Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ķīmijas/bioloģijas sagatavošanas kursi

 
Reitings 66
Reģ: 30.12.2013
Hey! Ceru, ka neesmu apnikusi, te taisot diskusijas par un ap studijām medicīnā ?? Bet šoreiz jautājums par sagatavošanas kursiem. Zinu, ka tie notiek gan LU, gan RSU. Kāda ir gājusi? Tur nāk jau gudrīši un tad māca super advancētas lietas, vai arī var nākt cilvēks ar labām/viduvējām zināšanām un uzlabot tās līdz augstām?
07.05.2020 15:54 |
 
Reitings 113
Reģ: 07.05.2020
Gāju RSU, ķīmijā tieši. Bija labi kursi, tikai tagad padārgi sanāk tajos iet. Nu man parasti bija ķīmijā 7 kaut kur, tad eksāmenā izdevās dabūt 87% (Ļoti daudz mācījos). Uzņēma RSU budžetā, ja tas palīdz tev. Bet nu mums tajos kursos bija arī tādi, kuriem var redzēt, ka bez maz vai vecāki grib, lai iet tajā sfērā, bet tiem labāk patiktos domrakstus rakstīt vai ko tādu.. Un tad viņi atsēdēja, kko ņirdza, gāja pīpēt pauzītēs ?? Bet nē, tas bija interesanti, iesaku tev, ja ir līdzekļi
07.05.2020 16:21 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
Es arī savā laikā gāju gan bioloģijā, gan ķīmijā sagatavošanas kursos RSU. Ķīmija man labāk patika, jo pasniedzēja nelasīja tikai slaidu, bet centās paskaidrot vienkāršotāk un bija ļoti atvērta arī uz jautājumiem. Bioloģijā bija ļoti daudz labu materiālu, kas bija forši. Ķīmijā man gāja grūtāk, tāpēc gāju pilna laika, bioloģiju nepilna laika grupā.
07.05.2020 17:10 |
 
Reitings 66
Reģ: 30.12.2013
Paldies, vēl kāda?:)
07.05.2020 18:23 |
 
Reitings 64
Reģ: 07.05.2020
rosybabe teksts @ 07.05.2020
Mācos pilna laika RSU kursos (tagad attālināti) gan ķīmiju, gan bioloģiju. Es nožēloju, ka nepaņēmu tālmācību, jo laiks ietaupītos (3h viena lekcija, nokļūša uz, no) varētu atkārtot video kadru, ko nesapratu (klātienē lektore ir aizņemtāka un gari tev neatbildēs uz tavu neskaidro jautājumu / neatkārtos tikko pateikto). Rēķinies ar to, ka tu būsi vienā telpā ar 200(!) cilvēkiem (nebūs kā skolā - 25 cilvēki un skolotājs). Man personīgi daudz labāk pati ķīmija (kaut gan švakāk sapratu nekā bioloģiju), ķīmijas lektore ir ar humoru un minēja piemērus arī no dzīves. Cilvēki ir ar ļoti dažādiem līmeņiem.
07.05.2020 19:24 |
 
Reitings 50
Reģ: 14.10.2015
Es pirms 4 gadiem biju bioloģijas kursos RSU. Bioloģijā nebiju nekāda gudrīte (līdz tam nedomāju, ka man vajadzēs bioloģijas eksāmenu) un gāju, lai iemācītos to, ko esmu palaidusi garām. Tā kā nokavēju kursu sākumu, tad biju uz nepilna laika kursiem, kas, manuprāt, ir ļoti lēti. Man vismaz palīdzēja, jo saprotami izgājām cauri 4 grāmatām, kas ir pamats eksāmenam. Bija arī kontroldarbi, kas palīdz sekot līdzi, cik esi sapratis un kur jāpiestrādā.
07.05.2020 19:27 |
 
Reitings 66
Reģ: 30.12.2013
Hmm, bet ja nepaskaidro un tik daudz cilvēki, tad idejiski- ir vērts iet? ? Pārsvarā pildat kādus uzdevumus vai kāds tieši ir mācību process? ?
07.05.2020 19:52 |
 
Reitings 66
Reģ: 30.12.2013
ClassyWoman @ 07.05.2020 19:27
Es pirms 4 gadiem biju bioloģijas kursos RSU. Bioloģijā nebiju nekāda gudrīte (līdz tam nedomāju, ka man vajadzēs bioloģijas eksāmenu) un gāju, lai iemācītos to, ko esmu palaidusi garām. Tā kā nokavēju kursu sākumu, tad biju uz nepilna laika kursiem, kas, manuprāt, ir ļoti lēti. Man vismaz palīdzēja, jo saprotami izgājām cauri 4 grāmatām, kas ir pamats eksāmenam. Bija arī kontroldarbi, kas palīdz sekot līdzi, cik esi sapratis un kur jāpiestrādā.

Prieks dzirdēt, ka bija noderīgi un palīdzēja eksāmenā!
07.05.2020 19:53 |
 
Reitings 276
Reģ: 19.12.2018
Pirms daudz gadiem gāju RSU uz ķīmijas kursiem klātienē, jo vēlējos tikt budžetā RSU medicīnā. Reāli ļoti labi kursi, man patika. Ilga tā viena lekcija, daudz kas bija arī pagrūtāk, skolā gāja ļoti labi ķīmijā, kursi labi palīdzēja progresam, tiku budžetā. Iesaku
07.05.2020 21:17 |
 
Reitings 66
Reģ: 30.12.2013
Tiara @ 07.05.2020 21:17
Pirms daudz gadiem gāju RSU uz ķīmijas kursiem klātienē, jo vēlējos tikt budžetā RSU medicīnā. Reāli ļoti labi kursi, man patika. Ilga tā viena lekcija, daudz kas bija arī pagrūtāk, skolā gāja ļoti labi ķīmijā, kursi labi palīdzēja progresam, tiku budžetā. Iesaku

okay, tas ir tieši tas, ko meklēju ? bet nav tā, ka, piemēram, ja kaut ko nesapratīšu, man lektore pajautās kādu uzdevumu un es tur 200 cilvēku priekšā izfeilošos??? vai tur tā neizsauc un nejautā, vairāk rakstiski uzdevumi un patstāvīgi jāmācās...
07.05.2020 21:22 |
 
Reitings 276
Reģ: 19.12.2018
rosybabe @ 07.05.2020 21:22

okay, tas ir tieši tas, ko meklēju ? bet nav tā, ka, piemēram, ja kaut ko nesapratīšu, man lektore pajautās kādu uzdevumu un es tur 200 cilvēku priekšā izfeilošos??? vai tur tā neizsauc un nejautā, vairāk rakstiski uzdevumi un patstāvīgi jāmācās...

Es kursos gāju pirms kādiem 10 gadiem, bet tajā laikā nevienu neizsauca kā skolā. Sēdēja un rēķināja uzdevumus visi kopā ar pasniedzēju utt. Diez vai kaut kas diži ir mainījies. Pārbaudes darbi jākārto bija. Pa lielam detaļas vairs neatceros, bet atceros to, ka man patika, bija noderīgi. Ja Tev ir interese padziļinātāk saprast, iemācīties, noteikti ej, jo tie kursi ir vērtīgi.
08.05.2020 01:02 |
 
Reitings 64
Reģ: 07.05.2020
rosybabe @ 07.05.2020 19:52
Hmm, bet ja nepaskaidro un tik daudz cilvēki, tad idejiski- ir vērts iet? ? Pārsvarā pildat kādus uzdevumus vai kāds tieši ir mācību process? ?

Ir, ir vērts pieteikties kursiem. Personīgi sapratu, ka gudrāk būtu manā gadījumā maksāt par tālmācību vai nepilna laika (sanāk arī daudz lētāk). Nevienu brīdi lektori neizsauc priekšā, lai kaut ko uzrakstītu. Ir brīži, kad pajautā jautājumu, bet tas attiecas uz visiem. Ir konsultācijas, ja nemaldos reizi mēnesī (pirms pārbaudes darba), tad lektori atbild uz jautājumiem, jo ir daudz mazāks skaits ar cilvēkiem, un tas laiks tieši ir domāts neskaidriem jautājumiem un saviem neuzrakstīiem pārbaudes darbiem. Tās 3h klausies lektores monologu un pieraksti sev svarīgāko.
08.05.2020 09:02 |
 
Reitings 66
Reģ: 30.12.2013
Paldiees, tad es noteikti pieteikšos, kad sāksies pieteikšanās uz nākamo gadu. :)
08.05.2020 14:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits