Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tā arī

 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Tā arī man šeit ar taro atbildes nedeva, bet es gribētu kādreiz pamēģināt, lai man pazīlē. Tīri intereses pēc, kas un kā.
Varat ieteikt kādu zīlnieci/-ku, kas liek taro un varbūt ar tādiem pozitīviem rezultātiem, kas piepildījās jūsu dzīvē?
Būtu jau baigi feini, ja nebūtu jākratās uz citu Latvijas galu, zinu, ka citi izmanto video dokumentus.
Kas un par kādām cenām zīlē ar taro? :)
21.05.2020 00:46 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Taro neņemu par zīlēšanu.
Tas vairāk ir kā ieteikumi, padomi par situāciju, kuru jautā.
Kas un kā notiks, tas ir atkarīgs no paša cilvēka pieņemtajiem lēmumiem un rīcības.
Man ir likts Taro, pilnībā gan teiktais nav piepildījies....
bet es vairāk ņēmu vērā ieteikumus par sevi un savu rīcību, kas man būtu jāmaina, jo par mani pašu pateica perfekti ?
FB ir grupa-jautājums Tarologam,
tur ir ikmēnesi iespējams uzdot sev interesējošo jautājumu.
21.05.2020 08:59 |
 
Reitings 8
Reģ: 20.05.2020
Kapec Tev to vajag?
Skiet, ka cilveki pec zilnieka vai citiem"paregosanas" veidiem ieciklejas uz dzirdeto, interprete to pa savam un gaida to visu notiekam. Realitate viss notiek pavisam savadak un nakas aplauzties, jo bija tacu janotiek ta ka vina man pateica.
21.05.2020 09:18 |
 
Reitings 316
Reģ: 04.03.2020
Katjusha93 @ 21.05.2020 09:18
Kapec Tev to vajag?
Skiet, ka cilveki pec zilnieka vai citiem"paregosanas" veidiem ieciklejas uz dzirdeto, interprete to pa savam un gaida to visu notiekam. Realitate viss notiek pavisam savadak un nakas aplauzties, jo bija tacu janotiek ta ka vina man pateica.

Ne visi.
Tieši ir jādomā līdzi tad, ko darīt/nedarīt, lai tas notiktu vai nenotiktu.
21.05.2020 09:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!