Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar sevi.

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Šodien, kamēr darbojos, ienāca prātā jautājums - ko tad īsti nozīmē "sevis mīlēšana", jūsuprāt? Kā tā izpaužas jūsos? Kā jau saka, vienmēr uz pasaules būs kaut viens cilvēks kuram patīc un kurš tevi mīl, un tas esi tu pats/i!
Es vēl šo prasmi apgūstu, tāpēc nevaru dalīties ar savu viedokli pagaidām, bet ar lielu interesi uzklausīšu jūsu stāstu! ♥️
27.04.2020 21:24 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
Man viss ir vienkārši - daru to, ko vēlos un nedaru to, ko negribas. Nesekoju pārāk līdzi tam, kas skaitās pareizi, vienkārši vados no savām izjūtām.
27.04.2020 21:27 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Manuprāt, tas ir liels darbs ar sevi- gan ar ķermeni, gan ar iekšējo stāvokli. Sevis mīlēšana ir vienāds ar nedarīšanu sev pāri.
Cenšos pēc iespējas veselīgāk ēst, sportot, nelietot visādus sūdus. Parūpēties par mentālo veselību, miegu, nestresot un mierīgi dzīvot.
Vēlos dzīvot tā, lai paskatoties spogulī es sev patiktu un katru reizi “iemīlētos”.
27.04.2020 21:37 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Es, piemēram, nesapratīšu cilvēkus, kas lieto visādus draņķus un nodara sev pāri, tā ir konkrēta sevis nemīlēšana. Apēd kko neveselīgu lielā daudzumā un pēc tam raud un nesaprot kāpēc tā izdarīja.
Man laikam kkā ir paveicies, ka ir liela kontrole un pašdisciplīna.
27.04.2020 21:41 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
"Mīlēt sevi" man nozīmē iedrošināt sevi sniegties pēc tā, kur sevi redzu. Tas nav tik vienkārši kā "darīt to, kas man patīk, un nedarīt to, kas nepatīk"… Brīžiem tieši šāda rīcība var būt ļoti destruktīva un patiesībā sniegt apgrieztu iznākumu. "Sevis mīlēšana" ir savas šī brīža realitātes pieņemšana - kā tās labo, tā slikto pušu – un reflektīvu soļu veikšana ar mērķi izprast savus trūkumus, novērtēt spējas un veidot secīgus soļus "rītdienas" pakāpienam.
28.04.2020 17:15 |
 
Reitings 50
Reģ: 23.05.2016
Vēlos dzīvot tā, lai paskatoties spogulī es sev patiktu un katru reizi “iemīlētos”.
Lieliska atziņa ❤
28.04.2020 18:00 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Manā skatījumā sevis mīlēšanā nav ne skaistums, ne slaida figūra, ne pareizs uzturs, bet gan darbi, izvēles, uzskati par dzīvi,un kad atnākot mājās vari atcerēties vienu labu darbiņu ko šodien izdarīji. Laikam tas tāpēc ka man nav svarīgi kā es vai citi izskatos, bet kas viņi ir iekšēji.
28.04.2020 19:11 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Kiskismau @ 28.04.2020 19:11
Manā skatījumā sevis mīlēšanā nav ne skaistums, ne slaida figūra, ne pareizs uzturs, bet gan darbi, izvēles, uzskati par dzīvi,un kad atnākot mājās vari atcerēties vienu labu darbiņu ko šodien izdarīji. Laikam tas tāpēc ka man nav svarīgi kā es vai citi izskatos, bet kas viņi ir iekšēji.

Tā arī ir kā Tu saki:), bet no savas puses varu pateikt, ja es izskatos labi, tad arī pret apkārtējiem gribas būt labai. Jūtos laimīga, priecīga, enerģijas pilna un gatava darboties visu dienu.
Tie labie darbiņi, ko izdari pa dienu ir sava iekšējā stāvokļa uzturēšanai un dvēseles pabarošanai. Tas viss ir sava veida mijiedarbība.
28.04.2020 19:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits