Aicinu atsaukties dāmas uz treniņu projektu-eksperimentu:)

 
Reitings 1
Reģ: 14.09.2014
Sveikas, meitenes!
Šis ir mans pirmais raksts šeit, tāpēc man nav pat nojausmas par audienci, kas šo lasīs, taču pieņemu, ka kādai noteikti šis varētu interesēt.
Mani sauc Luīza un man ir 20 gadi - ikdienā aktīvi nodarbojos ar sportu un nesen arī kļuvu par spēcīgāko powerlifteri Lv. Ikdienā aktīvi nodarbojos ar crossfitu. Esmu cilvēciņš ar ļoti skarbu un krāsainu dzīvesstāstu, kas noteikti ir devis man ļoti plašu priekšstatu par to, cik cilvēki ir dažādi un īpaši.
Vēlos uzsākt un izstrādāt projektu-eksperimentu, ar kura palīdzību jebkurš dalībnieks tiktu pie fantastiskas iespējas manāmi uzlabot savu pašsajūtu. Kāpēc? Esmu izstrādājusi pilnīgi jaunu un īpaši interesantu (jā, un pat jautru) treniņu metodi, kura neatstās vienaldzīgus pat tos, kuriem sports šķiet garlaicīgs vai nepatīk. Vēlos parādīt, cik sports var būt krāsains un jautrs, un likt cilvēkiem aizmirst par klasiskajiem, garlaicīgajiem treniņiem. Projekta dalībniekus plānoju likt divās daļās - tajos, kuri vēlēsies treniņu programmu, kas domāta pildīšanai treniņu zālē ar ekipējumu, un pildīšanai mājās. Projektu domāju veikt uz 8-10 nedēļām, taču, ja ir vēlme, varam sākt ar 4-6 nedēļām. Katram dalībniekiem īpaša, individuāla pieeja un arī saziņa. Tas nu būtu īsumā.:) Aicinu atsaukties cilvēkus un izrādīt interesi!:) Droši rakstiet un atbildēšu uz jautājumiem. Par samaksu tiks izlemts pēc tam, kad būs savākti cilvēciņi... P.S. Der arī cilvēki, kuri nav sportojoši vai cilvēki ar minimālu pieredzi!
16.03.2020 18:01 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Tiara @ 17.03.2020 12:13
Mani biedē Tavs treniņu rezultāts, es noteikti nevēlos sev uztrenēt tādu muguru un kājas. Kāpēc izdomāji vispār ar to nodarboties un šādi pārveidot savu ķermeni?
ja jau esi sertificēta fizioterapeite(lai gan neizklausas), tad Tev būtu jāzina, ar kādām metodēm vispār ir iespējams uztrenēt tādu ķermeni un cik procentuāli daudz sieviešu ar tādu vispār ir
23.03.2020 16:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!