Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gara priekšspēle - sieviešu viedokļi

 
Reitings 48
Reģ: 26.04.2018
Sveikas!
Nezināju kur vēl pajautāt, izdomāju, ka sieviešu forums ir labākā vieta.
Tā nu ir sanācis, ka man patīk skatīties dažādus online seminārus/kursus par pašizaugsmi un viena no tām lietām ir sekss.
Nesen beidzu skatīties vienu garu, zināma ārzemju seksaloga semināru. Viņš strādā gan ar sievietēm, gan vīriešiem. Bet stāsts ne par to.
Tātad, tajā seminārā, lai cik interesanti tas nebūtu, 90% "vielas" bija, nevis par seksu, bet priekšspēli. Par seksu gandrīz vispār nekas nebija.
Rādija konkrēti visu "shēmu" no kurienes sākt, un līdz pašām beigām, kad jau esam tikuši līdz galvenajai erogenajai zonai.
Es protams saprotu, ka bez priekšspēles nekur, bet pēc šī seksologa stāsta, šī shēma ir jāpilda stundas / pusotras laikā. Katrai daļai (piemēram kakla skūpstīšana) atvēlot laiku 3-5minūtes.
Un te rodas jautājums.
Sievietēm tiešām nerastos domas, ka, vecīt, tu tiešām nodarbojies ar kaut ko citu, bet točna ne ar to ko vajag? (Tobiš tas viss ir par pārāk izstiepts pasākums priekš priekšspēles)
Interesē Jūsu viedokļi.
15.04.2020 17:56 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.02.2020
Sekss tev pašai gan jau ir bijis, pati vari izsecināt. Gadās, ka gribās vilkt un spēlēties, bet gadās, ka gribās vienkārši ātri nodrāzties.
Abos gadījumos būs kaut kāda priekšspēle. Tas jāaprunā ar partneri, ko un kādu priekšspēli kurš vēlas. Sāciet kaut ar 69to. Pēc pieredzes saku, ne visām patik ņemt mutē un ne visām patīk, ka laiza klitoru un tā tālāk. Katrs sasniedz to baudu pa savam. Es parasti sāku ar to, ka atrodu draudzeni.
15.04.2020 20:49 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Stundu gara priekšspēle nav man. Max 30 min. Citādāk jau aizmigt var vai aizmirst, kāpēc esi gultā. ?
15.04.2020 21:02 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Jesus! Sekss ir sajūtas un atbilstoši tām arī rīkojās. Citreiz gribas stundu mīlināties, citreiz, lai izdrātē piespiestu pie sienas, tas max 5 min aizņem...
15.04.2020 21:20 |
 
Reitings 48
Reģ: 26.04.2018
Kiki, es seksu neaprakstiju. Tas viss stāsts ir par priekšspēli :)
1shde, es neesmu viņa :)
16.04.2020 09:56 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
ulba, dzimumu nomainīji? Ieskatījos tavās vecajās diskusijās, agrāk rakstīji sieviešu dzimtē :D
16.04.2020 11:17 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Man patīk garas priekšspēles, taču stunda laikam tomēr liktos mazliet par ilgu , ja nu stundu vēl varētu tad pusotru noteikti ne... vienkārši tik ilgi neizturētu (ja runāju par savu tagadējo partneri). Lai nu viss ir ļoti atkarīgs no situācijas man priekšspēle ir būtībā ir ļoti svarīga, bez tās es nu nekā...
Manī visdrīzāk rastos neizpratne ja viņš pēc 2 minūšu "mīlināšanās" gribētu ķerties pie lietas ? bet nu katram savs.
03.05.2020 22:44 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Piekrītu viedoklim, ka priekšspēles ilgums nevar būt viennozīmīgs, jo reizēm pavelk uz ātro seksu, bet reizēm uz ilgāku procesu. Tomēr tas lielā mērā ir atkarīgs no katra cilvēka. Kādai varbūt vajag ilgi skūpstīt kaklu, lai viņa sāktu atbrīvoties, citai pietiek ar to, ka ausī iečukst neķītrus vārdus utml. Man personīgi nepatīk ilgas priekšspēles.. Ja stundu skūpstītu man kaklu, es aiz garlaicības būtu jau nomirusi. Priekšspēlei 20 min max ?
03.05.2020 23:09 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Manuprāt, priekšspēle var būt pat ļoti interesanta, un ne būt garlaicīga, nē nu protams, ja vīrietis neko citu nevar izdomāt kā stundu skūpstīt kaklu, tad jebkura būtu nomirusi no garlaicības, bet nu ne par to šoreiz te ir runa.
03.05.2020 23:45 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Stundu skūpstīt kaklu :D :D
04.05.2020 08:46 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Domāju viss atkarīgs no sievietes un no situācijas. Tāpat arī ko dari ir atkarīgs no sievietes. Jo kas patīk vienai, nepatiks citai. Vispār uzskatu, ka tie ''pārgudrie'' semināri ir diezgan bezjēdzīgi, tas kā sejas mazgāsanas līdzeklis 5 vienā.... kas beigās neveic nevienu funkciju gana labi. Tāpat kas der visām, beigās neder nevienai. Ikviena ir individuāla. Un arī situācijas ir individuālas. Tāpat jāsaprot arī sivietes noskaņojums. Ja galīgi nav noskaņota.... tad varbūt tā stunda arī būtu normāli. Tāpat, vai lietpjāt alkoholu un vai tas bija dzirkstošais vīns... alkoholam ir kaut kāda nosliece veicināt pareizo noskaņojumu sievietēs, tātad samazināt priekšspēles laiku. Personīgi man nepatīk pārāk garas priekšpēles. Un nepatīk ka nav priekšspēles. Bet atkal, viss ir atkarīgs no konkrētās situācijas.
26.05.2020 23:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits