Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draugs piespiež veikt abortu

 
Reitings 5
Reģ: 22.04.2019
Sveikas, meitenes! ?
Mana sirds ir pilna..
Vēl dažas dienas atpakaļ runājām ar draugu, ka vēlamies veidot ģimenes dzīvi.
Uzzināju, ka esmu stāvoklī, paziņoju par to draugam un par viņa reakciju esmu šokēta. Viņš pateica, ka ir divi iespējamie varianti: 1)Es taisu abortu (piedraudēja, ka ar varu mani aizvedīšot); 2)Es bērnu varu audzināt viena pati. Viņš tikai katru mēnesi samaksās naudu konkrētajā datumā, bet par mani un bērnu nevēlas neko redzēt un dzirdēt.
Esmu nobloķēta visās iespējamās vietās.
Nesaprotu, kā cilvēks var skatīties acīs un Tev melot, jāsecina, ka visu šo laiku tika sprausti makaroni uz ausīm.
Kā var būt tik pretīgs cilvēks.
Mani arī uztrauc tas, ka viņš varētu man kaut ko izdarīt.
16.06.2020 09:25 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
"Nobloķēta visās iespējamajās vietās" - tas ir, jūs vēl nedzīvojat kopā, bet tu jau plāno ģimenes dzīvi?
16.06.2020 09:39 |
 
Reitings 191
Reģ: 27.01.2020
Apsveicu ar kartejo mudaku ?
Un welcome vientulo maminu kluba!
16.06.2020 09:58 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Vēlaties veidot ģimenes dzīvi? Varbūt bija jāsāk ar kaut ko citu, pasaki vēl, ka neizsargājāties un tas nav "gadījās" variants? Un cik ilgi kopā? Kāds statuss?
16.06.2020 10:05 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Drausmas ? Tāds lupata kā izrādās. Kā meitene stāvoklī, tā mūk.
Ja prasi manu viedokli, ieteiktu netaisīt abortu!
16.06.2020 10:06 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Es netaisītu abortu , ja būtu tavā vietā..un ar varu aizvest tas nav iespējams. Čalis mudaks,protams,kā jau augstāk minēja.
16.06.2020 11:04 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.11.2016
Nu to jau par čali nevar nosaukt. Lupata kaut kāds!
Cik jums abiem gadu, ja nav noslēpums?
Tavā vietā es padomātu, vai vispār vēl vēlos ar viņu attiecības. Pat, ja pēc pāris gadiem jūs vēl būsiet kopā, tad noteikti mocīs tās atmiņas un sirdsapziņas pārmetumi, ka viņš tev ir licis izvēlēties - viņš vai mazulis. Teikšu godīgi - nebūs tur veselīgas attiecības.
Katrā gadījumā iesaku turēties no tāda pa gabalu, bet par bērniņu vienīgi tev jāizvēlas- paturēsi viņu vai nē. Veiksmi! :)
16.06.2020 11:14 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Gruti analizet.
Ganjau bija plans A) bet tagad neplanots plans B).
Kaut gan sava veida var saprast veci, taka man bernu pietiekami.
Ja sieva paliku vel stavokli 150% teiktu abortu.
16.06.2020 11:23 |
 
Reitings 81
Reģ: 27.06.2019
1) pamet veci, shada izturesuanas ir nepienemama.
2) par bernu izlem pati, bet es nepaturetu- kada jega 1 mocities, redzet ta mudaka atgadinajumu katru dienu. Protams, berns nav vainigs, bet es pati personigi parskirtu jaunu lapu dzive bez berna un ta loha.
16.06.2020 11:26 |
 
10 gadi
Reitings 3996
Reģ: 02.01.2011
Tur nav ko pamest, viņš viņu jau ir pametis!
Jādomā tikai un vienīgi pašai, kā dzīvosi tālāk!
16.06.2020 11:32 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Es tev privāti aizsūtīju ziņu
16.06.2020 11:39 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Daugam pastāsti par šo Krimināllikuma pantu, bet pati tiec skaidrībā ar to, ko vēlies no savas dzīves.
136.pants. Piespiešana izdarīt abortu
Par grūtnieces piespiešanu izdarīt abortu, ja rezultātā aborts izdarīts, —
soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
16.06.2020 11:43 |
 
Reitings 64
Reģ: 03.10.2017
Mani tracina tādu vīriešu bezatbildība un stulbums.
Ja šis viss ir reāls un nopietns gadījums - es viņam sabojātu dzīvi. Kā sociālo tā privāto. Nopublicētu visu viņa rakstīto teikto, parādītu situācijas nopietnību, lai visiem viņa vietā ir kauns. Plus panāktu netuvošanās pavēsti. Lai lops pats savas nelaimes kalējs. Par bērnu - izdomā gan pati, bet es laikam nespētu līdz galam sadzīvot, tas vīrietis visu laiku būs tavā dzīvē kā tāda atrauga. Jā, tas viņam būs mācība, bet bērns nav nevienam kā mācība un tomēr kur tev garantija ka viņš maksās.. bērniņš garantēti augs supersarežģītā situācijā un Tev pašai būs dikti smagi. Protams, ja esi kardināli pret abortu kā tādu, Tev ir jāatrod nopietns atbalsts savā situācijā. Kas tev ir blakus - ģimene, draudzene.
Čalis lai pilnīgi godīgi deg elles ugunīs. Nav man respekta pret tādu pabiru. Nebaidies, cīnies. Viņš iebiedē Tevi, lai noniecinātu un tā ir tāda necieņa pret cilvēku.
Zinu rupji un kokrēti, bet tam kam jābūt visskaistākajam viņš tikko burtiski ir vnk izķengājis.. N tad lai atbild.
16.06.2020 11:48 |
 
Reitings 64
Reģ: 03.10.2017
Plus arī Adaa komentārs - viņam var piesiet reālu kriminālatbildību. Tur arī caur šo panākt netuvošanos, jo vina reakcija nav adekvāta cilvēka rīciba.
16.06.2020 11:50 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
MiaLea @ 16.06.2020 11:48
Mani tracina tādu vīriešu bezatbildība un stulbums.
Ja šis viss ir reāls un nopietns gadījums - es viņam sabojātu dzīvi. Kā sociālo tā privāto. Nopublicētu visu viņa rakstīto teikto, parādītu situācijas nopietnību, lai visiem viņa vietā ir kauns. Plus panāktu netuvošanās pavēsti. Lai lops pats savas nelaimes kalējs. Par bērnu - izdomā gan pati, bet es laikam nespētu līdz galam sadzīvot, tas vīrietis visu laiku būs tavā dzīvē kā tāda atrauga. Jā, tas viņam būs mācība, bet bērns nav nevienam kā mācība un tomēr kur tev garantija ka viņš maksās.. bērniņš garantēti augs supersarežģītā situācijā un Tev pašai būs dikti smagi. Protams, ja esi kardināli pret abortu kā tādu, Tev ir jāatrod nopietns atbalsts savā situācijā. Kas tev ir blakus - ģimene, draudzene.
Čalis lai pilnīgi godīgi deg elles ugunīs. Nav man respekta pret tādu pabiru. Nebaidies, cīnies. Viņš iebiedē Tevi, lai noniecinātu un tā ir tāda necieņa pret cilvēku.
Zinu rupji un kokrēti, bet tam kam jābūt visskaistākajam viņš tikko burtiski ir vnk izķengājis.. N tad lai atbild.

Viņam nebūs tāda iespēja nemaksāt. Ja neatzīst bērnu labprātīgi, tad uz DNS viņu aizvedīs piespiedu kārtā. Un būs viņam jāmaksā. Nemaksās viņš, maksās valsts un piedzīs no viņa.
Ir tādu veču suga, kas domā, ka likums neattiecas uz viņiem, bet tā nav, likums ir viens.
Pāris gadus atpakaļ tieši Bez Tabu viens šitāds sūdzējās, ka alimentu dēļ dzīvoklis atņemts. Gāja pie juristiem, lai "likumīgi" atteiktos no bērna. Pats sevi par muļķi pataisīja.
16.06.2020 11:57 |
 
Reitings 22
Reģ: 20.05.2020
cik tev gadu?
neesi mulke. lidz 29 sievetei reprod.sis.uz augsu, pēc uz leju, palikt stavokli gruti. lai ir tagad, sanemsies ,viss izdosies, draugs lai iet 3 majas talak.
16.06.2020 12:08 |
 
Reitings 5
Reģ: 22.04.2019
Paldies, meitenes, par Jūsu komentāriem!
Draugam ir 30 gadu. Šādu uzvedību es gaidītu no jauna puišeļa, bet ne jau no pieauguša vīrieša. Šī situācija pierāda tikai to, ka vecums, tas ir tikai skaitlis.
Morāli jūtos ļoti slikti.
Savā ziņā labi, ka tas ir noticis tagad, labāk ātrāk ieraudzīt cilvēka patieso seju.
Par bērniņu vēl domāju, bet domāju, ka viņu paturēšu. Galu galā, tas ir mans bērns, un ja reiz tā vajadzēja notikt, tad vajadzēja. Pēc aborta arī ir risks, ka vēlāk var neiestāties grūtniecība, neliels, bet tomēr.
Lupata un nekas vairāk!
Iekšā visa vāros!
Neviens vēl nezin par grūtniecību, bet domāju, kad uzzinās viņa ģimene un draugi - visi būs šokā. Ne jau uz mani cilvēki skatīties ar nosodījumu, bet gan uz viņu, kurš meitenei uztaisa bērnu un tad aizlaižas lapās.
16.06.2020 12:33 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
LovelifeLaura @ 16.06.2020 12:33
Paldies, meitenes, par Jūsu komentāriem!
Draugam ir 30 gadu. Šādu uzvedību es gaidītu no jauna puišeļa, bet ne jau no pieauguša vīrieša. Šī situācija pierāda tikai to, ka vecums, tas ir tikai skaitlis.
Morāli jūtos ļoti slikti.
Savā ziņā labi, ka tas ir noticis tagad, labāk ātrāk ieraudzīt cilvēka patieso seju.
Par bērniņu vēl domāju, bet domāju, ka viņu paturēšu. Galu galā, tas ir mans bērns, un ja reiz tā vajadzēja notikt, tad vajadzēja. Pēc aborta arī ir risks, ka vēlāk var neiestāties grūtniecība, neliels, bet tomēr.
Lupata un nekas vairāk!
Iekšā visa vāros!
Neviens vēl nezin par grūtniecību, bet domāju, kad uzzinās viņa ģimene un draugi - visi būs šokā. Ne jau uz mani cilvēki skatīties ar nosodījumu, bet gan uz viņu, kurš meitenei uztaisa bērnu un tad aizlaižas lapās.

Šķiet, ka rīkojies ļoti pareizi. Spēku, izturību un gaišu nākotni Tev, ar bērniņu, vai bez :)
16.06.2020 12:39 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Par to vīrieša izstrādājumu pat komentāru nav - tur viss skaidrs.
Par bērnu - saprotu, ka jebkurš pieņemtais lēmums ir emocijām piepildīts, bet padomā ar vēsu prātu, vai tev būs atbalsta komanda, kas tev palīdzēs ar mazuļa pieskatīšanu. Tas gads - pusotrs vēl nekas, jo pati būsi bēbim līdzās, bet vairāk par atgriešanos pēc dekrēta darbā - mazie slimo daudz, vai būs kas palīdz ar pieskatīšanu? Ja nav atbalsta komandas, vai ienākumi ir pietiekami, lai atļautos aukli?
Ja neesi pavisam jauna, un ar dzīves apstākļiem arī kaut puslīdz viss ok, es ieteiktu paturēt.
16.06.2020 13:20 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Tava izvēle. Bet tad bērnam noteiktā vecumā varēsi teikt kāds tēvs ir mudaks. Ja neteiksi, tāpat bērns pats paaugsies sapratīs :/
16.06.2020 13:31 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Tādus vīriešus, kuri ir dzīvi, un nekādu atbildību neuzņemas par savām izdarībām un bērniem, gribas pilnīgi nosist. ? atvainojos par agresiju, bet nevaru izturēt! Bet nu kādreiz karma viņus sasniegs
16.06.2020 13:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits