Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar tēvu

 
Reitings 64
Reģ: 16.12.2019
Sveiki! Varbūt kāda ir bijusi līdzīgā situācijā un var dalīties ar savu pieredzi vai padomu.
Vecāki izšķīrās,kad man bija 8 gadi. Paliku dzīvot kopā ar mammu,ar tēvu sākotnēji bija labas attiecības,lîdz reizei,kad ciemojos pie viņa un viņa jaunās draudzenes,mana mamma atbrauca man pakaļ,jo netiku laicīgi nogādāta mājās. Pa logu redzēju kā tēvs smagi piekauj mammu un kopš tā laika neesmu ar tēvu kontaktējusies. Neskatoties uz to,ka viņa māte dzīvoja pie mums ar mammu. Mamma uzņēmās rūpes par viņu līdz pat viņas nāves dienai,jo dēls nelikās ne zinis ne par savu māti,ne mani.
Kādreiz ļoti pārdzīvoju par to visu,jo tēvs pat mani satiekot uz ielas nesveicināja,pagrieza galvu,nosarka un aizgāja tālāk. Gadiem meklēju iemeslus kapēc viņš tā pret mani izturējās.
Mamma nekad neko sliktu par tēvu nav teikusi,vienmèr mēģina mani iedrošināt veidot ar viņu kādu kontaktu,bet līdz šim to neesmu vēlējusies. Pieminēšu vēl to,ka mani adoptēja,kad biju zīdainis. Varbūt tēvs mani tā ir atstūmis,jo neesmu viņa bioloģiskā meita..
Ļoti gribētu dzirdēt jūsu viedokļis. Vai šādā situācijā vispār ir jēga meklēt kontaktu ar tēvu?
05.05.2020 10:42 |
 
Reitings 1445
Reģ: 03.03.2020
Priekš kam Tev cilvēku, kurš nevēlās kontaktu, ir agresīvs, turklāt, nav bioloģiskas radniecības?
05.05.2020 10:56 |
 
Reitings 64
Reģ: 16.12.2019
Mk9 @ 05.05.2020 10:56
Priekš kam Tev cilvēku, kurš nevēlās kontaktu, ir agresīvs, turklāt, nav bioloģiskas radniecības?

Es saprotu,kad man nekad ar viņu nebūs nekādas mīlošās meitas-tēva attiecības. Man drīzāk gribētos saprast kapēc viņš tā ir izturējies,tā teikt noskaidrot šīs attiecības,lai man ir iekšējs miers. Jo jūtu,ka tas velkas man līdzi.
Bioloģisko radniecību neuzskatu par iemeslu neveidot kontaktu,jo arī mamma man nav bioloģiskā- tas nemaina faktu,ka viņa ir mana mamma.
05.05.2020 11:08 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Cik ilgs laiks ir pagājis kopš neesiet kontaktējušies?
05.05.2020 11:15 |
 
Reitings 64
Reģ: 16.12.2019
bigsister @ 05.05.2020 11:15
Cik ilgs laiks ir pagājis kopš neesiet kontaktējušies?

Ir pagājuši gandrīz 17 gadi
05.05.2020 11:16 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Cilvēks piekauj tavu mammu, nerūpējas pats par savu mammu un nav tas bioloģiskais tēvs un tu gribi uzturēt attiecības? Vai nu es esmu dīvaini vai nesaprotu.
Vai loģiskāk nebūtu meklēt vecākus kuri atstāja tevi bērnu namā? Gribēt attiecības ar cilvēku kurš ir vardarbīgs?
Var taču redzēt kāds viņš ir vīrietis ja tā izrīkojas ar sievietēm. Precīzāk viņš nav vīrietis bet mēsls. Aizmirsti par viņu un ignore. Labāk ieliec savas domas noderīgās lietas.
Tas protams ja vien neesi trollis, jo tas stāstiņš liekas izdomāts.
05.05.2020 11:17 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Mans fāteris piemēram, ar savu jauno Big Lovi ir kopā jau 20 gadus. Šī nav atradusi par vajadzīgu, lai ar mani iepazītos!!!
05.05.2020 11:28 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Manuprāt, tad labāk parunāt ar speciālistu, kurš palīdzēs aizmirst un tikt tam pāri.
Tomēr ir ļooti ilgs laiks pagājis un priekš kam cilāt nepatīkamas tēmas. Ja nu nepaliks labāk, bet tikai sliktāk? Cilvēki nemainās un nevar gaidīt no viņiem to ko vēlies saņemt.
Ja tas vīrietis nav devis ziņu, tad acīmredzami, ka viņš nevēlas nekādu kontaktu un, kas to lai zin, kā viņš uztvertu.
Man pa dzīvei arī daudz darīts pāri un ir bijuši visādi gadījumi, bet esmu to lielo krupi norijusi.
05.05.2020 11:30 |
 
Reitings 64
Reģ: 16.12.2019
Jā,tas viss ir bijis drausmīgi un ļoti sāpīgi. Neesmu viņam piedevusi. Kā jau teicu,ka nevēlos ar viņu mīlošas attiecības un tādas nekad mums nevarētu būt.
Visu mūžu arī esmu uzzskatījusi,ka man viņš nav vajadzīgs un nekad nevēlēšos ar viņu nekādu kontaktu. Bet laikam ejot aizvien vairāk saprotu,ka tas aizvainojums kas man pret viņu ir ietekmē manas attiecības ar vīriešiem. Varbūt man drīzāk vajadzīga psiholoģiska palīdzība nekā šis kontakts ar viņu.
Kādreiz domāju par bioloģisko vecāku uzmeklēšanu,jo gribējās sniegt sev atbildes. Pusaudžu gados bija ļoti grūti ar to samierināties jo likās,ka nevienam neesi vajadzīgs. Šobrīd vairs vispār par to nedomāju un tām sāpēm esmu tikusi pāri.
Ļoti gribētos,lai mans stāsts ir izdomāts.
05.05.2020 11:39 |
 
Reitings 64
Reģ: 16.12.2019
bigsister @ 05.05.2020 11:30
Manuprāt, tad labāk parunāt ar speciālistu, kurš palīdzēs aizmirst un tikt tam pāri.
Tomēr ir ļooti ilgs laiks pagājis un priekš kam cilāt nepatīkamas tēmas. Ja nu nepaliks labāk, bet tikai sliktāk? Cilvēki nemainās un nevar gaidīt no viņiem to ko vēlies saņemt.
Ja tas vīrietis nav devis ziņu, tad acīmredzami, ka viņš nevēlas nekādu kontaktu un, kas to lai zin, kā viņš uztvertu.
Man pa dzīvei arī daudz darīts pāri un ir bijuši visādi gadījumi, bet esmu to lielo krupi norijusi.

Laikam Tev taisnība. Esmu diezgan noslēgts cilvēks un nekad par šo tēmu neesmu ar nevienu izrunājusies,varbūt arī tapēc ik pa laikam par to domāju,jo joprojām ir aizvainojums un iekšējas sāpes.
05.05.2020 11:44 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Varbūt man drīzāk vajadzīga psiholoģiska palīdzība nekā šis kontakts ar viņu.
Jā par to ir vērts aizdomāties vai arī “strādā” pati ar sevi.
Man tēva arī nav bijis(nomira, kad biju pavisam maziņa) un mamma atrada sev vīrieti alkoholiķi. Viņš dzērumā runāja ļoti nelabas lietas, gan par mani, mammu. Nekad mūs neuztvēra kā savus bērnus vai mēs viņu kā tēvu. Man arī tas viss ietekmēja un nācās sakārtot sevi, saprast savu uztveri uz apkārtējām lietām, attiecībām ar vīriešiem un tas aizņēma vairākus gadus. Esmu pieņēmusi sevi un savas sajūtas, saprotu kāpēc attiecīgajās situācijās reaģēju tā kā reaģēju.
Es ar to cilvēku neesmu par to izrunājusi, bet piedevusi un palaidusi vaļā. Tas bija ļoti smagi, bet kad to izdarīju, tad vairs par to nedomāju.
05.05.2020 11:53 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Tas ir par mani un brāli.
05.05.2020 11:54 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Pasaki sev, ja nepalaidīsi vaļā, tad nekad nebūsi brīva, bet Tu taču gribi būt brīva? Lai nekas nevelkas līdzi un netraucē Tev dzīvot šodienai.
Izraudies, izdusmojies, pastāsti to kādam un aizmirsti.
05.05.2020 11:57 |
 
Reitings 64
Reģ: 16.12.2019
bigsister @ 05.05.2020 11:53
Jā par to ir vērts aizdomāties vai arī “strādā” pati ar sevi.
Man tēva arī nav bijis(nomira, kad biju pavisam maziņa) un mamma atrada sev vīrieti alkoholiķi. Viņš dzērumā runāja ļoti nelabas lietas, gan par mani, mammu. Nekad mūs neuztvēra kā savus bērnus vai mēs viņu kā tēvu. Man arī tas viss ietekmēja un nācās sakārtot sevi, saprast savu uztveri uz apkārtējām lietām, attiecībām ar vīriešiem un tas aizņēma vairākus gadus. Esmu pieņēmusi sevi un savas sajūtas, saprotu kāpēc attiecīgajās situācijās reaģēju tā kā reaģēju.
Es ar to cilvēku neesmu par to izrunājusi, bet piedevusi un palaidusi vaļā. Tas bija ļoti smagi, bet kad to izdarīju, tad vairs par to nedomāju.

Ļoti žēl par tēva zaudējumu.
Tas ir tas ko es vēlos,piedot un palaist vaļā.
Laikam tas kontakts ar to cilvēku nav tik svarīgs,kā spēt piedot,lai par to vairs nebūtu jādomā un jāmoka sevi.
05.05.2020 12:04 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Katiņa @ 05.05.2020 12:04

Ļoti žēl par tēva zaudējumu.
Tas ir tas ko es vēlos,piedot un palaist vaļā.
Laikam tas kontakts ar to cilvēku nav tik svarīgs,kā spēt piedot,lai par to vairs nebūtu jādomā un jāmoka sevi.

Jā, jo pa dzīvei vēl būs cilvēki un situācijas, kurās var tikt nodarīts pāri un, ja mēs neiemācīsimies palaist vaļā, tad būs grūti dzīvot un tas ietekmēs Tavu emocionālo stāvokli.
Ja vēlies uzraksti man pm, varbūt varēšu ko ieteikt. Jo droši vien ne jau katru dienu par to domā, bet noteikti ir konkrēti brīži, kad sāc atcerēties.
05.05.2020 12:12 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Es arī nekontaktējos ar savu tēvu. Drīzāk viņš neuzskatīja pr vajadzīgu kontaktēties ar mani. :D jau kopš nez, ~2 gadu vecuma.
Tā nu es pieaugu un izlēmu uzsākt kontaktu ar savu pusbrāli no tēva puses( viņam 17 gadi). Nodomāju, ja es to nedarīšu, kā pieaugušais, tad viņš to arī nedarīs pēc tam... puika tik foršs, gribēju satikties utt. Beigās tēvs sāka dedzināt tiltus mūsu starpā!
Visu dzīvi domāju- ka tēvs varbūt nožēlo, ka mums nav bijis kontakts... ka varbūt vēlētos ko pateikt, lai visu vērstu par labu!
Un pienāca diena, kad viņam pazvanīju, lai uzzinātu kāpēc neļauj tikties ar brāli....
Es nekad mūžā sarunas laikā nebiju tik ļoti jutusi kaunu un pazemojumu, ka pzvanīju! Viņš runāja tā it kā es būtu viņam ko parādā! Tik augstprātīgi! Nekad mūžā šo cilvēku negribu vairs dzirdēt.
Varbūt tev kā pieaugušajam tagad nāktu par labu sakontaktēties. Un tad vairs nebus jautājumi “kas, kāpēc” utt. Viss vismaz tiktu noskaidrots un pašai ap sirdi kļūtu vieglāk.
05.05.2020 12:23 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Es katrā ziņā vairs neloloju liekas ilūzijas, un tas ir kā akmens novēlies no pleciem!
05.05.2020 12:24 |
 
Reitings 64
Reģ: 16.12.2019
ToBeFree @ 05.05.2020 12:23
Es arī nekontaktējos ar savu tēvu. Drīzāk viņš neuzskatīja pr vajadzīgu kontaktēties ar mani. :D jau kopš nez, ~2 gadu vecuma.
Tā nu es pieaugu un izlēmu uzsākt kontaktu ar savu pusbrāli no tēva puses( viņam 17 gadi). Nodomāju, ja es to nedarīšu, kā pieaugušais, tad viņš to arī nedarīs pēc tam... puika tik foršs, gribēju satikties utt. Beigās tēvs sāka dedzināt tiltus mūsu starpā!
Visu dzīvi domāju- ka tēvs varbūt nožēlo, ka mums nav bijis kontakts... ka varbūt vēlētos ko pateikt, lai visu vērstu par labu!
Un pienāca diena, kad viņam pazvanīju, lai uzzinātu kāpēc neļauj tikties ar brāli....
Es nekad mūžā sarunas laikā nebiju tik ļoti jutusi kaunu un pazemojumu, ka pzvanīju! Viņš runāja tā it kā es būtu viņam ko parādā! Tik augstprātīgi! Nekad mūžā šo cilvēku negribu vairs dzirdēt.
Varbūt tev kā pieaugušajam tagad nāktu par labu sakontaktēties. Un tad vairs nebus jautājumi “kas, kāpēc” utt. Viss vismaz tiktu noskaidrots un pašai ap sirdi kļūtu vieglāk.

Es arī visu laiku domāju,ka varbūt tēvs nožēlo un iespējams nezin kā uzsākt kontaktu ar mani.
Kā Tu pēctam juties pēc tās sarunas? Nebija vēl grūtāk?
Es baidos par to,ka ja mèģinātu ar viņu kontaktēties un tikšu atraidīta būs sāpīgi. Bet no otras puses būtu skaidrs,ka šis cilvēks ir pilnīgi jāizsvītro no savas dzīves un domām par viņu.
05.05.2020 13:02 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Katiņa sākumā izraudājos, jutu kaunu, ka vispār pazvanīju, bet pēc tam tiešām jutos atvieglota, ka vairs nav jāmin, nav jācelj, sapnu pilis. Priekškars bija nokritis un redzēju skaidrāk kā agrāk, ka man par to cilvēku nekad vairs nevajag uztraukties.:)
05.05.2020 13:12 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Nesaprotu. Nē. Un šī ir tēma par kuru es vienmēr ar māti strīdos. Nē - tikai tāpēc, ka jums ir radniecība, tev nav jāuztur attiecības ne ar vienu cilvēku uz pasaules. Kāpēc tevi tā ietekmē kaut kāds nekad klāt neesošs un agresīvs tips? Problēma ir tev galvā. Tiec no tā vaļā.
05.05.2020 14:01 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3720
Reģ: 31.10.2010
tikai tāpēc, ka jums ir radniecība, tev nav jāuztur attiecības ne ar vienu cilvēku uz pasaules.

Tiešām vēlētos, lai vairāk cilvēku šo saprastu. Asinssaites ir herņa, ja tās saista ar toksiskiem cilvēkiem.
05.05.2020 14:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits