Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atšķirtība

 
Reitings 16
Reģ: 01.11.2019
Sveikas, meklēju atbalstu no kādām, kuras ir līdzīgā situācijā. Neesmu satikusi savu topošo vīru jau 8 mēnešus. Pēc profesijas viņš ir jūrnieks ⚓, tāpēc aptuveni 4-6 mēnešus būtu tāpat jāstrādā uz kuģa, bet tagad vairs nevar zināt, kad tiks atpakaļ, jo visas no viņu kuģa netālu esošās valstis ir aizvērtas...
Varbūt vēl kādai šobrīd ir tāda situācija, kad nav iespējams satikties? ? Kā jūtaties, vai esat samierinājušās? ?
24.05.2020 17:40 |
 
Reitings 30
Reģ: 20.05.2020
Šāds jau bija par satikšanos šajā laikā, uzmeklē forumā. Šī situācija gan ir daudz skarbāka par to, kas bija iepriekš, man žēl kq tā.
24.05.2020 17:59 |
 
Reitings 16
Reģ: 01.11.2019
Sioly @ 24.05.2020 17:59
Šāds jau bija par satikšanos šajā laikā, uzmeklē forumā. Šī situācija gan ir daudz skarbāka par to, kas bija iepriekš, man žēl kq tā.

Jā, atradu, ir gan tāda, paldies ?
24.05.2020 18:10 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Esmu (liela) attāluma attiecībās jau nepilnu gadu. Abi katrs savā pasaules malā, abi nabagi, bet samīlējušies esam, divas reizes tikušies esam un, jā - kaut kā izturam. Mūsu nākotnei vispār nav it nekādas garantijas, jo viņš ir trešās valsts pilsonis, valsts ir ekonomiski vienkārši nožēlojamā stāvoklī, politiskā ievirze tuvojas totalitārismam un visam punktu vēl uzliek šī koronavīrusa krīze. Mani stiprina jūtas, lai gan nereti pārņem šaubas, bet ir pāris aspekti, ko es nemainītu (vismaz pagaidām) ne pret ko, tā nu kaut kā turamies.
24.05.2020 18:15 |
 
Reitings 30
Reģ: 20.05.2020
Nav par ko un paldies par to.
24.05.2020 18:16 |
 
Reitings 16
Reģ: 01.11.2019
Silvera @ 24.05.2020 18:15
Esmu (liela) attāluma attiecībās jau nepilnu gadu. Abi katrs savā pasaules malā, abi nabagi, bet samīlējušies esam, divas reizes tikušies esam un, jā - kaut kā izturam. Mūsu nākotnei vispār nav it nekādas garantijas, jo viņš ir trešās valsts pilsonis, valsts ir ekonomiski vienkārši nožēlojamā stāvoklī, politiskā ievirze tuvojas totalitārismam un visam punktu vēl uzliek šī koronavīrusa krīze. Mani stiprina jūtas, lai gan nereti pārņem šaubas, bet ir pāris aspekti, ko es nemainītu (vismaz pagaidām) ne pret ko, tā nu kaut kā turamies.

Izklausās pavisam neapskaužama situācija. Ceru, ka izdomāsiet, kā būt kopā! Vai ir zināms, kad attālumam būtu iespējams pielikt punktu?
Varu teikt, ka labi Tevi saprotu, jo mēs arī esam attāluma attiecībās (it kā ar jūrnieka profesiju nebūtu gana). Pa šiem 2,5 gadiem esam tikušies laikam 6 vai 7 reizes. Izklausās traki, bet pa atšķirtības laiku var ļoti daudz ko izrunāt un uzzināt par otru, kā arī visādi pārbaudījumi bijuši pa šo laiku!
24.05.2020 18:53 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Vai ir zināms, kad attālumam būtu iespējams pielikt punktu?

Ir zināms, kā, bet diemžēl nav zināms, kad. Nav arī garantēts, ka robežas tur tiks atvērtas arī pēc koronas krīzes. Jā, izklausās baisi, bet nu.. ja viņš nevarēs braukt pie manis, tad es braukšu pie viņa.
mēs arī esam attāluma attiecībās (it kā ar jūrnieka profesiju nebūtu gana)

Vai, diesnās.. Te nu dubults neplīst, tikai ne pārāk labā nozīmē. Ļoti ceru, ka attālums jūs stiprinās un uz tā pamata nākotnē varēsiet veidot skaistas un stipras klātienes attiecības. :)
24.05.2020 19:15 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Lemilla @ 24.05.2020 18:53

Izklausās pavisam neapskaužama situācija. Ceru, ka izdomāsiet, kā būt kopā! Vai ir zināms, kad attālumam būtu iespējams pielikt punktu?
Varu teikt, ka labi Tevi saprotu, jo mēs arī esam attāluma attiecībās (it kā ar jūrnieka profesiju nebūtu gana). Pa šiem 2,5 gadiem esam tikušies laikam 6 vai 7 reizes. Izklausās traki, bet pa atšķirtības laiku var ļoti daudz ko izrunāt un uzzināt par otru, kā arī visādi pārbaudījumi bijuši pa šo laiku!

Es iemetīšos šeit ar savām pieckapeikām un uztaujāšu ko personisku. Minēji, ka grasaties precēties. 2 gadu laikā esat tikušies TIK maz. Tevi nedara bažīgu šis kopsavilkums? Nu tā, tīri idejiski. Nākotne, bērni, darbs... tas viss arī ir tieši tas ko vēlies? Būt sieva cilvēkam, ko satiec tik reti?
24.05.2020 19:30 |
 
Reitings 16
Reģ: 01.11.2019
ekspertize @ 24.05.2020 19:30

Es iemetīšos šeit ar savām pieckapeikām un uztaujāšu ko personisku. Minēji, ka grasaties precēties. 2 gadu laikā esat tikušies TIK maz. Tevi nedara bažīgu šis kopsavilkums? Nu tā, tīri idejiski. Nākotne, bērni, darbs... tas viss arī ir tieši tas ko vēlies? Būt sieva cilvēkam, ko satiec tik reti?

Plāns ir mainīt profesiju un dzīvot kopā, tāpēc, nē, nedara bažīgu. Būt par jūrnieka sievu gan es nebūtu ar mieru.
Tā kā, viss ir kārtībā, pēdējie mēneši šādā režīmā!!
24.05.2020 19:37 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.01.2020
ekspertize @ 24.05.2020 19:30

Es iemetīšos šeit ar savām pieckapeikām un uztaujāšu ko personisku. Minēji, ka grasaties precēties. 2 gadu laikā esat tikušies TIK maz. Tevi nedara bažīgu šis kopsavilkums? Nu tā, tīri idejiski. Nākotne, bērni, darbs... tas viss arī ir tieši tas ko vēlies? Būt sieva cilvēkam, ko satiec tik reti?

Arī par šo aizdomājos. Un tad atcerējos, ka jūrnieki labi pelna.? tur, es domāju, arī ir atbilde.
24.05.2020 19:37 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Lemilla @ 24.05.2020 19:37

Plāns ir mainīt profesiju un dzīvot kopā, tāpēc, nē, nedara bažīgu. Būt par jūrnieka sievu gan es nebūtu ar mieru.
Tā kā, viss ir kārtībā, pēdējie mēneši šādā režīmā!!

Tādā gadijumā ideāli!
Veiksmīgi abiem un tev lai izturība pārciest atlikušos mēnešus.
24.05.2020 19:41 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Kurzemniece @ 24.05.2020 19:37

Arī par šo aizdomājos. Un tad atcerējos, ka jūrnieki labi pelna.? tur, es domāju, arī ir atbilde.

Šis gadijums, kā paskaidroja autore, nav tas. Taču es galīgi nebrīnos, ka tā dzīvē reāli notiek. Zinu pati cilvēkus, kas ir attiecībās 15 gadus, vīrietis prom ik pa laikam (nav jūrnieks), bet abiem tas apmierina. Kapēc? Jo īstenībā abi ir tik ļoti nesaderīgi viens otram, ka momentāli izbesī viens otru. Sievietei kā grāmatvedei ir laba analītiskā domāšana, vīrietis audzis ģimenē, kur tēvs ir egoists, kas arī mantojies no viņa. Tā nu abi ikdienā besī viens otru ārā, bet vieglāk taču ir tad, ja viens otru neredz. Abi labi pelna un tā arī gadiem kopā dzīvo. Var arī tā, bet man tā šķiet tāda pustukša dzīve. ??‍♀️
24.05.2020 19:44 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.01.2020
ekspertize @ 24.05.2020 19:44

Šis gadijums, kā paskaidroja autore, nav tas. Taču es galīgi nebrīnos, ka tā dzīvē reāli notiek. Zinu pati cilvēkus, kas ir attiecībās 15 gadus, vīrietis prom ik pa laikam (nav jūrnieks), bet abiem tas apmierina. Kapēc? Jo īstenībā abi ir tik ļoti nesaderīgi viens otram, ka momentāli izbesī viens otru. Sievietei kā grāmatvedei ir laba analītiskā domāšana, vīrietis audzis ģimenē, kur tēvs ir egoists, kas arī mantojies no viņa. Tā nu abi ikdienā besī viens otru ārā, bet vieglāk taču ir tad, ja viens otru neredz. Abi labi pelna un tā arī gadiem kopā dzīvo. Var arī tā, bet man tā šķiet tāda pustukša dzīve. ??‍♀️

Mēs ar autori vienlaicīgi pievienojām komentāru, nebija iespēja izlasīt viņas atbildi, tāpēc tika pievienots mans komentārs. Bet, protams, pēc autores komentāra viss skaidrs un arī novēlu izturību un stipras attiecības! ☺️
24.05.2020 19:47 |
 
Reitings 16
Reģ: 01.11.2019
ekspertize @ 24.05.2020 19:44

Šis gadijums, kā paskaidroja autore, nav tas. Taču es galīgi nebrīnos, ka tā dzīvē reāli notiek. Zinu pati cilvēkus, kas ir attiecībās 15 gadus, vīrietis prom ik pa laikam (nav jūrnieks), bet abiem tas apmierina. Kapēc? Jo īstenībā abi ir tik ļoti nesaderīgi viens otram, ka momentāli izbesī viens otru. Sievietei kā grāmatvedei ir laba analītiskā domāšana, vīrietis audzis ģimenē, kur tēvs ir egoists, kas arī mantojies no viņa. Tā nu abi ikdienā besī viens otru ārā, bet vieglāk taču ir tad, ja viens otru neredz. Abi labi pelna un tā arī gadiem kopā dzīvo. Var arī tā, bet man tā šķiet tāda pustukša dzīve. ??‍♀️

Tieši tā!
Tajā pilsētā, kur mans draugs audzis aptuveni 1/3 ir jūrnieku, bez tam tur līgumi ir uz 4-12 mēnešiem. Man tāda dzīve šķistu jocīga, bet daudzas sievietes tiešām vienkārši tur sēž mājās un tērē vīra algu un īpaši neslēpj, ka pārāk neskumst... Priecājos, ka dzīvosim Latvijā!
24.05.2020 19:54 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Lemilla @ 24.05.2020 19:54

Tieši tā!
Tajā pilsētā, kur mans draugs audzis aptuveni 1/3 ir jūrnieku, bez tam tur līgumi ir uz 4-12 mēnešiem. Man tāda dzīve šķistu jocīga, bet daudzas sievietes tiešām vienkārši tur sēž mājās un tērē vīra algu un īpaši neslēpj, ka pārāk neskumst... Priecājos, ka dzīvosim Latvijā!

Tas arī lieliski iezīmē to, kāpēc ir vispār attiecības un kas ir tajās prioritāte. Ja vīrietis nestrādātu šajā sfērā, puse no šāda tipa attiecībām arī izjuktu. Un kapēc? Pavisam elementāri - tādiem cilvēkiem nav īsti vairāk ko viens otram dot, kā vienīgi materiālu vērtību. Arī pustukša dzīve, manuprāt.
24.05.2020 19:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits