Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tenerife vai taizeme

 
Reitings 198
Reģ: 12.04.2016
kuras bijušas šajos galamērķos un var ieteikt, kad labāk braukt - janvāris, februāris, marts, aprīlis?
vai braucot kādā no šiem mēnešiem ir cerības par peldēšanos?
kur lētāk? kur foršāk?
ļoti gribētu dzirdēt atsauksmes ??
04.12.2019 11:52 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Esmu bijusi abās vietās - martā. Protams, ka personīgi Taizeme man patika vislabāk, jo nu tropi un tas karstums nav salīdzināms ar Tenerifi. Ūdens Taizemē bija kā piens, jebšu nu tiiik silts, Tenerifē ūdenī personīgi ielīst nevarēju - jo nu auksts, man patīk siltums.? Tenerifē gan bija superīgs ūdens atrakciju parks Siam park, laikam tāds nosaukums, tur gan vairāki hektāri ar atrakcijām gan lieliem gan maziem, viens no labākajiem parkiem pasaulē. ?? Tur gan ieteiktu visiem aizbraukt.
Taizemē bija super tas, ka pat naktī bija +30 , nu man patika, apdegu gan Taizemē gan Tenerifē, jo ar mani tā notiek vienmēr.? Taizemē bijām uz James Bond island, kur tika daļa no tās filmas filmēta, nu tur bija kā pasakā??? Protams, ekskursijas var izvēlēties viesnīcās, tāpēc savu izvēli kas vairāk patīk var izdarīt tur.
Bet es ieteiktu Taizemi, gan ēdiens, gan daba, klimats man patika ļoti..??
04.12.2019 13:17 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Tenerifi.
Udens pat novembri silts, daudz siltaks neka pie mums vasara ezera.
Auto ire leta 8-10€ diena, naktmitne jarekina 50€/24h.
Daudz aktiva tipa atputu.
Tenerifi pagaidam uzskatu par diezgan letu vietu, ar 3000€ var izbaudit pilniba visu no a lidz z ko piedava sala.
04.12.2019 13:51 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Lētāk noteikti ir Tenerifē, bet foršāk un interesantāk Taizemē, noteikti!
04.12.2019 14:09 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Blanche @ 04.12.2019 14:09
Lētāk noteikti ir Tenerifē, bet foršāk un interesantāk Taizemē, noteikti!

Šim piekrītu, ka lētāk būs Tenerife, bet neaizmirstamāki iespaidi noteikti būs Taizemē, iesaku labāk Taizemi:)
04.12.2019 14:38 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Man jau šķiet, ka šie ir divi pilnīgi dažādi galamērķi.
Viens Eiropas atpūta, otrs Āzijas.
Taizeme būs dārgāka, jo jālido vien gandrīz diennakts, bet, ja izdomā, tad sezona tur noteikti ir janvāris, februāris.
04.12.2019 15:48 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Kendra08 @ 04.12.2019 11:52
kuras bijušas šajos galamērķos un var ieteikt, kad labāk braukt - janvāris, februāris, marts, aprīlis?
vai braucot kādā no šiem mēnešiem ir cerības par peldēšanos?
kur lētāk? kur foršāk?
ļoti gribētu dzirdēt atsauksmes ??
uz Kanārijām caur UK var lētāk aizbraukt. Tur tiešām cenas daudz kam kā LV ja neņem kaut kādas super viesnīcas utt., tas arī būs lielkākās izmaksas. Ir Hosteļa variants. Ko tur darīt nezinu.. priecāties par sauli. Atlantijas okeānā ūdens ziemas un agros pavasara mēnešos ir ledus auksts un ir viļņi. Tas ka vasara ziemā... palmas vulkāniņi un viss... vēl spaņu klutūra un ēdiens (lēti labi restorāni man likās). Nu tada mierīga atpūta D vitamīna uzņemšana. Īpaši ko redzēt nemaz nav. Nesērfoju un ja peldēties jāapsver ņemt līdzi zāles pret pārsaldētu urīnpūsli. Ir visas ar ūdeni saistītās atrakscijas... bet tad jārēķinās uz labām naudiņām vizinoties ar ūdens močiem, jahtām un ekstrēmo atpūtu.
04.12.2019 20:22 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Skatos no Uk uz Tenerifi sanāk daudz lētāk nekā no Lv lidojot. Tas ir ļoti labi, planoju savu jauno ceļojumu un visu laiku biju plānojusi no Lv uz kādu no gala mērķiem. Lai gan nebiju iedomājusies plānot savu ceļojumu no Uk( dzīvoju arī šeit).
Tā ka pirmais ceļojums izvēlēšos lētāko variantu, Tenerifi.
Iesprauksos šajā tēma, kura No gada mēnešiem ir vissforšāk Tenerifē.?
05.12.2019 16:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits