Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūsu attieksme pret meliem

 
Reitings 60
Reģ: 10.11.2018
Jaukas brīvdienas visām! :)
Vēlējos uzzināt citu viedokļus par meliem. Kāda ir jūsu attieksme pret meliem attiecībās? Vai tie nav pieļaujami vispār un gadījumā, ja uzzinat, ka kaut kas nav bijis taisnība vai kaut kas ir bijis nepateikts līdz galam, tad šķiraties vai tomēr ir iespējams to atrisināt sarunu ceļā?
Šobrīd esmu situācijā, kad tiek melots un nepateikts līdz galam ļoti daudz. Jūtu, ka mans mērs ir pilns un visas manas robežas ir pārsniegtas, taču mani nomāc pārdomas, vai tiešām tas ir viss?! Uzticība ir zudusi pilnībā, pamata nav. Bet vai tiešām tas ir viss..
pirms tam ir bijušas daudz sarunas par godīgumu un atklātību. Vairākas reizes esmu jautājusi, vai ir kaut kas vēl, ko man vajadzētu zināt? Atbildē vienmēr saņemu, ka vairs nekas nav slēpjams un pēc laika atkal kaut kas uzpeld gaismā!
Vakar vakarā jau kārtējo reizi uzzinu kārtējos melus! Šoreiz saistībā ar finansēm. Un saprotu, ka visu šo laiku man ir melots saistībā ar naudu un savā ziņā tiku izmantota, jo tika noklusēti papildus finansiālie līdzekļi, kā rezultātā pēdējos mēnešus 4 uzņēmos lielāko daļu tēriņu! Savukārt nezinu, kur tie extra pāris simti eiro aizgāja.
Kopumā vairs īsti nesaprotu, kas tas par cilvēku man blakus, jo melots ir daudz un es vairs nezinu, kas īsts un kas nav īsts.
Lūk tā.. varbūt kāda ir saskārusies ar līdzīgu situāciju?
01.05.2020 10:18 |
 
Reitings 60
Reģ: 10.11.2018
Visvairāk mani nomoka pārdomas par sevi pašu. Vai gadījumā es neesmu pārāk stingra vai vispār neesmu traka?! Varbūt tie meli “nav nekas tāds“, lai šķirtos. Un, ja godīgi, jūtu, ka manipulāciju ceļā esmu zaudējusi sevi, jo es nesaprotu vai šīs pārdomas tiešām ir pamatotas, vai arī tas viss ir radies manipulāciju iespaidā?
Ne reizi neesmu ne jutusi, ne redzējusi īstenu nožēlu saistībā ar visiem gadījumiem. Pirmā reakcija, ko saņemu pēc konfrontācijas parasti ir dusmas, naids un manipulācija. Arī strīdos, kad esmu šausmīgi raudājusi, jo biju tik traki sāpināta, saņemu kaut kādus pretīgus komentārus, ka lienu, kur man nevajag vai, ka esmu nenormāla, vai arī vienkārši nesaņemu nevienu “piedod” un tā vietā saņemu aizskarošus tekstus par to, ka “tas nav nekas tāds, lai par to tā raudātu”. Rezultātā tiešām esmu apdomājusi meklēt psiholoģisku palīdzību, jo esmu diezgan iedragāta.
01.05.2020 10:27 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Es esmu par lojalitāti attiecībās. Spēja uzticēties ir mana vērtība nr1, tādēļ es neatbilstu nekādu nepatiesības stāstīšanu. Ja vienreiz man samelo, tad mana uzticība pret šo cilvēku zūd un nespēju vairs ticēt šim cilvēkam.
Tavā gadījumā tiek melots ļoti daudz. Nespētu vairs ticēt nevienam šim cilvēka paustajam vārdam. ?
01.05.2020 10:33 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Atkarībā kāds pamats, kāpēc melo. Ja tās ir azartspēles, vai alkohols, vai kas tāds, kur to naudu pazaudējis un par to melo, tad tas visnotaļ būtu iemesls šķirties, jo tur nekas labs ilgtermiņā tāpat nesanāks. Ja, piemēram, viņš ir slims, un negrib tev teikt, lai neizskatās pēc vārguļa, vai cenšas ieguldīt kādā uzņēmumā, lai tas nenobankrotē, vai kas tāds... tad to vēl var saprast un risināt....
Protams, uzzināt, ka melots nav patīkami, bet es meklētu iemeslu kāpēc tieši tā rīkojies un censtos pārrunāt, atstājot vietu šaubām.
01.05.2020 10:34 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
NuKo @ 01.05.2020 10:27
Visvairāk mani nomoka pārdomas par sevi pašu. Vai gadījumā es neesmu pārāk stingra vai vispār neesmu traka?! Varbūt tie meli “nav nekas tāds“, lai šķirtos. Un, ja godīgi, jūtu, ka manipulāciju ceļā esmu zaudējusi sevi, jo es nesaprotu vai šīs pārdomas tiešām ir pamatotas, vai arī tas viss ir radies manipulāciju iespaidā?
Ne reizi neesmu ne jutusi, ne redzējusi īstenu nožēlu saistībā ar visiem gadījumiem. Pirmā reakcija, ko saņemu pēc konfrontācijas parasti ir dusmas, naids un manipulācija. Arī strīdos, kad esmu šausmīgi raudājusi, jo biju tik traki sāpināta, saņemu kaut kādus pretīgus komentārus, ka lienu, kur man nevajag vai, ka esmu nenormāla, vai arī vienkārši nesaņemu nevienu “piedod” un tā vietā saņemu aizskarošus tekstus par to, ka “tas nav nekas tāds, lai par to tā raudātu”. Rezultātā tiešām esmu apdomājusi meklēt psiholoģisku palīdzību, jo esmu diezgan iedragāta.

Nu konfrontācija nevienam nepatīk, tāpēc arī tāda reakcija no viņa puses.
Bet mani vairāk interesē, kā tu uzzini šo informāciju, kuru viņš vēlas noslēpt? Ja jau tas atkārtojas, tad tur ir kaut kāds paterns tai visai situācijai....
01.05.2020 10:36 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Es reiz pati biju šādas situācijas upuris iepriekšējās attiecībās. Arī runājām, prasiju vai ir vēl kas, noliedza. Tad atklāju jaunumus, reakcija tāda pati kā tavā situācijā. Atzīt savas kļūdas viņam nācās grūti un pilnībā to izdarīja tikkai attiecību beigās, taču tomēr par to arī cienu, jo kļūdas atzīt ir japrot, neatkarīgi no tā, ka par vēlu.
Es domāju, ka tev jāpārstāj sevi mocīt. Neviens nav pelnijis melus, negodīgu attieksmi un sliktas emocijas attiecībās. Ja nav uzticības, tad attiecības pārvēršas par ko ekstremāki toksisku abiem. Tu baidīsies no nākamajiem meliem bet viņam izbesīs, ka visu laiku turi aizdomās. Nemokās. Neviens turpmākais mēnesis nav tā vērts, lai mocītos jūs abi.
01.05.2020 11:50 |
 
Reitings 850
Reģ: 03.01.2013
Nav uzticības - nav attiecību.
Ja cilvēks melo Tev acīs skatīdamies un tad vēl iesmej un apvaino Tevi (ka Tu kko izdomā, esi nenormāla vai kā tml.)- ej prom un atpakaļ neskaties. Tas ir mans ieteikums. Pati zinu kā tas ir, esmu staigājusi ar noraudātu un uzpampušu seju un nezinu, kur lai sevi liek.
Un ja pēc kāda laika tas cilvēks "attapsies" un lūgsies piedošanu un ko vel tur - vnk parādi vidējo pirkstu un novēli jauku dienu. Tas tā īsumā :)
01.05.2020 12:45 |
 
Reitings 294
Reģ: 25.09.2016
Azsūtiju Tev personīgi vēstuli :)
02.05.2020 21:43 |
 
Reitings 46
Reģ: 18.04.2020
Sveika!
Mans stāsts īsumā- biju kopā ar vīrieti.
Lalalala viss skaisti super.
Pēc laika šad un tad draudzene stāstīja, ka šis mans puisis raksta draudzenes māsai, vai nevēlas satikties, izbraukt kādu līkumu, instagram nepārtraukti sarakstoties, esot 1x bijuši ārā.
Šo visu ik pa laikam es draugam teicu "hmm vai Tu gadījumā nesaraksties ar (pieņemsim) Karīnu?"
Uz ko puisis atbildēja :" izvēlies kuram gan Tu vēlies ticēt vai nu es vai tā tava draudzene?!;)"
Protams es kā muļķe visu laiku uz katra vārda ticēju viņam, domājot ka draudzene man nemitīgi melo (mēģina mūs izšķirt)
Pienāca brīdis, kad neizturēju un pateicu "škiramies!!!"
Pat tajā brīdī puisis iztaisījās balts un pūkains.
Pagāja kāds laiks, satiku nejauši viņu un tad atzinās visā.
Un tad es sapratu... cik gan pretīgi visu attiecību laiku viņš bija man melojis...
Ir daudz daudz garāks stāsts, bet negribas šeit to atstāt.
Ja kāda vēlas varu uzrakstīt privāti.
02.05.2020 22:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits