Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Romantiskās vietiņas

 
Reitings 48
Reģ: 08.02.2017
Sveikas :)
Padalieties ar jaukām, romantiskām vietiņām kur aizbraukt divatā. Der pa visu Latviju, kā mazas mājiņas tā kafejnīcas :)
Priekšroku dotu kur blakus ūdens/ir kubuls ?
16.05.2020 05:59 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Tādam īsam romantiskam pasākumam iesaku paņemt vinčiku ,uzkodas un doties saulrietu paskatīties laivā ( Rīgā).
https://www.instagram.com/p/BJEqItPhlyz/?igshid=velpmgwx2e3d
16.05.2020 09:30 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Pati neesmu zemāk minētajās vietās bijusi, bet šīs mani ļoti uzrunā :
- Kempings "Miera Osta", Pāvilostā
- Māja kokā "Čiekurs" un "Baltais čiekurs" (Cēsu pusē)
- Kempings "Melnsils" (muciņas jūras krastā) (uz Kolkas pusi)
No vietām kur pati esmu bijusi, man ļoti patīk Kuldīga. Pati gan pa nakti neesmu palikusi tieši Kuldīgā, bet iespēju jau ir daudz. Labas atsauksmes esmu dzirdējusi par apartamentiem "Pilsdzirnavas". Mēs izvēlējāmies palikt Ēdoles pilī un tad pa dienu braukt apskatīt Kuldīgu. Garšīgi paēst var restorānā "Goldingen Room".
Pirms aptuveni 3 gadiem bijām kempingā Jūrkalnē, pie pašiem stāvkrastiem. Nosaukumu gan vairs neatceros, bet tur nebija pieejamas mājiņas, tikai varēja uzsliet teltis. Bija pieejamas vietas kur cept galiņu, nomazgāties un sakopties (dušas kabīnes, tualetes un izlietnes). Maksā tikai par iebraukšanu (no cilvēka 10€, ja pareizi atceros). Tagad skatoties Google, Jūrkalnē pa pilno visādi kempingi, tā kā arī tur var doties nozust uz romantisko nedēļas nogali!
16.05.2020 11:05 |
 
Reitings 1461
Reģ: 10.02.2016
Interesanta tēma.
Bet kur var atpūsties divatā , Pierīgā piemēram?
Arī interesē daba lai ir apkārt, kempings utt.
Svarīgi, lai var aizbraukt ar sab.transportu.
Mums vairs mašīnas nav.
16.05.2020 13:29 |
 
Reitings 48
Reģ: 08.02.2017
kay @ 16.05.2020 11:05
Pati neesmu zemāk minētajās vietās bijusi, bet šīs mani ļoti uzrunā :
- Kempings "Miera Osta", Pāvilostā
- Māja kokā "Čiekurs" un "Baltais čiekurs" (Cēsu pusē)
- Kempings "Melnsils" (muciņas jūras krastā) (uz Kolkas pusi)
No vietām kur pati esmu bijusi, man ļoti patīk Kuldīga. Pati gan pa nakti neesmu palikusi tieši Kuldīgā, bet iespēju jau ir daudz. Labas atsauksmes esmu dzirdējusi par apartamentiem "Pilsdzirnavas". Mēs izvēlējāmies palikt Ēdoles pilī un tad pa dienu braukt apskatīt Kuldīgu. Garšīgi paēst var restorānā "Goldingen Room".
Pirms aptuveni 3 gadiem bijām kempingā Jūrkalnē, pie pašiem stāvkrastiem. Nosaukumu gan vairs neatceros, bet tur nebija pieejamas mājiņas, tikai varēja uzsliet teltis. Bija pieejamas vietas kur cept galiņu, nomazgāties un sakopties (dušas kabīnes, tualetes un izlietnes). Maksā tikai par iebraukšanu (no cilvēka 10€, ja pareizi atceros). Tagad skatoties Google, Jūrkalnē pa pilno visādi kempingi, tā kā arī tur var doties nozust uz romantisko nedēļas nogali!
super, paldies :) Kuldīga ir arī viens no maniem mērķu galamērķiem, un muciņas izsktas ļoti romņtiski
17.05.2020 00:55 |
 
Reitings 22
Reģ: 15.05.2020
Kemperis kopā ar jauku restorānu un atpūtas kompleksu > lauču akmens. Pie Skultes puses pa Tallinas šosejas.
17.05.2020 01:03 |
 
Reitings 123
Reģ: 23.02.2017
Pašai aprīlī dēļ vīrusa tā arī nesanāca apmeklēt, bet ļoti gribēju.
Citi krasti Eco Spa Residence, atrodas netālu no Murjāņiem
Izskatās super, ir arī kubls.
17.05.2020 10:48 |
 
Reitings 64
Reģ: 16.12.2019
Mārcienas muiža.
Ļoti skaista un klusa vieta. Ir pieejama spa zona,ar pirtīm,baseinu un āra džakuzi,kā arī var rezervēt ķermeņa procedūras. Ir arī atsevišķa pirts māja ar kublu. Cenas arī liekas pieņemamas.
17.05.2020 12:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits