Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Info?

 
Reitings 1
Reģ: 24.03.2020
Sveiki, pirms mēneša man notika spontānais aborts..
Interesē pēc cik ilga laika var atsakt nodarboties ar seksu? Un vēl pec cik ilga laika jāatsakās mēnešreizēm?
24.03.2020 22:22 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Atsākt nodarboties ar dzimumdzīvi būtu ieteicams pēc 1-2 nedēļām pēc spontānā aborta, tomēr, ja tev vēl ir asiņošana (kas notiek pēc spontānā aborta), ieteiktu pagaidīt ilgāk. Ja jūties apmierinoši, asiņošana nav stipra vai nav vispār, tad pēc nedēļas nevajadzētu būt problēmām. Tomēr, ja dzimumdzīves laikā jūti sāpes, diskomfortu, tad neieteiktu turpināt un labāk pagaidīt. Kā arī pavēro, vai pēc seksa nav asiņošana un sāpes.
Parasti pēc spontānā aborta mēnešreizes atsākas pēc mēneša, bet var būt arī pēc diviem.
Cerams palīdzēju :)
24.03.2020 22:51 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Blessed @ 24.03.2020 22:51
Atsākt nodarboties ar dzimumdzīvi būtu ieteicams pēc 1-2 nedēļām pēc spontānā aborta, tomēr, ja tev vēl ir asiņošana (kas notiek pēc spontānā aborta), ieteiktu pagaidīt ilgāk. Ja jūties apmierinoši, asiņošana nav stipra vai nav vispār, tad pēc nedēļas nevajadzētu būt problēmām. Tomēr, ja dzimumdzīves laikā jūti sāpes, diskomfortu, tad neieteiktu turpināt un labāk pagaidīt. Kā arī pavēro, vai pēc seksa nav asiņošana un sāpes.
Parasti pēc spontānā aborta mēnešreizes atsākas pēc mēneša, bet var būt arī pēc diviem.
Cerams palīdzēju :)

Ļoti precīzi uzrakstīji! Kad man bija SA, tieši tā arī viss notika- atsakās reizes pēc pusotra mēneša, un sāpes seksā ir tikai pirmo reizi - vismaz man tā bija.
25.03.2020 13:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits