Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai tas tā notiek

 
Reitings 2
Reģ: 26.04.2020
Sveikas! Vai jūs kādreiz esat aizdomājušās kā jūtas vīrietis kuru jūs pametāt un iespējams ļoti sāpinājāt un gadījums kāpēc bija jāšķiras bija tas, ka beigās intereses bija savādākas un otrs cilvēks nemitīgi mainīja un gribēja lai visu laiku būtu iesprostots būrītī? Nebija iespējas pat atklāt sevī jaunas lietas, kad otrs uzreiz centās to visu apspiest un tas bija tik nogurdinoši. Kopā bijām 3 gadus. Tas bija ilgs laiks. Bet es apzinos , ka otram nodarīju pāri , bet es nevarēju būt piesieta pie tā, kas mani visu laiku turēja cilpā. Kopš tā visa ir pagājis gads un es zinu , ka tas cilvēks aizprojām nav ticis tam pāri. Vai vispārīgi otru sāpinot cilvēks var turēt ļaunu prātu ilgi uz otru? Bet ja reiz otram bija tik spēcīgas jūtas vai tiešām tas otrs turēs sliktu prātu un piemēram būtu spējīgs otram vēlēt sliktu? Parasti jau saka, ka jādzīvo tālāk un jāsamierinas ar to, ka nesaderēja , bet tā cita uztvere vienmēr būs savādāka un ir cilvēki kuram vienreiz tā ir dzīvē lielā mīla un viņi to tā uztver un vairāk citos neko tādu nevar saskatīt.
26.04.2020 12:47 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Mani vecaki macija, ka milestiba ir tik 1 un uz visu muzi, viss parejais ir surogats.
26.04.2020 13:12 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Princeses pasakas maziem bērniem :D
26.04.2020 13:16 |
 
Reitings 2
Reģ: 26.04.2020
Funny @ 26.04.2020 13:12
Mani vecaki macija, ka milestiba ir tik 1 un uz visu muzi, viss parejais ir surogats.
Bet ir arī simpātiju sajūtas, kas dažreiz pēc sajūtām jaucas ar mīlestību kā arī to sauc par pieķeršanos. Tikai tad kad satiek kādu, kas dod īpašas sajūtas un savādākas, kas liek aizmirst par visu apkārt, laika izjūtu un gribas ļauties visiem piedzīvojumiem kopā, tad uzreiz tādas sajūtas vairs neliecina par simpātijām, bet mīlestību.
26.04.2020 13:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits