Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apģērbs kāzās

 
Reitings 59
Reģ: 29.10.2019
sveikas.
Tikām uzaicināti uz kāzām , es un draugs.
Kādi ieteikumi būtu, ja noteiktas konkrētas krāsas ko jāvēlk mugurā? Kur izdevīgāk iegādāties? Kāda būtu etiķete , kleitas stils utt?
Kāzas vasarā.
04.05.2020 12:53 |
 
Reitings 18
Reģ: 02.12.2018
Čau! Galvenais, lai nav balta kleita Tev pašai! Es uz draudzenes kāzām, kas notika vasarā, tērpos tumši zilā mežģīņu kleitiņā, kas bija līdz celim! Noteikti, ka labāk vienkrāsainā, lai nav pārāk raibs. Lai nedaudz ir svinīgāks skats. :) Varbūt vecmodīgi skanēs, bet arī labāk vilkt kleitu kopā zeķbiksēm, jo tas pieder pie etiķetes. :)
04.05.2020 13:17 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Meklētu asos.com-Dress For A Wedding Guest (vismaz iedvesmai, vai tajā paša google, pinterest), ja konkrēta krāsa, tad rakstītu krāsas nosaukumu.
Grūti ieteikt kleitas stilu, ja nav zināms kāzu formātu, kur notiks laulību ceremonija, svinības utt.
2 kleitas kāzām esmu iegādājusies tieši asos:

04.05.2020 13:25 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Noteikti tas ko nevajag izvēlēties vilkt ir viss balts vai melns, spilgtas neona krāsas. Arī protams jāpiedomā par garumu (nekādi miņuki) un lai apģērbs nav pārāk apspīlēts, caurspīdīgs un izaicinošs. Noskaidro kāda krāsā apģērbs būs vedējmātei vai līgavas māsām, lai zini ka no viņu izvēlētās (noteiktās) krāsas jāizvairās.
Nekad neesmu bijusi nevienās kāzas, bet ja tiktu aicināta un nebūtu noteiktas krāsas dress code, tad meklētu apģērbu tieši tajos pašos veikalos, kur iepērkos ikdienā: Mohito, Zara, Mango, Orsay.
Btw, ir tik daudz dažādu rakstu, kurus var palasīt internetā par viesu apģērbu kāzās, varbūt tur var pasmelties idejas ko var/nevar:
https://www.precos.lv/lat/raksti-un-idejas/kazu-planosana/11613-5-kludas-ko-nedrikst-pielaut-dodoties-uz-kazam
https://www.ligavam.lv/padomi-kazu-viesiem-ko-negerbt-ejot-uz-kazam/
https://svetkulaiks.lv/raksts/ka-gerbties-uz-kazam
04.05.2020 13:27 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.10.2019
Skaists tas tonis piparmētru.
Laikam jau grūtāk saprast kada tipa kleitu meklēt, kada labāk pieguļ. Kā saskaņoties ar puisi, beigas jau laikam bērnus var neņemt, tad jau kleitu var meklēt arī mazliet neērtāku, ja tas skan loģiski.
Gribas atrast kaut ko mazliet pliku , taču saprotu ka kāzās ciemiņu kleita nevar būt tāda kā ļoti atklāta un spilgta. Krāsas ir norādītas ļoti vienkāršas, tumšāki sarnaka, zaļa, bēša, pelēka, tāpēc laikam būs problēma atrast tāda tipa krāsas, it īpaši priekš puiša
04.05.2020 15:13 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Es domāju, ka problēmas nebūs atrast apģērbu un saskaņoties. Vīrietim var atrast tauriņu tumšāki sarkanā krāsā, piemēram. Pelēkā krāsā uzvalks, tev kāds pelēks akcents varbūt. Variantu ir daudz! Noteikti jābrauc un jāskatās, jāmēra. Jāsaprot ko tu pati vēlies vilkt (vīrietim nav diži daudz variantu kāzās), kāda stila kleitu utt.
04.05.2020 15:50 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Man škiet, ka vīrietim pietiktu arī ar kreklu kādā no krāsām,bet neesmu bijusi uz kāzām, kur ir noteikta krāsu palete, piparmētru jau arī skaitās zaļa krāsa.
04.05.2020 16:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits