Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trump 2020

 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Kā domājat kurš būs prezidents USA? Kāds kandidāts jums liekas sakarīgāks? Joe Biden vai Donald Trump, vai kāds cits? Ko domājat par Kanye West 2020?
19.07.2020 23:15 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
No šiem, protams, tikai Baidens. Līdz šim man likās, ka Tramps ar savu uzvedību, izteikumiem un veidu, kā vada valsti, vairs nespēj mani pārsteigt, taču atliek palasīt viņa Twitteri, lai saprastu, ka spēj gan, jo tur katru dienu nāk klāt aizvien jaunas "pērles". Briesmīgi, ka tādus suņa murgus var rakstīt lielvalsts prezidents. Atstāj nelīdzsvarota cilvēka, kuram ir problēmas ar psihiku, iespaidu. Par to, kā viņš "tiek galā" ar Covid-19 pandēmiju, es vispār neizteikšos.
Kanyes gadījumā, šķiet, vienkārši prasts pīārs. Ja vēl ņem vērā to, ka viņš ir kvēls Trampa atbalstītājs... tas vien jau daudz ko izsaka.
Lai vai kā, domāju, ka, ievēlot Baidenu, vēl sliktāk, kā ir tagad, jau nu noteikti nebūs.
19.07.2020 23:20 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Pavirši izlasīju jautājumu. Abildot uz to, domāju, ka Baidenam ir lielas izredzes kļūt par prezidentu. Trampa kampaņai šis ir diezgan neveiksmīgs laiks. Covid-19, Black Lives Matter kustība utt.. Ņemot vērā to, kā viņš, kā prezidents, ir runājis par visu notiekošo, kādus epitetus izvēlējies, kā vispār runā par visu notiekošo, cilvēkiem atveras acis, daudzi Trampa atbalstītāji atzīst, ka vēlreiz par viņu nebalsos, daudzi melnādainie, kuri līdz šim nav piedalījušies vēlēšanās, saka, ka tagad to darīs, lai tiktu vaļā no Trampa. Ja nebūtu visi šie notikumi, iespējams, viņa izredzes būtu bijušas labākas, taču tagad daudz kas ir mainījies.
19.07.2020 23:24 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tuvs cilvēks dzīvo Amerikā nu jau 20 gadus. Un viņu draugi kuri ir melnādainie tā pat balsos par Trampu. Cilvēki jau sākumā kad par viņu balsoja zināja kāds viņa ir, tāpēc daudziem tas liekas normāli. Šaujamieroču entuziasti, bagātie utt savas balsis nemainīs, vismaz man tā liekas. Amerikā ir tik dīvaina vieta, jo tur salīdzina tiesības nēsāt ieroci ar dieva dotajām tiesībām elpot. ? Es nebrīnītos ja Trampu ievēlētu atkal.
Bet ja man būtu jāizvēlas tad Joe Biden. Kanye - oh hell noooo.
20.07.2020 07:43 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Ja man būtu izvēle, balsotu par Bidenu. Tramps man ļoti nepatīk. Kā arī, ja Kanye ievēl, iedomājos Kimu Kardašjanu kā pirmo lēdiju, tas tik būtu skats ???
Bet twitterī pilns ar to, ka Kanye pēc laik izstātos un visas balsis atdotu Trampam, līdz ar to tā ir tāda kā shēma kā dabūt Trampu vēlreiz amatā. Nezinu, cik patiesi..
20.07.2020 10:29 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Kanye jau sen ir nokavējis reģistrācijas termiņus vairākos štatos, tas, kas tagad notiek ar viņu ir publicitātes šovs uz, ko ASV bāleliņi tagad ir pavilkušies.
Tāpat arī viņam ir lieliskas attiecības ar Trampu, senāk vairākās intervijās minēja - "2020 vēlēšanās nepiedalīšos, jo šis vēl ir laiks, kas paredzēts Trampam. Bet uz nākamajām gan." Likās extra shady viņa atkal parādīšanās medijos, bet tagad nu jau viss skaidrs. Tas ir lēts un nevajadzīgs šovs.
Varbūt, tās ir konspirācijas, who knows, bet neticu par demokrātisku balstiesību sistēmu, vairāk sliecos domāt, ka tur "augšā" jau sen scenārijs ir uzrakstīts. Ja kļūdos, labojiet.
22.07.2020 17:44 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Uzvarēs Tramps. diemžēl.
Kanye tikko mentālās veselības problēmas paceltas, nezinu vai kandidēšana vispār bija nopietna vai veids kā ģimenei turpināt būvēt savus brendus.
Amerikā ir tik dīvaina vieta, jo tur salīdzina tiesības nēsāt ieroci ar dieva dotajām tiesībām elpot

Amerika ir superdīvaina vieta!! :D
22.07.2020 19:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits