Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nedienas ar čolku !

 
Reitings 79
Reģ: 17.07.2018
Sveikas, vairāk meitenēm,kam ir bijusi vai ir čolka.
Kā jūs ikdienā ieveidojat ?
Man čolka ir jau vairākus gadus, bet pēdējā laikā netieki vairs galā ar matiem. ? Izmazgāju,izfēnoju,iztaisnoju viss ok, bet ,ja iziet ārā un vējšs sapūš, tad čolka ieņem nelabu formu - kaut kur taisns,kaut kur uz citu pusi stāv.
Bija doma attaudzēt un vairs negriezt,bet manai sejas formai nepiestāv celiņš pa vidu.
Ko Jùs varētu ieteikt? Varbūt ir alternatīvas kādu griezumu izvēlēties? Mati ir gari,bet nav baigi biezi.
15.05.2020 17:49 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Nu bet loģiski, ka vējš sapūtīs matus, ja ārā ir vējš! Vienīgais kā no tā izvairīties ir pielīmēt pie pieres vai nēsāt cepuri ?
Un kādēļ domā, ka ja ataudzēsi čolku būs jānēsā celiņš pa vidu? Celiņus var izšķirt dažādi. Arī čolku var nēsāt dažādi un dažādi arī nogriezt, biezāku , planāku, īsāku , garāku
Viss atkarīgs kāda sejas forma. Ne visām sejas formām piestāv viena un tā pati čolka.
Man ir salīdzinoši liela piere, ilgi nēsāju taisno čolku. Ikdienā taisnoju viņu. . Ja vējš sapūta vnk sakārtoju atpakaļ
15.05.2020 18:52 |
 
Reitings 79
Reģ: 17.07.2018
Varbūt gribas vienkārši ko pamainīt, bet liekas ,ka ,ja eksperimentēšu tad būs vēl trakāk ??
Taisnā man nav, tāda sāna čolka.
Man pëc svaigi mazgatiem matiem sākumā viss ir labi,bet kad iziet ārā sākas problēmas. Mati uz visām pusēm ?
15.05.2020 19:02 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Man ir taisni mati, tāpēc čolku nav jāveido vai jātaisno. Esmu ievērojusi, ka tām, kurām čolka jau nav no bērnības, tās griešana beidzas ar ataudzēšanu. Ja nav pareizais matu tips un disciplīna, tad tā čolka 100 punkti nebūs uz ilgu laiku.
15.05.2020 19:59 |
 
10 gadi
Reitings 1323
Reģ: 29.01.2009
Ieliec keratīnu čolkā.
15.05.2020 20:00 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.11.2016
Pamēģini ielikt matu vasku čolkā.
15.05.2020 21:00 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Cholka man ir visu muzu iznjemot bernibu un pirmos skolas gadus.Diezgan ilgi bija taisna gara,kura nosedz uzacis,bet vasara ar tadu ir gruti. Pedeja laika slipa cholka ar pagarinatu bob/care giezumu. Man mati ir smalki un ljoti nepaklausigi. Un nav ari taisni/gludi. Nedaudz viljnjojas vairak matu galos. Ja neveidoju pec mazgashanas,tad katrs mats skatisies uz savu pusi. Ar cholku mazak problemu,bet ,ja ta izzust pati ,tad pa vidu dalas (tads ka celinsh izveidojas). Pirms katras veidoshanas saslapinu mazliet matu saknes pie cholkas,tad ok. Nekad nelietoju matu lidzekljus,kuri padara matus smagus. Nekad neko nelieku uz cholkas. Vienigais Nook keratina sprejs,kuru izsmidzinu visu matu garuma pirms veidoshanas. Starp citu,Nook sprejs matiem ar keratinu nereali laba lieta ? Veidoju ar fenu un apaljo suku. Neizmantoju taisnotaju. Uzrakstiji,ka slipa cholka? Iespejams tev ir slikti nogriezti mati,ja nespej savaldit cholku.
15.05.2020 22:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits