Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

POLIPI

 
Reitings 22
Reģ: 20.05.2020
Hei.
Visu laiku gaju pie vienas dakteres, kura man nekad netaisija USG, tgd dakteri nomainiju uz fantastisku ginekologi. Kura uzreiz uztaisija usg. Respektivi, planojam bernu, devos ar domu, lai noskaidrotu vai ir iespeja, jo kkā nesanāk. USG- 50:50 uzrāda polipu. Bet nākamajā tikšanās reizē visu noskaidrosim kopa ar analīzēm.
Respektīvi, Jūsu pieredze. Ja ir polips, kā viss notiek, sākot no operācijas utt. Cik ilgā laika grūtniecība iestājās? Vai viss bija ok?
man 30. Zinu, ka viss jau par velu, bērns var būt ar koplikācijām utt.
20.05.2020 16:09 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Nesapratu to piebildi par vecumu un bērna komplikācijām? Man rados ir sievietes, kuras dzemdejusas 30 un 40 gados, viss ok. Vai 30 gadi kāds noteicošais rādītājs? Seko līdzi savam organismam, klausi dakteri un viss būs labi. :)
20.05.2020 16:34 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Protams tā ir taisnība, ka jo vecāka sieviete jo grūtāk iznēsāt un lielāks risks, BET, tam nekad nevajadzētu atturēt no bērniņa, ja vienīgi ārsts ir stingri aizliedzis (slimības, uz kuru fona nav ieteicams dzemdēt utt). Tapēc met pie malas to, ka tev ir 30, tu tāpat esi jauna sieviete un noskaņojies pozitīvi, tad arī viss izdosies!
20.05.2020 18:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!