Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc viesnīcas un apartamenti tagad ir tik dārgi?

 
Reitings 1064
Reģ: 15.06.2016


Nesen gribēju iznomāt sev dzīvokli vai viesnīcas numuru Jūrmalā un saskaros ar šādu problēmu: visi dzīvokļi, kur būtu balkons vai terase, tur maksā ellīgo naudu. Kāpēc tā? Biju domājis, ka būs tieši otrādi: biju domājis, ka tagad, kad neviens lāgā neceļo, diennakts dzīvokļi un viesnīcas maksās kapeikas, bet tā īsti nav. Es gribu uz brīvdienām iznomāt kaut kādu dzīvokli ar terasi vai balkonu (vai jumtu), kur varētu pasauļoties uz šezlonga.
Bet visi šāda veida apartamenti un viesnīcas numuri sākas no €200 par vienu nakti. Vai tad nav jābūt tieši pretēji, ka neviens neceļo un tiem numuriem ir jāmaksā kapeikas, lai tik vien kāds viņus paņem? Vai man tiešam nāksies maksāt €250 vienīgi lai es varētu pasauļoties Jūrmalā uz jumta?
30.06.2020 10:00 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Tapēc ka Lv
30.06.2020 10:04 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Atceros, ka MrCarrot vienmēr izcēlās ar īpatnējām, savdabīgām vēlmēm un ja atmiņa neviļ - agrāk jebko varēja atlauties, vienalga kādā cenā. Ka tik nav trollis. ?
Ja nevar atļauties, tad jāmekle alternatīvas - sauļoties var pludmalē, ja būs labs laiks. Ja būs slikts, tad par uz viesnīcas jumta, balkona utml. nebūs labi.
30.06.2020 10:16 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Tagad tieši visi atsāka ceļot un arī Lietuvā un Igaunijā viss norezervēts un palikuši tikai dārgākie varianti. Pa vēlu izdomāji ieekonomēt uz vīrusa rēķina. Šonedēļ tāpat nebūs iespēja diži sauļoties. Ieekonomē un aizej uz solāriju.
30.06.2020 10:19 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Nav gluži tā,ka neceļo, brīvdienās pilna Jūrmala bija ar somiem, igauņiem un lietuviešiem
30.06.2020 11:08 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Nedomaju, ka baigi pieprasijums krities, ipasi skatoties, ka cilveki mekle un ludz palidzibu fb celotaju grupas atrast kadu perli, kas nav booking, airbnb utt. Norvegija, kur es esmu, viss biezi ir pilns, ja grib kaut kur pacelot pa vidieni, ja nem vera, ka mana valsti turistus nelaiz ieksa, tik dāņi, vācieši un somi var iecelot. Pati pagajuso nedel braucu hikingot, majinas visas bija rezervetas, vajadzeja palikt kempinga, pie tam bija loti liels lietus. Sudigi ir pie-lidostu viesnicam un konferencu viesnicam, tas lielakoties strada labi ja uz 10%. Nida ari cenas ir kosmosa, bet tie pasi apstakli un turistu ir pilns. Visu regule tirgus. Ja pa dargu, tad jamekle kaut kas cits.
30.06.2020 11:40 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2020
Diezgan elementāri. Visi grib atpelnīt zaudēto. Kas gribēs, tik un tā rezervēs un dzīvos.
30.06.2020 13:10 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Jūrmala gadiem jau ir nežēlīgi dārga vasaras sezonā. Tagad dēļ Covid ceļošana paliks vēl dārgāka, jo tūrisma industrijai ir papildus izdevumi, lai ievērotu drošību. Un daudzas tūristu vietas sen ir nogurušas no masām, kas piesārņo vidi un iznīcina dabas un kultūras pieminekļus, ceļošana atkal būs tikai izredzētajiem.
30.06.2020 14:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits