Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Motocikls

 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Sveikas! Vai šeit ir kāda meitene, kas ikdienā braukā ar motociklu vai vismaz domā uzsākt kārtot tiesības? Man pašai ļoti patīk braukt un vēlos noskaidrot kā jūs, kāda jūtaties uz motocikla un vai pēc sajūtām nav dažreiz bailīgi braukt pa šoseju.
23.04.2020 23:15 |
 
10 gadi
Reitings 140
Reģ: 18.09.2011
Sveika,
Ļoti patīk moči, skatos ikdienā video/instagram utt. Sen jau domāju par moča tiesībām,nevaru saņemties, bail, ka nenokārtošu figūras, tik briesmīgi izskatās.
Ar moci esmu braukusi pati, ļoti ļoti ļoti patīk, kaifs.❤️❤️❤️
Foršāk kā ar auto!
23.04.2020 23:35 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Man ir paris gadus tiesibas un motocikls 600 cm2. Prieks manis pietiek, bailigi, ja ir, jo paris reizes ir bijis looooooti bistamas situacijas, kad man neparsniedzot atrumu, neredz. Tapec es vienmer braucu ar talo gaismu, man ir nogriezusi celu speciali, ta, ka nokritu un kritot sabojaju citu masinu un savu moci. Bet nenemot vera negativo, man loti patik un keru kaifu no ta. Tas ir dzivesstils. Vispar man patik atri braukt, esmu nedaudz traka. Es liku, isi pirms 30, bet gribeju jau no padsmit gadiem un noteikti nozeloju to, ka neliku atrak, jo vecakai paliekot, vairak bail no naves ? jauniba vispar bija pofig. figuras ir iespejams nolikt, tikai atkal nav jabaidas.
Kad es macijos, es visu laiku skandinaju sev prata :" nav uzvaras bez cinas, nav uzvaras bez cinas". Es tiesam visu laiku to ka mantru skaitiju. Galvenais nepadoties. Loti gruti nepadoties, bet notiek klikshkjis un ta lieta vnk aiziet. Jo nu figuras ir tads bus/nebus tie 50km/h
24.04.2020 00:04 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Pats vasaras sezonā pārvietojos praktiski tikai ar moto. Braucu jau gadus 6.
Draudzene arī braukā otro sezonu. Viņai palīdzēju izvēlēties pirmo moto honda hornet 600cc, vecais modelis ar karburātoru.
Viņa brauc ļoti labi, citreiz pat pārlieku piesardzīga? Uz šosejas turās līdzi bez problēmām pa mierīgo 130-140km. Saka, ka kaifs. Reizēm noraustās uz kādu apdzīšanu, sastrēguma apbraukšanu, bet tiek galā labi.
24.04.2020 00:10 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Piebilde...vienalga ko ņemsi, strītu, baiku vai klavieri- jāņem ar “būdu”, ja daudz būsi uz šosejas. Tas ir moto ar stiklu priekšā, lai Tevi nepūstu nost fūres, vējš. Meitenei tas aktuāli.
24.04.2020 00:24 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Motocikli jā forši, bet ne pilsētā...
Besī tie kuri brauc un gāze taisot skaļos pirdienus pilsētas ielās. Vai tie kuri lavierē starp mašīnām un taisa avārijas situācijas. Ko jums māca auto skolā? Kā tā drīkst darīt? Vai ka jābrauc normāli pa joslu?
24.04.2020 06:45 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Tā ir moča liela priekšrocība, ka var izlavierēt starp mašīnām.
24.04.2020 06:56 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Oo es ļoooti vēlos braukt, esmu pieteikusies jau uz teoriju, bet es nezinu kā būs, vai spēšu nokārtot figūras :(
Esmu braukusi tikai kā pasažieris un es dievinu. Man patīk braukt tieši pa pilsētu, jo vairāk līkumu un pagriezienu, jo labāk, mums arī nav šosejai piemērots mocis, līdz ar to nav tik forši.:D Sapnis ir paceļot pa eiropu ar moci. ♥ Bet jāpagaida, lai bērni paaugas :D
Tapec es vienmer braucu ar talo gaismu,

Jap, arī bijusi tada pieredze. Bet vīrs mocim noskrūvēja izputeju, lai ir skaļāks mocis un var dzirdēt, ka brauc + Kaut kāda spilgtā gaisma. Nav īsti godīgi, bet nav arī godīgi, ka nerespektē un arī ir gadījumi, ka speciali nogriež cełu, vai citādi izraisa avārijas situācijas.
Ko jums māca auto skolā? Kā tā drīkst darīt? Vai ka jābrauc normāli pa joslu?

Autoskolā gan jau māca visu pareizi, bet nu būsim godīgi, reti kurš izvēlas moci, lai brauktu tāpat kā ar mašīnu. Man liekas pilnīgi ok, ka lien starp mašīnām, tā ir priekšrocība un cik pieredze rāda pārsvarā jau arī palaiž/uztaisa platāku spraugu, lai var izlīst cauri. Bet nu satiksme ir tā vieta, kur vienmēr kāds būs lohs, vienalga ej ar kajam, brauc ar riteni, moto vai mašīnu, jebkurā gadījumā tu kādam traucēsi konkrētā situācijā. ?
24.04.2020 11:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits