Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labs vīrietis gultā.

 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Iedvesmojos no blakus tēmas par to, kāda tad ir laba sieviets gultā.
Man interesantāk būtu palasīt, kāds dāmas, jūsuprāt ir gultā labs vīrietis?
09.07.2020 17:18 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Tāds kurš nedomā tikai par sevi.
Kurš spēj sniegt baudu gan sev, gan sievietei.
09.07.2020 17:30 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Sāksim ar to ka tāds kurš apmierina arī sievieti nevis tikai sevi. Kā un kādā veidā tas jau ir atkarīgs no tā ko sieviete vēlas.
09.07.2020 17:31 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Pirms vēl neizlasīju komentārus arī tieši par to pašu iedomājos-lai nebūtu egoists un nedomā tikai par sevi. Tajā ietilpstot ne tikai beigu kulminācijai, bet arī priekšpēlei. Gribas, lai sagatavo, izrāda cik ļoti grib, nevis uzreiz “liek” iekšā un aiziet.
09.07.2020 17:59 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Piekrītu visam iepriekš rakstītajam, kā arī vēl, manuprāt - tāds, kurš neuzspiež savas vēlmes. Respektējošs un saprotošs.
09.07.2020 18:09 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Tāds kurš nedomā tikai par sevi.
Kurš spēj sniegt baudu gan sev, gan sievietei

+++
Tāds, kurš patiesi iekāro un tīksminās par sievietes ķermeni, nevis ir aizņemts apbrīnojot savu draudziņu. Maigs, bet ar vēlmi dominēt. Protams, ir forši, ja pārāk ātri nebeidz, bet arī nav forši, ja viņam patīk to darīt stundām. Ar ne pārāk mazu mantību. Tāds, kuram ļoti patīk orālais sex, gan sniegt, gan saņemt. Tāds, kuram nav pārāk specifiski fetiši, piemēram, zelta lietus, hardcore bsdm, pārģērbšanās par sievieti ? Tāds, kurš nekaifo par dibenbaudām, resnām pakaļām un milzu pupiem. ??
09.07.2020 22:37 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Labs vīrietis ir tad, kad vēlmes un temperaments sakrīt vai arī sieviete ir tik ļoooooti iemīlējusies, ka pilnīgi viss, ko viņs dara- patīk! ?
Bet ja nopietni, sievietem orgasms nav tikai no paša seksa, pirms tam ir vajadzīga attieksme, rūpes, mīlestība.
09.07.2020 22:55 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
Kiki007 @ 09.07.2020 22:55
Labs vīrietis ir tad, kad vēlmes un temperaments sakrīt vai arī sieviete ir tik ļoooooti iemīlējusies, ka pilnīgi viss, ko viņs dara- patīk! ?
Bet ja nopietni, sievietem orgasms nav tikai no paša seksa, pirms tam ir vajadzīga attieksme, rūpes, mīlestība.

Pēdējā rindkopa - precīzi! : )
09.07.2020 22:58 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Satori @ 09.07.2020 22:58

Pēdējā rindkopa - precīzi! : )

+ nauda, jo vairāk naudas jo vairāk mīlēs.
09.07.2020 23:09 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Jautajums bija par labu virieti gulta tadelj Satori vardi par attieksmi,rupem un milestibu varbut isti nav vieta. Tas ipashibas,ko vinja piemin,atbilst labam viram gulta. Sheit ir runa par virieti. Tas nozime,ka var but ari nenopietnas un ari vienreizejas sexualas attiecibas. Man pietiek ar skupstu,lai saprastu ko varu gaidit no viriesha gulta. Skupsts pasaka ljoti daudz! Patik virietis,kursh velas un mak mani pakljaut. Tas ljoti uzbudina. Patik BDSM,bet tikai ar 2 virieshiem to esmu praktizejusi,jo vinji bija isti dominanti. Ar vinjiem bija ari ljoti ilgas priekshspeles,kuras parasti,normala sexa laika,man nepatik.Patika,jo patika visa spele. Un ja,vinji spelejas ar manu kjermeni stundam, izbaudija to un apmierinaja. Ari man pashai patik shad tad dominet. Bet tas nenotiks ar dominantu. Ar tiem ir citi speles noteikumi. Tikai pakljaushanas. Saldkaisla pakjlaushanas... Atgriezoties pie vaniljas attiecibam... Noraksturot idealu virieti gulta manuprat ir neiespejami. Vieglak pateikt kas besi. Un te man nak prata kadas ljoti talas attiecibas ar it ka kolosalu,izglitotu,milju virieti.Sanaca ljoti ilga priekshspele dazu meneshu laika lidz nonacam pie sexa. Kolosali randinji,restorani,pastaigas,ilgi skupsti. Ja,laikam parak ilgi un maigi. Beigas pilnigs aplauziens gulta. Es ljoti atri uzbudinos. Pietiek ari ar skupstu. Un vinsh sak mani skupstit leni leni... vezis ? solis uz priekshu un divi atpakalj? Temperaments noteikti nesakrita. Bet pats stulbakais,kad man pajautaja vai es negribu nobuchot vinja draudzinhu. Man ljoti patik oralais sex,bet izveleshos es kad to veikshu. Tadas lietas nav japrasa. Tas nak naturali,jo ir velme tas dot. Runajot par egoistiem gulta. Shobrid tadi tur vienkarshi nevar nonakt. Ir pieredze plus shi priekshnojauta. Un pat,ja ta nenostradatu,es jebkura momenta varu apturet procesu. Dzivoju sev un savam priekam. Bet ir viena ljoti sexuala lieta,kuru ieprieksh nepiemineju-intelekts! Ljoti magjisks speks. Iekare ar laiku noplok lai kada kjimija tur nebutu. Bet gudrs/inteligjents virietis ar kuru stundam var sarunaties par visdazadakajam temam... un vel ar labu humora izjutu ?
10.07.2020 01:24 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Redpill @ 09.07.2020 23:09

+ nauda, jo vairāk naudas jo vairāk mīlēs.

Ļoti klišejiski.
10.07.2020 03:02 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Ziemeljmeita @ 10.07.2020 01:24
Jautajums bija par labu virieti gulta tadelj Satori vardi par attieksmi,rupem un milestibu varbut isti nav vieta. Tas ipashibas,ko vinja piemin,atbilst labam viram gulta. Sheit ir runa par virieti. Tas nozime,ka var but ari nenopietnas un ari vienreizejas sexualas attiecibas. Man pietiek ar skupstu,lai saprastu ko varu gaidit no viriesha gulta. Skupsts pasaka ljoti daudz! Patik virietis,kursh velas un mak mani pakljaut. Tas ljoti uzbudina. Patik BDSM,bet tikai ar 2 virieshiem to esmu praktizejusi,jo vinji bija isti dominanti. Ar vinjiem bija ari ljoti ilgas priekshspeles,kuras parasti,normala sexa laika,man nepatik.Patika,jo patika visa spele. Un ja,vinji spelejas ar manu kjermeni stundam, izbaudija to un apmierinaja. Ari man pashai patik shad tad dominet. Bet tas nenotiks ar dominantu. Ar tiem ir citi speles noteikumi. Tikai pakljaushanas. Saldkaisla pakjlaushanas... Atgriezoties pie vaniljas attiecibam... Noraksturot idealu virieti gulta manuprat ir neiespejami. Vieglak pateikt kas besi. Un te man nak prata kadas ljoti talas attiecibas ar it ka kolosalu,izglitotu,milju virieti.Sanaca ljoti ilga priekshspele dazu meneshu laika lidz nonacam pie sexa. Kolosali randinji,restorani,pastaigas,ilgi skupsti. Ja,laikam parak ilgi un maigi. Beigas pilnigs aplauziens gulta. Es ljoti atri uzbudinos. Pietiek ari ar skupstu. Un vinsh sak mani skupstit leni leni... vezis ? solis uz priekshu un divi atpakalj? Temperaments noteikti nesakrita. Bet pats stulbakais,kad man pajautaja vai es negribu nobuchot vinja draudzinhu. Man ljoti patik oralais sex,bet izveleshos es kad to veikshu. Tadas lietas nav japrasa. Tas nak naturali,jo ir velme tas dot. Runajot par egoistiem gulta. Shobrid tadi tur vienkarshi nevar nonakt. Ir pieredze plus shi priekshnojauta. Un pat,ja ta nenostradatu,es jebkura momenta varu apturet procesu. Dzivoju sev un savam priekam. Bet ir viena ljoti sexuala lieta,kuru ieprieksh nepiemineju-intelekts! Ljoti magjisks speks. Iekare ar laiku noplok lai kada kjimija tur nebutu. Bet gudrs/inteligjents virietis ar kuru stundam var sarunaties par visdazadakajam temam... un vel ar labu humora izjutu ?

Tu gadijumā neesi pēc horoskopa Skorpions? ?
10.07.2020 03:26 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Eksperte @ 10.07.2020 03:26

Tu gadijumā neesi pēc horoskopa Skorpions? ?
Shonakt negulju. Skorpions? Kapec? Parasti Man jauta va esmu Lauva vai Aums. Visiem milziga parlieciba ,ka esmu nenormali stipra. Sava zinja ja,bet ne tik cik izskatas. Par Skorpionu vispar interesanta tema ? Kad Man jauta kas esmu pec horoskopa. Atbildu - visriebigaka zodiaka zime. Un tad 95%100 nosauc Skorionu. Kadelj?? Pilnigi un absoluti nepiekritu.Loti ljoti sudigaki ir Vezi vaimanataji vai Dvinji liekulji utt...
10.07.2020 05:00 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Bet ir viena ljoti sexuala lieta,kuru ieprieksh nepiemineju-intelekts!

100% piekrītu. Inteliģence var uzbudināt.
Bet pats stulbakais,kad man pajautaja vai es negribu nobuchot vinja draudzinhu. Man ljoti patik oralais sex,bet izveleshos es kad to veikshu. Tadas lietas nav japrasa.

Jā, vēl viena lieta, kas mani tracina - jautājumi - "darām tā, darām šitā?", "vai tu negribi to vai šo?". Sekss ir lieta, kur mazāk runu, vairāk darbu! :D
10.07.2020 08:56 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Tas, kurš sniedz orālo, ir aktīvs, domā lai man būtu labi, nevis tikai viņam, izpilda manas vēlmes
10.07.2020 08:58 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Ziemeljmeita @ 10.07.2020 05:00
Shonakt negulju. Skorpions? Kapec? Parasti Man jauta va esmu Lauva vai Aums. Visiem milziga parlieciba ,ka esmu nenormali stipra. Sava zinja ja,bet ne tik cik izskatas. Par Skorpionu vispar interesanta tema ? Kad Man jauta kas esmu pec horoskopa. Atbildu - visriebigaka zodiaka zime. Un tad 95%100 nosauc Skorionu. Kadelj?? Pilnigi un absoluti nepiekritu.Loti ljoti sudigaki ir Vezi vaimanataji vai Dvinji liekulji utt...

Es kā Skorpions saprotu, kāpēc nosauc tieši šo horoskopu zīmi. ?
10.07.2020 09:38 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Ziemeljmeita @ 10.07.2020 01:24
Jautajums bija par labu virieti gulta tadelj Satori vardi par attieksmi,rupem un milestibu varbut isti nav vieta. Tas ipashibas,ko vinja piemin,atbilst labam viram gulta. Sheit ir runa par virieti. Tas nozime,ka var but ari nenopietnas un ari vienreizejas sexualas attiecibas. Man pietiek ar skupstu,lai saprastu ko varu gaidit no viriesha gulta. Skupsts pasaka ljoti daudz! Patik virietis,kursh velas un mak mani pakljaut. Tas ljoti uzbudina. Patik BDSM,bet tikai ar 2 virieshiem to esmu praktizejusi,jo vinji bija isti dominanti. Ar vinjiem bija ari ljoti ilgas priekshspeles,kuras parasti,normala sexa laika,man nepatik.Patika,jo patika visa spele. Un ja,vinji spelejas ar manu kjermeni stundam, izbaudija to un apmierinaja. Ari man pashai patik shad tad dominet. Bet tas nenotiks ar dominantu. Ar tiem ir citi speles noteikumi. Tikai pakljaushanas. Saldkaisla pakjlaushanas... Atgriezoties pie vaniljas attiecibam... Noraksturot idealu virieti gulta manuprat ir neiespejami. Vieglak pateikt kas besi. Un te man nak prata kadas ljoti talas attiecibas ar it ka kolosalu,izglitotu,milju virieti.Sanaca ljoti ilga priekshspele dazu meneshu laika lidz nonacam pie sexa. Kolosali randinji,restorani,pastaigas,ilgi skupsti. Ja,laikam parak ilgi un maigi. Beigas pilnigs aplauziens gulta. Es ljoti atri uzbudinos. Pietiek ari ar skupstu. Un vinsh sak mani skupstit leni leni... vezis ? solis uz priekshu un divi atpakalj? Temperaments noteikti nesakrita. Bet pats stulbakais,kad man pajautaja vai es negribu nobuchot vinja draudzinhu. Man ljoti patik oralais sex,bet izveleshos es kad to veikshu. Tadas lietas nav japrasa. Tas nak naturali,jo ir velme tas dot. Runajot par egoistiem gulta. Shobrid tadi tur vienkarshi nevar nonakt. Ir pieredze plus shi priekshnojauta. Un pat,ja ta nenostradatu,es jebkura momenta varu apturet procesu. Dzivoju sev un savam priekam. Bet ir viena ljoti sexuala lieta,kuru ieprieksh nepiemineju-intelekts! Ljoti magjisks speks. Iekare ar laiku noplok lai kada kjimija tur nebutu. Bet gudrs/inteligjents virietis ar kuru stundam var sarunaties par visdazadakajam temam... un vel ar labu humora izjutu ?

vienreizējas seksuālās attiecības!? erotisks video un vibrators man arī sniedz orgasmu...Tu runā par kaisli, apstākļiem, gaumi (piem. bdsm). Tie ir sīkumi, ārēji,viegli mainīgi faktori...
Man vispār nav aizspriedumu šajā jautājumā, viss, ko nesoda ar krimināllikumu-ka tik sagādā baudu. Tomēr pateikt, ka labam seksam vīrieša attieksme nav priekšnosacījums...ojjjj! ?
10.07.2020 09:38 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Dažus gadus atpakaļ satikos ar puisi, kas ar vārdiem lielījās par baigo mīlnieku. Kā es vīlos! Cik ātri viss sākās, tik ātri arī beidzās. Viņš jau brīdināja, ka iespējams nepaspēs drēbes novilkt, paspēja, bet bija chik chik un viss.. Domāju, nu mazums sen nav bijis. Bet nē, arī nākošā un aiznakosa reize bija tikpat ātrās. Nekādas priekšspēles, jo varot beigt arī tad. Teica, ka viņam vienmēr tā esot bijis, tāpēc attiecības grūti izveidot. Turpināt neko nevēlējos, jo tas ir egoistiski pat nemēģināt arī otru apmierināt, galvenais ka pašam labi.
10.07.2020 10:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits