Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Fucked up

 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Meitenes, man vajag burvju pendeli.var lamāties. Būšu tikai priecīga.
Pusgadu esmu kopā ar cilvēku (nu jau biju), kurš kurī zaļo katru dienu/katru otro. Nepelna naudu. Es pelnu, maksāju komunālos. Geimo dienu un nakti.principā viņa klātbūtne manā dzīvē nedod neko.
Bet vakar viņš paziņo, ka nav jūtu, es neesmu īstais cilvēks un mums jāšķiras. Tagad meklēju dzīvesvietu, bet pārdzīvoju tāpat.
Sakiet, cik zemai ir jābūt manai pašapziņai, ja man tik un tā tas viss sāp? Ar prātu saprotu, ka no tāda cilvēka neko labu sagaidīt nevar, bet es trīcu un drebu un man ir reāli sūdīgi. Dzirdu, kā viņš tur geimo un runā ar spēles biedriem un jūtu, ka mani īstenībā tracina pat viņa balss.
Kā sev iestāstīt, ka tas galīgi nav tā vērts? Es neraudu, nav pat asaru. Šodien esmu uz trankvilizatoriem, jo man ir jāstrādā, bet es vnk nevaru atslēgties no tām sūda domām, kas maļas uz riņķi.
Tas visticamāk ir tikai ievainots ego. Bet vai jums ir kādas tehnikas, kā reāli atsalt, kā saprast, ka tā trūkumu buķete nav tas, ko man vajag?
20.05.2020 22:18 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Tavs “stāsts” neiet kopā ar loģiku. Tas tavs “mērglis” kuram vienīgais ienākumu avots esi tu, kā arī tu aptekalē viņu un “iedot”, tevi pasūtīja? Right....
22.05.2020 21:24 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Paldies, meitenes ❤️
22.05.2020 00:27 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Aizmirsti viņu ?
21.05.2020 20:11 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Ja ir kāda laba draudzene, varbūt palīdzēs tev savākt mantas
21.05.2020 01:50 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Man vnk grūti saņemties, ka tagad būs pārvākšanās simts piegājienos, jo mantu ir ļoti daudz. Gribētos vienreiz visu savākt un vairs neatgriezties. Bet tā nesanāks.

Nu ja attiecībām pielikts punkts, tad šeit nav citu variantu, kā sakost zobus un to izdarīt, ja vien tev nav personīgais asistents, kas to izdarītu tavā vietā. Visvienkāršākais ir sarūpēt lielus atkritumu maisus, un ātrā tempā samest mantas tajos, īpaši nešķirojot kurā maisā ko likt. Protams, traukus un citas plīstošas lietas labāk ātri vēl ietīt avīzēs un salikt kādā kastē. Kad būsi jaunajā dzivesvietā, visu mierīgi un smuki atradīsi, sašķirosi un sakārtosi. Bet apdomā, vai visas mantas tev vispār ir vajadzīgas. Kad es reiz vācos ārā no ex apartamentiem, daudz ko vienk izmetu ārā vai atstāju viņam, jo sapratu, ka daudzas lietas pat neizmantoju vai jaunajā dzīvoklī jau tādas būs (piem, kurpju skapītis, spogulis, aizkari utt.) Es tavā vietā, izvācoties, tos maisus ar mantām un citas savas lietas saliktu viņa dzīvokļa koridorā, vienā lielā vezumā, un sistemātiski vestu visu ārā, līdz tas dažu stundu laikā būtu izdarīts un viss, goodbye. Lai viņš tikmēr sēž istabā un spēlē savas video games. Visu gan nedaudz paildzina, ja starp tavām mantām ir daudzas mēbeles, kuras vēl jaizjauc.
21.05.2020 00:46 |
 
10 gadi
Reitings 199
Reģ: 23.02.2011
Man tomēr šķiet ka Tu esi uz pareizā ceļa, un viss ar tevi būs vislabākajā kārtībā. Tev vienkārši ir jāpārvar šis zemākais posms- izvākšanas, un reālā izšķiršanās.
Paturi prātā, ka šis ir, tā teikt, zemākais punkts. Sliktāk Tu vairs nejutīsies, kā jūties tagad. Tagad viņš ir turpat, jūsu mantas vēl ir kopā, jādala vēl viens jumts.
Bet vēlāk būs vieglāk, Tu pati apzinies kāds viņš ir, neko viņš Tev šajās attiecībās nesniedz, Tev viņš nav vajadzīgs. Domā par sevi- “ko ES gribu, ko MAN vajag”.
Skaties pozitīvi uz nākotni.
Par mantu kārtošanu - paturi lietas, kas Tev ir vajadzīgas un lietas, kas ir mīļas. Ja, kā saki, daudz mantu, centies no visa liekā tikt vaļā - atdod, pārdod, izmet. Tas arī var palīdzēt sākt jaunu lappusi Tavā dzīvē. Lai izdodas! Esi stipra! ?
21.05.2020 00:45 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Tas, kas mani sevī tik ļoti tracina, ka es vispār tērēju savu enerģiju, vēl kko domājot par šo infantilo radījumu. Ar loģiku saprotu, ka nav vērts, bet tās debīlās domas tik maļas un maļas
21.05.2020 00:01 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Nemēdz būt, ka šī persona nav mājās. Viņš nestrādā un geimo 24/7. Pakosanas mani vairāk besī, jo tas ir cakars un nāksies to darīt n tās reizes. Pats par sevi viņš man jau vnk sāk krist uz nerviem nereāli. Es rīt skatīšos vienu dzīvesvietas variantu, ceru drīz te nebūt. Nu jā, vienīgi būs desmit reidi pakaļ mantām.
20.05.2020 23:57 |
 
10 gadi
Reitings 199
Reģ: 23.02.2011
Varbūt Tev ir iespēja padzīvot pie kādas draudzenes, līdz pārvācies? Vai vismaz uz kādām pāris dienām, kamer sakārtot domas. Un labāk visas mantas sapakot, kad viņš nav mājās, vienatnē.
20.05.2020 23:52 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Es pat negribu raudāt. Es pat īstenībā apzinos, ka īstenībā es šo cilvēku nemīlu un varu pārskaitīt miljons trūkumu un like, tikai pāris labas lietas. Man vnk grūti saņemties, ka tagad būs pārvākšanās simts piegājienos, jo mantu ir ļoti daudz. Gribētos vienreiz visu savākt un vairs neatgriezties. Bet tā nesanāks.
20.05.2020 23:43 |
 
10 gadi
Reitings 199
Reģ: 23.02.2011
Es nedomāju, ka kāds te varēs ieteikt kā mazināt sirdssāpes, kā kaut ko sev iestāstīt, katrā ziņā ne ilgtermiņā. Manuprāt Tavā galvā ir jānotiek tam “klikšķim”. Manuprāt Tev ir jāizsāp tā sāpe, kas iekšā sēž, jāizraudas, un jāatlaiž. Jāatlaiž “mēs” un jāatstāj “es”.
Tu pati saki, ka saproti, ka nekāda nākotne jums nebūtu. Un tomēr Tavas emocijas parāda, ka esi viņam pieķērusies.
Manuprāt, ir jāizsāp, jāizraud. Tomēr man vienmēr vislabāk ir darbojies “no acīm prom, no sirds laukā”. Kamer dzīvosiet zem viena jumta būs grūti.
20.05.2020 23:40 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Tieši to viņš teica. Mainīties viņš negrib, grib būt viens un neiespringt.
Un ar prātu es saprotu, ka ar šo infantilo, slinko radījumu neko nekad nevar izveidot. Es dusmojos pati uz sevi, ka es sev (atvainojiet) pišu prātu cilvēka dēļ, kurš absolūti nav tā vērts.
20.05.2020 22:37 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Ir jāļauj sev izjust šīs emocijas, cilvēks jau nav robots. Skumjas, vilšanās, dusmas, aizkaitinajums, tās ir normālas emocijas pēc šķiršanās. Laiks visu sadziedēs. Pamēģini iztēloties, kādu redzi savu dzīvi pēc 5 gadiem. Vai tu gribētu, lai tā būtu tāda pati, kāda ir bijusi līdz šim, esot kopā ar šo cilvēku? Ja atbilde ir nē, tad tu visu dari pareizi. Izskatās, ka šis cilvēks negrib mainīties, pacensties tevis un jūsu attiecību dēļ. Kam tev to vajag? Netērē savu dzīves laiku, jo pēc aprakstītā neizklausās, ka tu riskē zaudēt dzīves mīlestību vai vismaz foršu čali.
20.05.2020 22:32 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Jebkura šķiršanās ir nepatīkama, arī tās, kur ar prātu labi saprotam, ka tas ir vienīgais pareizais solis. T
20.05.2020 22:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits