Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

NL kosmētika

 
Reitings 93
Reģ: 17.06.2013
Sveikas, vēlos uzzināt jūsu pieredzi ar NL kosmētiku, gribētu no turienes ko pasūtīt, bet negribas velti izmest naudu, ja nu nav labs produkts. Vai cena atbilst kvalitātei? Kā ar matu līdzekļiem?
01.05.2020 15:54 |
 
Reitings 18
Reģ: 02.12.2018
Čau! Tākā es pati lietoju NL produktus, tad varu pateikt, ka matu līdzekļi tiešām ļoti patīk. Pati lietoju gan matu ampulas, kas palīdz ataugt matiem, gan matu maskas, gan šampūnus, mati man ir palikuši dzīvīgāki, jo pirmstam man bija sašķelti matu gali jeb pilnīgi sausi, tad tagad man ir viņi atdzīvojušies. Protams, tam visam lietoju klāt colagēnu, kas vēl to visu stiprina.
01.05.2020 17:30 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4932
Reģ: 03.11.2012
Kā ar tām lūpukrāsām un lūpu zīmuļiem? Kādas viņiek vispār cenas?
01.05.2020 18:01 |
 
Reitings 47
Reģ: 13.07.2015
Es lietoju multivitamīnu serumu, rozā pudelītē. Ļoti foršs, āda tāda zīdaina paliek :)
01.05.2020 18:56 |
 
Reitings 12
Reģ: 18.08.2017
NL pat s par sevi nepatīk,un vēl vairāknepatīk visa brēka apkārt, taču māca ziņkāre par kosmētiku, jo ļoti daudzas meitenes ieteica, un slavēja, pat tās kas neizplata.
Ir lūpu krāsa/zīmulis ļoooooti patīk,smaržo perfekti, perfekti klājas,lūpas nesausina.
Lietoju matu masku - maska arī perfekta, mati mīksti, it kā tikko pēc friziera, taču tā cena, kož :( Būtu lētak, sūtītu atkārtoti, bet tā atradu citas alternatīvas līdzvērtīgas, bet ar zemāku cenu. Par viņu matu līdzekļiem vispār ir labas atsauksmes jo tos ražo vācieši, tiem slikta kvalitāte nemēdz būt.
Lietoju arī matu augšanas ampulas, tās arī palīdzēja ļoti, parādījās daudz jaunu matiņu,patika arī tas efekts, kad to visu iemasē ādā,nedaudz kā kož.
Vēl gribu pamēģināt acu patchus, tos arī visi slavē, jo tos ražo ķīnieši viņiem.
Kopumā varu teikt visu to labāko.
02.05.2020 23:25 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Kaut kad vienreiz pačekoju un mani galīgi atrunāja sastāvs. Es sekoju līdzi tam, ko lieku uz savas ādas un NL ir galīgi garām no tāda aspekta. Cenas nav augstas, bet par tādiem pašiem cipariem pērku kvalitatīvu un tīru kosmētiku.
02.05.2020 23:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)