pie kā var aizbraukt ciemos. Vini abi man runā aiz muguras to nu es zinu.
Es būdama vinja radiniece neesmu vinjam tik svarigs cilveks kā vinja Draudzene un draudzeness mazberni.
Vispar man varbūt jaaiziet pie kkada nez.. psihologa parunat par saviem pardzivojumiem. Jo man ir stres darba un vel arpus darba. Man jau ir veselibas problemas deļ visa šitā.
Taja stāstā ir vēl citas lietas no viņa puses ko es uzskatu viņš ir nepareiz darijis. Ar vina sastradatajiem sudiem jauniba tagad man ir jatiek gala.

Cik tev gadu, ja nav noslēpums?
30.08.2020 16:52 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Smiešanās par bērniem ir normāla lieta. Tam jau tos ražo, lai ir jautrāka dzīve. Es arī brīžiem pasmejos par sava kaķa izdarībām! Tagad esmu slikts saimnieks??
30.08.2020 20:52 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Tieši par ko viņi smejas? Pašlaik izskatās, ka ne par ko.
30.08.2020 20:55 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
Kamēr pati nesaņemsies un neparādīsi, ka ar tevi joki mazi, tikmēr tas viss turpināsies. Pēc tevis rakstītā var noprast, ka esi viegli grozāma un bīdāma un pieļauju, ka pienāks diena, kad viņš pateiks, lai savu mājas daļu atdāvini viņam un to tu arī izdarīsi :)
Ir jāsaprot, ka lai gan vienīgais radinieks, bet arī viņš nebūs mūžīgs un tev būs jāveido sava ģimene. Vai tu vēlies, lai viņi ar tevi manipulē, tādējādi jaucot tavu dzīvi?
30.08.2020 21:47 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Autore tā arī nav pateikusi par ko tad rada gabals smejas un kā tas izpaužas. Nevar būt, ka pati visu pārāk saasināti uztver un vēl piedomā klāt? Bet radi, iespējams, pat nesaprot, ka tevi kaut kādā veidā aizskar.
31.08.2020 08:45 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Izskatās , ka viņš grib uz Tava fonā izspēlēties labāks un ietekmīgāks savas sievietes priekšā.
31.08.2020 09:01 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Iesaku sevī pārdomāt, vai tev tiešām nepieciešams uzturēt, censties uzturēt attiecības ar šo radinieku. Pēc savas pieredzes saku - nav jēgas veidot attiecības ar ļaudīm (pat, ja tie ir radinieki), kuri liek tev justies noniecinātai, nepilnvērtīgai. Ko viņš tev var dot cilvēciskajās attiecībās? Ja tā ir tikai klaja ņirgāšanās, turies no viņa pa gabalu. Vairies no tādiem cilvēkiem. Lai viņš dzīvo savā mājas galā vai dzīvoklī, lai maļas ar savu draudzeni - nelien tur pa vidu, dzīvo savu dzīvi, tu viņam neko neesi parādā. Turi savu mugurkaulu, sieviete!
31.08.2020 10:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits