Tievētājas?

 
Reitings 31
Reģ: 23.03.2020
Sveikas, visas foruma meitenes.
Kā jau esmu manījusi, šeit pārsvarā notiek diskusijas par svaru un tā zaudēšanu, bet tās ar laiku kļūst neaktīvas.
Nedaudz par mani - garums 170-171cm, svars 77-78 kg, vēlētos sākumā atgriezties pie svara, kas bija gadus 3 atpakaļ - 70 kg, ja izdosies - būtu ļoti laimīga par to un noteikti tiektos uz savu ideālo (iedomāti ideālo) 65kg.
Mājas apstākļos vingroju, pastaigājos, dodos skriet (reizēm), piedomāju ko ēdu, un kā jau daudzām mans klupšanas akmens ir uzturs brīvdienās un ēstgribas kontrole vakaros, pa dienām īpašu problēmu nav. Varbūt kāda vēl var padalīties ar savu stāstu, ko darāt, lai sasniegtu savu mērķi un kā motivējat sevi? Būšu priecīga par katru Jūsu stāstu :)
23.03.2020 13:07 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Es gan apmeklēju sporta zāli 4-5 x nedēļā, bet tagad, kad sporta zāle ir ciet, mums treneris sūta video ar treniņiem.
Es neesmu mājās vingrotāja, jo tad nav tik liela azarta, gribās sevi pažēlot utt. Bet es saņemos no rītiem pavingrot, pēc tam jau ir lieliska sajūta.
Skatos, ka tagad daudzi treneri piedāvā online treniņus
26.03.2020 09:03 |
 
Reitings 31
Reģ: 23.03.2020
vienkarsinav @ 26.03.2020 09:03
Es gan apmeklēju sporta zāli 4-5 x nedēļā, bet tagad, kad sporta zāle ir ciet, mums treneris sūta video ar treniņiem.
Es neesmu mājās vingrotāja, jo tad nav tik liela azarta, gribās sevi pažēlot utt. Bet es saņemos no rītiem pavingrot, pēc tam jau ir lieliska sajūta.
Skatos, ka tagad daudzi treneri piedāvā online treniņus

Jā, tāpēc arī man radās šis jautājums, jo pat lielie fitnesisti ir savā ziņā izsisti no līdzsvara, jo zāles ir aizslēgtas un ir jāmeklē alternatīvas. Mums, kas tikai met svaru nost, tas nebūtu grūtākais, bet tiem, kas audzē muskuļu masu gan varētu būt izaicinoši.
Meitenes - gribēju vēl jautāt.. Jūs, metot svaru, izvirzat mērķi x mēnesī svērt x kilogramus, jo priekšā ir y pasākums vai tamlīdzīgi? Vai skatāties uz to kā ilgtermiņa lietu, paradumu un dzīvesveida maiņu pilnībā?
26.03.2020 09:51 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Priekš manis tas ir ilgtermiņa pasākums, mainu savu dzīvesveidu, tas protams ir ilgāks process, bet noturīgāks.
26.03.2020 10:19 |
 
Reitings 31
Reģ: 23.03.2020
vienkarsinav @ 26.03.2020 10:19
Priekš manis tas ir ilgtermiņa pasākums, mainu savu dzīvesveidu, tas protams ir ilgāks process, bet noturīgāks.

Prieks, ka tā. Ja jāsalīdzina tavi paradumi pirms tam, un tagad, tad kas tavuprāt mainījies visievērojamāk sajūtās un vispār dzīvē kopumā?
26.03.2020 10:50 |
 
Reitings 226
Reģ: 19.01.2015
Man vislabāk uzturēt vai nomest svaru palīdz pieturēšanās pie konkrēta ēdienreižu skaita- es personīgi ēdu 2x dienā , lai gan pareizāk varbūt kādam liktos 3x, bet es brokastīs nevaru neko ieēst. Un tad tajās divās reizēs es apēdu tik, cik gribas ēst. Jāmēģina ieklausīties savā ķermenī, viņš pasaka, kad pietiek :) Vēl arī palīdz tas, ja ēdot nedari pilnigi neko citu. Kamēr ēd, tikmēr skaidri apzinies ko un cik daudz Tu apēd, un galvenais KĀPĒC Tu ēd. Un vēl cukurs palēnina zvara zaudēšanu, ja nemaldos, tāpēc es kafiju un tēju dzeru bez cukura. Saldumi arī vairs tik ļoti neiet pie sirds, kad padomāju, kāds cukura daudzums tajos ir.
Aaa un vēl, ja kādai ir problēmas ar to, ka ļoti kārojas saldumi- aptiekā var nopirkt hroma tabletes pa pāris eiro. Man kādreiz saldumus prasījās tā, ka nevarēju izturēt, bet iedzēru pa hroma tabletei tikai 3 dienas pēc kārtas un tagad jau pāris mēnešus jūtos neizsakāmi labāk. Saldumus neprasās.
26.03.2020 13:21 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Ja jāsalīdzina tavi paradumi pirms tam, un tagad, tad kas tavuprāt mainījies visievērojamāk sajūtās un vispār dzīvē kopumā

Man ir daudz vairāk enerģijas, man ir uzlabojusies āda (nemetas tik bieži pumpas),es jūtos par sevi pārliecināta. Es esmu iemācījusies kontrolēt savu vēlmi pēc ēdiena, ja senāk ieejot veikalā bieži vien gāju pa taisno pie bulciņām, tad tagad vairs neprasās vai arī ja sagribās bulciņas, tad izdomāju labāku alternetīvu. Ja sanāk norauties no ēšanas plāna, tad vieglāk ir visu atsākt, jo ķermenis ir pieradis pie veselīgā uztura.
26.03.2020 15:26 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.03.2020
Es arī apmeklēju zāle 4-5x nedēļā, taču par laimi vīram no seniem laikiem sporta inventārs- sols, stienis, ripas, hanteles saglabājies laukos, pārvedām uz Rīgu, tagad privatā sporta zāle. Pāris gumijas un izdoma klāt un viss kā vajag. Kā arī tagad vairāk laika veltu kardio, skriešana, ritenis. ?
26.03.2020 16:42 |
 
Reitings 31
Reģ: 23.03.2020
vienkarsinav @ 26.03.2020 15:26

Man ir daudz vairāk enerģijas, man ir uzlabojusies āda (nemetas tik bieži pumpas),es jūtos par sevi pārliecināta. Es esmu iemācījusies kontrolēt savu vēlmi pēc ēdiena, ja senāk ieejot veikalā bieži vien gāju pa taisno pie bulciņām, tad tagad vairs neprasās vai arī ja sagribās bulciņas, tad izdomāju labāku alternetīvu. Ja sanāk norauties no ēšanas plāna, tad vieglāk ir visu atsākt, jo ķermenis ir pieradis pie veselīgā uztura.

Tā patiešām ir forša sajūta, ka spēj kontrolēt vairumā to ko apēd. Tā ir kā tāda māksla, kas jāizkopj ar laiku, jo tas tiešām nemaz nav tik viegli ??
27.03.2020 09:40 |
 
Reitings 226
Reģ: 19.01.2015
Ja runājam par vingrošanu, man visvieglāk ir, ja pavingroju no rīta kaut vai 10 min, ja vairāk nesanāk laiks. Jo labs dienas iesākums parasti nosaka arī to, ka visa diena būs labi pavadīta ?
27.03.2020 09:43 |
 
Reitings 31
Reģ: 23.03.2020
Hawk @ 27.03.2020 09:43
Ja runājam par vingrošanu, man visvieglāk ir, ja pavingroju no rīta kaut vai 10 min, ja vairāk nesanāk laiks. Jo labs dienas iesākums parasti nosaka arī to, ka visa diena būs labi pavadīta ?

Piekrītu. Bieži ar to vingrošanu ir tā, ka negribas, bet tad es cenšos sevi motivēt ar to, ka pati apzinos, cik laba sajūta ir pēc tam, kad pavingro, un tad jau citreiz tikai pavingrojot diena liekas daudz labāka :)
27.03.2020 11:56 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.01.2020
Esmu tikusi pie hula hoop riņķa un domāju izmantot papildus pie vingrošanas. Kādai ir? Izmanto? Rezultāti? :)
27.03.2020 12:22 |
 
Reitings 31
Reģ: 23.03.2020
Leilaa @ 27.03.2020 12:22
Esmu tikusi pie hula hoop riņķa un domāju izmantot papildus pie vingrošanas. Kādai ir? Izmanto? Rezultāti? :)

Man arī mājās stāv. Nu - teikšu, kā ir.. Ja tu to darīsi regulāri, piemēram, pie TV, un ēdīsi normāli, tad rezultāti būs. Bet vēlams, lai ir ne tikai HulaHoop, bet vēl citas fiziskas aktivitātes. Ja ir kā teikt slinkums, negribas baigi mocīties mājās, vari doties garās pastaigās, un kādu pusstundu piemēram ar HulaHoop pie TV parinķot. Ja gribi redzēt atšķirību, nofočē vēderu pirms, un piemēram ik pēc nedēļas. :)
27.03.2020 12:27 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.01.2020
Sauliit
Noteikti papildus turpināšu vingrot un iziet pastaigās, bet vēders ir tieši mana problēmzona un kā reiz tam pievēršos dubultā un liekās forša tā ideja, ka varu vienkārši pie TV griezt un iegūt slaidākas aprises. Paldies par ieteikumu fočēt, es pagaidām sekoju apkārtmēriem, bet pievienošu iknedēļas foto lielākai motivācijai ;)
27.03.2020 12:54 |
 
Reitings 31
Reģ: 23.03.2020
Leilaa @ 27.03.2020 12:54
Sauliit
Noteikti papildus turpināšu vingrot un iziet pastaigās, bet vēders ir tieši mana problēmzona un kā reiz tam pievēršos dubultā un liekās forša tā ideja, ka varu vienkārši pie TV griezt un iegūt slaidākas aprises. Paldies par ieteikumu fočēt, es pagaidām sekoju apkārtmēriem, bet pievienošu iknedēļas foto lielākai motivācijai ;)

Arī apkārtmēri ir labs rādītājs, malacis ??
Kāds tev šobrīd svars/garums?
27.03.2020 13:00 |
 
Reitings 31
Reģ: 23.03.2020
Sauliit @ 27.03.2020 13:00

Arī apkārtmēri ir labs rādītājs, malacis ??
Kāds tev šobrīd svars/garums?

Piedod, tu jau ierakstīji savu svaru, nepamanīju ;)
27.03.2020 13:01 |
 
Reitings 850
Reģ: 03.01.2013
Man ar tievesanu iet ka pa kalniem.
Ja 16 gados pietika ar skrieshanu un presiti + edu normalos daudzumos (1 maizite nevis 5 utt) un atteicos no baltmaizes/cepumiem + visi lauku darbi (vasaras pavadiju laukos)
Nakamais lielais svara kritums prakses laika Griekija- vides maina, cita partika, darbs k'a viesmilei fiziskas slodzes vieta.
Atbraucu uz LV un jaraksta magistrs-kritu otra galejiba un loti strauji pienemos svara tapec, ka edu visu, - gribejas vai ne.
Tad vienas kazas sapratu, ka savam vienaudzem varetu but mates vieta pec izskata o_O un uzsaku 4 nedelu olu dietu. Minusa 7 kg , lielie prieki :)
svaru notureju limeni normali edot+ zumba un paskrienot.
Pec gada lielais svara kritums, parceloties uz UK - attiecibas, stress + darbs warehouse. Minus 10kg un S izmers.
Kad dzive nostabilizejas, tad palenam svars naca atpakal, bet turejas normas robezas.
Tagad svars ir 75kg, kops Jauna gada nomesti laikam 5kg.
Piedalijos taukless 3 nedelu maratona, patika tas, ka ir disciplina pie ka pietureties, ari vingrinajumi. Pa tam 3 nedelam vareja sak just aprises kermeni.
Bet, tagad sezu majas del ta COVID un aprises izzud, svars tas pats, bet muskuli parversas taukos. Saku skatities visadus youtube video, jo esmu tik tizla, ka nemaku pati sev sastadit planu. Aizvakar izpildiju vienu no POPSUGAR Fitness workoutiem, bija jaudigi.
Sodien meginaju pa savam, bet tada mazosanas vien sanaca.
Man labak patik, ja man ir prieksa, uz ko skatities, kam sekot. Es jau tads iesacejs vien esmu, varbut ar laiku izdosies pasai saprast un salikt vingrinajumus.
27.03.2020 17:02 |
 
Reitings 850
Reģ: 03.01.2013
Tagad gan esmu pamanijusi, ka ar visam svara izmainam so gadu laika, esmu tikusi pie strijam. not cool
27.03.2020 17:04 |
 
10 gadi
Reitings 4384
Reģ: 30.09.2013
rizha_anna @ 27.03.2020 17:04
Tagad gan esmu pamanijusi, ka ar visam svara izmainam so gadu laika, esmu tikusi pie strijam. not cool

Varu Tev palidzet fitnesa lietās.. strādāju par treneri
27.03.2020 17:24 |
 
Reitings 17
Reģ: 19.04.2018
165cm un 74kg bija... Tad izmēģināju detox kursu. Sapratu,ka vienkārši kaloriju mazināšana nestrādās. Un tiešām-palīdzēja - 9kg, pašsajūta labāka. Bet viegli nebija. Vēdera pašmasāžā, bija jānopērk arī daži zarnu traktu attīroši preperāti un bija arī caurejas dienas-bet to vadīja jogas skolotāja ar medicīnisko izglītību,tāpēc uzticējos,ka būs labi. :)
Bez kustībām un veselīga uztura jau tāpat nekas nebūs,bet jāturpina. Tagad fizioterapiju pēcgrūtniecības vēdera muskuļiem esmu pieslēgusi.
05.07.2020 10:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits