Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

BestSecret, zip code, atsauksmes

 
Reitings 5
Reģ: 06.03.2020
Sveikas!
Vēlos veikt sūtījumu BestSecret, bet, ievadot adresi, parādas - invalid zip code. Varbūt kādai ir bijis tā pat un zina kā to atrisināt?
Kā arī vēlos dzirdēt jūsu atsauksmes, veicot sūtījumus un atgriešanu. :)
06.03.2020 14:49 |
 
Reitings 6
Reģ: 22.08.2018
Pie zip code raksti pasta indeksa numuru bez ''LV-''. Piegādi veic Itella - iesaku palasīt sudzibas.lv, serviss kārtīgi pieklibo, arī man diemžēl nācās to piedzīvot. Īsumā - apmēram nedēļu pēc sūtījuma veikšanas pastkastītē saņēmu lapu no Itella, uz kuras bija rakstīts, ka tika veikta piegāde konkrētā laikā un datumā (pirmkārt, nekāda iepriekšēja brīdinājuma par plānotu piegādi nebija), bet piegāde neesot bijusi iespējama - es tajā laikā visu dienu mājās, pie durvīm neviens nezvanīja, kā arī zvanu no kurjera nesaņēmu. Rakstīts, lai sazinos ar viņiem caur e-pastu vai telefonu. Diemžēl tas nebija iespējams veselas 2 nedēļas, jo ne uz zvaniem, ne e-pastiem nekādu atbildi nesaņēmu. Jau biju atmetusi ar roku, kad pēc 2 nedēļām viņi beidzot atcerējās par mani ? sudzibas.lv līdzīgu scenāriju netrūkst, tāpēc izvērtē, cik steidzami nepieciešamas preces
06.03.2020 17:56 |
 
Reitings 6
Reģ: 06.10.2020
Ja nu kādam vajag BestSecert kodu
https://invite.bestsecret.com/VC7-X5Q-JKV?c=lv&utm_campaign=copylink_invitation&utm_medium=copylink&utm_source=invitation&utm_content=registration
27.10.2020 15:23 |
 
Reitings 2
Reģ: 10.11.2020
Te būs kods ja vajag (derīgs 14 reizes)
V2N-5WT-KFF
10.11.2020 08:20 |
 
Reitings 6
Reģ: 06.10.2020
Labdien!
Ja kādai vajag, man ir best secret kods, ar ko labprāt padalīšos.
VC7-X5Q-JKV
31.12.2020 20:22 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Ar Itella esmu sapratusi vienu lietu.. viss atkarīgs no veikala, kurā pasūti preces.. Itella te ņepričom...
Sūtīju regulāri zāles no viena LV internetveikala, Itella visu laiku sūtīja sms, ka neesot varējuši mani sazvanīt, utt.. kaut arī zvani nebiju saņēmusi..
Tagad sūtu no Amazon zāles, Itella pieved pie mājām bezmaksas, no rīta saņemu sms, kad tiks veikta piegāde, ļoti labs serviss...
Tāpat sūtu sunim barību no Vācijas internetveikala.. Itella pieved pie mājām, bezmaksas... ideāls serviss.. ja smaga paka, ienes pat pa durvīm iekšā un pajautā vai nevajag aiznest tālāk..
31.12.2020 20:32 |
 
Reitings 276
Reģ: 19.12.2018
Ar BestSecret problēma ir tā, ka viņi uz paciņas neprintē telefona nr (lai gan paši liek norādīt, tomēr to neprintē), tāpēc Itella nevar ar jums sazināties. Apgāju šo sistēmu telefona numuru atkārtoti pierakstot aiz komata pēc pilsētas. Piemēram, Rīga, +371.... Uzreiz viss nokārtojās - uz paciņas telefona numurs tiek izprintēts, katru reizi saņemu zvanu no kurjera. Ja neesmu mājās, lūdzu paciņu ievietot SmartPost pakomātā. Esmu apmierināta ar servisu.
01.01.2021 13:00 |
 
Reitings 2
Reģ: 10.11.2022
Sveika!
Man ir pieejami 16 ielūgumi uz Bestsecret :)
V94-YHZ-ZF8
https://invite.bestsecret.com/V94-YHZ-ZF8?c=lv&utm_campaign=copylink_invitation&utm_medium=copylink&utm_source=invitation&utm_content=registration
10.11.2022 00:24 |
 
Reitings 2
Reģ: 09.04.2023
🥳🥳🥳Hello, here is your personal invitation link to become a member of the exclusive fashion community BestSecret. Simply click to register and start shopping!
https://invite.bestsecret.com/VNL-A43-QF6?c=lv&utm_campaign=app_invitation&utm_medium=app&utm_source=invitation&utm_content=registration
15.04.2023 20:41 |
 
Reitings 880
Reģ: 25.11.2022
Tiara @ 01.01.2021 13:00
Ar BestSecret problēma ir tā, ka viņi uz paciņas neprintē telefona nr (lai gan paši liek norādīt, tomēr to neprintē), tāpēc Itella nevar ar jums sazināties. Apgāju šo sistēmu telefona numuru atkārtoti pierakstot aiz komata pēc pilsētas. Piemēram, Rīga, +371.... Uzreiz viss nokārtojās - uz paciņas telefona numurs tiek izprintēts, katru reizi saņemu zvanu no kurjera. Ja neesmu mājās, lūdzu paciņu ievietot SmartPost pakomātā. Esmu apmierināta ar servisu.

Man gan uz paciņas ir telefona nr. un ar mani vienmēr sazinās kurjers. Pat tiek atsūtīts sms, kad paredzēta piegāde.🤔
16.04.2023 19:25 |
 
Reitings 880
Reģ: 25.11.2022
Man ļoti patīk. Nekur nav tik ātrs atgriešanas process. Nosūtīju paku atpakaļ pirmdien - bezmaksas, aiznesot to uz pastu, un jau nākamajā pirmdienā nauda bija manā kontā. Pat Latvijas internetveikalos jāgaida vismaz 2 nedēļas (no manas pieredzes).
16.04.2023 19:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits