Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ziedu pušķi

 
Reitings 83
Reģ: 24.11.2019
Sveiki! Varat ieteikt kādu ziedu bāzi Rīgā vai tās tuvumā, kur varētu iegādāties skaistus ziedu pušķus par saprātīgām cenām? Māmiņdienā nedaudz nošokējos, ka par niecīgiem, ne visai gaumīgi saliktiem pušķiem rauj nenormālu naudas summu mūsu vietējās ziedu bodēs.
18.05.2020 23:05 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Es arī Mamiņdienā biju šokā, ka manās iecienītajās bāzēs, pušķiem un ne tikai, ir 3x dārgākas cenas. Iepriekšējos gados to tā nebiju ievērojusi šajās vietās.
Kopš atklāju, ka skaistus ziedu pušķus par pieņemamām cenām var nopirkt lielajos Depo (divi kuros esmu bijusi un kuros ir griezto ziedu sadaļa - Siguldas šoseja 6, Berģi un Lubānas iela 150, Rīga) pērku TIKAI TUR. Tā kā pušķus nemīlu dāvināt vispār, tikai izņēmuma gadījumos, varu ieteikt vairumtirdzniecības bāzes, kurās patiesi vienmēr sanācis nopirkt labus grieztos ziedus par saprātīgām cenām.
19.05.2020 10:31 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Mani pagājušajā vasarā patīkami pārsteidza Centrāltirgus, salīdzinoši par lētām naudām varēja nopirkt skaistus pušķus. Arī tai puķu tirdziņā pretīm Esplenādei var atrast skaistus pušķus, tikai tur ir dārgāk.
Uz svētkiem jau parasti uzceļ cenas :)
19.05.2020 13:07 |
 
Reitings 22
Reģ: 15.05.2020
Tur jau kā vienmēr ir ko darīt savā zinjā nekad neesmu vīlies
19.05.2020 13:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits