Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Astrālie ceļojumi/ārpus ķermeņa

 
Reitings 11
Reģ: 13.05.2020
Sveikas. Esmu vienmēr vēlējusies uzzināt citu domas par šo tēmu, jo dažreiz aizdomājos vai tas vispār ir iespējams. Vai ceļot ārpus ķermeņa ir reāli? Esmu dzirdējusi, ka ir cilvēki, kas ilgi mācās to apgūt un tas ir ļoti grūti, jo var arī neatgriezties atpakaļ un tur jābūt ar to ļoti uzmanīgam. To pat var saukt par tāda veida meditāciju un pat komās, kas tāds notiek ar cilvēkiem. Vai esat kāda ko tādu izjutušas vai dzirdējušas par šādiem gadījumiem?
14.05.2020 22:56 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
Pati neesmu neko tādu pieredzējusi, bet draugs stāstīja. Tas esot bijis tādā kā pusmiegā, bet aizmidzis it kā neesot bijis, jo visu apzinājās. Juta kā izslīdēja no ķermeņa un redzēja sevi no malas. Man tas izklausās kā sapnis, bet pats saka, ka tas bijis savādāk.
Bet nezinu, vai vajadzīgs ko tādu speciāli mēģināt
15.05.2020 00:08 |
 
Reitings 11
Reģ: 13.05.2020
Kalme @ 15.05.2020 00:08
Pati neesmu neko tādu pieredzējusi, bet draugs stāstīja. Tas esot bijis tādā kā pusmiegā, bet aizmidzis it kā neesot bijis, jo visu apzinājās. Juta kā izslīdēja no ķermeņa un redzēja sevi no malas. Man tas izklausās kā sapnis, bet pats saka, ka tas bijis savādāk.
Bet nezinu, vai vajadzīgs ko tādu speciāli mēģināt
Man draudzene stāstīja, ka viņa to nedarīja apzināti un tas notika pat nesaprotamā veidā. Viņai tas notika miegā un redzēja pēkšņi sevi no malas un bija tumsa. Kautkas nelaida iekšā atpakaļ ķermenī viņu un redzējusi esot tumšu ēnu priekšā kā cilvēka ēnu un tad viņa devās uz istabu pie mammas un no bailēm pat apskāvusi un redzējusi kā viņa guļ. Pamostoties viņa esot bijusi paralizēta uz 2h no bailēm. Es jau domāju, ka tas bija tikai sapnis viņai, bet viņa uzskatīja, ka tās sajūtas bija izteiktas un bija jūtama tāda kā tumšā puse ārpus ķermeņa. Man pat baisi palika ko tādu klausoties. Vai tas vispār ir reāli?
15.05.2020 00:40 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.03.2020
Tak medicīnu nedaudz vajag sajēg. Palasiet par miega paralīzi un būs viss skaidrs par jūsu astrālajiem piedzīvojumiem. ???
15.05.2020 03:40 |
 
Reitings 15
Reģ: 06.01.2020
Sovesija @ 14.05.2020 22:56
Sveikas. Esmu vienmēr vēlējusies uzzināt citu domas par šo tēmu, jo dažreiz aizdomājos vai tas vispār ir iespējams. Vai ceļot ārpus ķermeņa ir reāli? Esmu dzirdējusi, ka ir cilvēki, kas ilgi mācās to apgūt un tas ir ļoti grūti, jo var arī neatgriezties atpakaļ un tur jābūt ar to ļoti uzmanīgam. To pat var saukt par tāda veida meditāciju un pat komās, kas tāds notiek ar cilvēkiem. Vai esat kāda ko tādu izjutušas vai dzirdējušas par šādiem gadījumiem?

Man ir gadījies ceļot ārpus sava ķermeņa. Sajūtas bija pat ļoti, ļoti interesantas. Tas bija trips zem sēnēm. Neparasti interesanti pozitīvas sajūtas. Pirmo reizi aizdomājos par tēmu, ka es un mans ķermenis - tas ir nevis viens vesels, bet kā divas dažādas lietas.
17.05.2020 21:42 |
 
Reitings 14
Reģ: 03.02.2020
Mani arī vienmēr interesējis viss, kas saistīts ar garīgo pasauli. Manuprāt svarīgākais ir apzināties, ka šī fiziskā dzīve nav visa eksistence, drīzāk spēle. Mēs esam enerģijas, kuras eksistē miesā. Pienāks laiks doties atpakaļ, no kurienes esam nākuši. Reizēm aizdomājos, kāpēc cilvēki bērēs tik bēdīgi un melni. Tāpat mēs satiksimies visi tur. Un cikls turpināsies. Esmu lietojis maģiskās sēnes tīri ziņkāres pēc, bet neesmu vēl sasniedzis to līmeni, kuru vēlos. Skaidrs ir viens - tās tev var daudz ko parādīt. Lietojot sēnes, cilvēkam aktivizējās smadzeņu daļas, kuras ikdienā nekad neizmanto. Daži pārstāj lietot alkoholu, smēķus. Tas nav labvēlīgi politiskajai varai. Tāpēc tās aizliedz. Ir vēl viena interesanta tēma, kā NDE near death experiece. Vairāk var paskatīties youtube.
17.05.2020 22:05 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Man tā ir bijis. Vienreiz dienas vidū biju nogurusi pēc garas braukšanas un nolēmu paklausīties radio un nedaudz atlaisties. Jutu ka miegu ciet. Ķermenis gulēja, bet prāts ne. Klausījos ziņas, mūziku un sapratu un dzirdēju katru vārdu. Un tad es pēkšņi atrados istabas vidū. Sajūtas tiešām bija kā zem sēnēm. + vēl ķermenī tirpšanas sajūta, kas pārņem no galvas līdz kājām.
Pati tam neticu, jo ne velti prāts neguļ un ir nomodā, (esi pie veselā saprāta atšķirībā no pilnīgas aizmigšanas un kad redzi sapņus), bet ķermenis guļ. Mazums kādus jokus smadzenes var izspēlēt ?‍♀️
18.05.2020 14:23 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
ķermenī fiziskajā ķermenī, kas gulēja
18.05.2020 14:25 |
 
Reitings 13
Reģ: 08.03.2020
DMT un nekas nebūs gadiem jāmācās. :D
18.05.2020 18:18 |
 
Reitings 14
Reģ: 03.02.2020
Missis @ 18.05.2020 18:18
DMT un nekas nebūs gadiem jāmācās. :D
Ajahuaskas novārījums.
18.05.2020 19:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits