Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko izvēlēties saldumu vietā?

 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Čau! Tad nu man jautājums sekojošs - ko izvēlēties saldumu vietā?
Esmu riktīga saldummīle, pēdējā gadā sāku strādāt nenormali enerģiju patērējošu darbu un nu tāda kļuvu , man reāli ķermenis prasa ko saldu katru dienu! ?
Kādas ir alternatīvas?
Augļi neder. Esmu mēģinājusi..tagad izmēģināšu arī parasto šokolādi aizstāt ar tumšo, bet vēl kas?
Palīdziet man. ??
05.05.2020 19:08 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Īsti nesaprotu. Meklē veselīgas alternatīvas saldumiem, kuri dotu to pašu efektu kā snickers un augļi neder?
Ja augļu neder, vēl ir žāvēti augļi, jo tiem ir stiprāka, cukuraināka garša) Rozīnes, aprikozes, dateles utt) . Rieksti kā mandeles vai indijas rieksti, tiem ir saldena garša un dod enerģiju, vienīgais ar daudzumu jāuzmanās, jo tur ir daudz tauku.
Principā jau jebkurš cukurs ir slikts lielās devās. ?
05.05.2020 19:18 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Zero kolu, vai pepsi, kas ir melnajā buņdžā vai pudelē. Vienmēr palīdz.
05.05.2020 19:19 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Ja ikdienā daudz kusties un ēd pamatā veselīgi, tad turpini ēst tos saldumus bez vainas apziņas.
Ja tā jau ikdiena nav no veselīgākajām, ir eko šmeko veikalos visadas končas utt. ar dabīgajiem saldinatājiem.
05.05.2020 19:24 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
GhostGG
Paldies, bet galīgi nelien iekšā ne zero kola, ne parasta. No dzērieniem tikai ūdens. ?
Ja ikdienā daudz kusties un ēd pamatā veselīgi, tad turpini ēst tos saldumus bez vainas apziņas.
Ja tā jau ikdiena nav no veselīgākajām, ir eko šmeko veikalos visadas končas utt. ar dabīgajiem saldinatājiem.

Izkdiena tiešām daudz kustos, bet nu manu ēdienkarti grūti būtu pielīdzināt pie veseligā, protams ir daudz augļu un dārzeņu, bet tajā paša laikā ir kārtīgas pusdienas, salda krējuma mērces, arī makaroni, maizes ar desu vai gaļu. Varbūt vienkāršāk pamainīt savas pusdienas uz veselīgajām nekā atteikties no saldumiem. ?
Uzklausīšu vēl kādu dāmu vai arī kungu. ?
05.05.2020 20:06 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Īsti nesaprotu. Meklē veselīgas alternatīvas saldumiem, kuri dotu to pašu efektu kā snickers un augļi neder?
Ja augļu neder, vēl ir žāvēti augļi, jo tiem ir stiprāka, cukuraināka garša) Rozīnes, aprikozes, dateles utt) . Rieksti kā mandeles vai indijas rieksti, tiem ir saldena garša un dod enerģiju, vienīgais ar daudzumu jāuzmanās, jo tur ir daudz tauku.
Principā jau jebkurš cukurs ir slikts lielās devās.

Ir arī alternatīvas receptēs kuras ir salīdzinoši veselīgākas, ar mazāku cukura daudzumu, bet garšo tik pat saldi un garšīgi kā veikalā nopirkts virtulis. ?
Saprotams, ka jebkurš cukurs ir slikts, te vairāk domāju ar ko aizstāt savas kūkas, batoniņus u.c.
Tādēļ varbūt kādai ir zināma kāda garšīga un ne tik uz barojoša recepte kādam kārumam? ?
05.05.2020 20:37 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Man bieži vien pēc darba prasījās kko garšīgu, gāju uz The Beginnings bezgrēka konditoreju. Amazing. Saldumiņi, kūciņas, konfektes - bez cukura un visādiem s#diem. Nezinu vai piiiiilniiigi viss ir sugar free, bet tur var daudz kam sastāvu izlasīt.
05.05.2020 21:49 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Ja turpināsi našķoties, organisms nepārstās prasīt pēc kārotā. Pamēģini atteikties no neveselīgiem saldumiem, tas ir, nogriezt ar nazi. Tad arī augļi un rieksti ar rozīnēm būs saldi.
Es zinu, ka izklausās nereāli, bet tiekot pāri trakajam slieknim, sāk garšot arī augļi.
Kamēr ēd twixu, tas nebūs pielīdzināms nekam veselīgam.
06.05.2020 00:11 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Žāvētie augļi, piemēram, ar riekstiem, ogām un kefīru vai bezpiedevu jogurtu. Visādi Musļveidīgie.
Ja garšo biezpiens, var jaukt kopā ar kausētu šokolādi.
Var puevienot ēdienam garšas pastiprinātājus - kanēli, medu, piemēram. Galetes ar medu, šokolādi kausētu. Visu ko var izdomāt.
06.05.2020 09:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits