IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5038
Reģ: 03.11.2012
Aureksi @ 13.07.2020 13:38
Kurš idiots pērk auzu putru 15 paciņas par 40€? Aizej, cilvēk, uz Maximu un nopērc Axa auzu putru paciņā dažādas garšas par 30centiem gb ???‍♀️

nopietni? viņas tā maksā? :o
Un man likās, ka es pa dārgo pērku savas bio auzu pārslas ???
Plus es neticu, ka viņās ir vērtīgas vielas, jo viss kas ir ātri uzlejams un pagatavojams ir vismazvērtīgākais.
13.07.2020 13:44 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
vivii @ 12.07.2020 21:27

Man tieši liekas otrādi, ka viņš tāds mierīgs, bet viņa varētu būt no tām, kas vecim metas virsū un dauza dzērumā :D

Nav viņš nemaz tik mierīgs. Dzīvoju netālu no viņa mātes. Viņi bieži te brauc ciemos. Veikalā, tirdziņā un kādā pasākumā viņi ir bieži viesi. Viņš ir skaļš un rupjš, tieši Kristīne parasti, tad ir klusa un mierīga. Arī Facebook mūsu novada grupā viņam patīk izlekt, kādam uzdirst, solīt pa galvu utt..Viņs var sākt kasīties pie tēmas, kas uz viņu it nemaz neattiecas, bet galvenais ir parādīt savu ES.
13.07.2020 13:46 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
Aureksi @ 13.07.2020 13:38
Kurš idiots pērk auzu putru 15 paciņas par 40€? Aizej, cilvēk, uz Maximu un nopērc Axa auzu putru paciņā dažādas garšas par 30centiem gb ???‍♀️

es arī nesaprotu. vai tajā putrā ir kaut kas savādāks? :D
13.07.2020 14:09 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5038
Reģ: 03.11.2012
Maxxxiii @ 13.07.2020 13:46

Nav viņš nemaz tik mierīgs. Dzīvoju netālu no viņa mātes. Viņi bieži te brauc ciemos. Veikalā, tirdziņā un kādā pasākumā viņi ir bieži viesi. Viņš ir skaļš un rupjš, tieši Kristīne parasti, tad ir klusa un mierīga. Arī Facebook mūsu novada grupā viņam patīk izlekt, kādam uzdirst, solīt pa galvu utt..Viņs var sākt kasīties pie tēmas, kas uz viņu it nemaz neattiecas, bet galvenais ir parādīt savu ES.

tas gan interesanti!
man tikai tā liekas, vai viņai pēdējos story izskatās pārsista augšlūpa? ?
13.07.2020 14:21 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
vivii @ 13.07.2020 14:21

tas gan interesanti!
man tikai tā liekas, vai viņai pēdējos story izskatās pārsista augšlūpa? ?

Man arī tā izskatās?
13.07.2020 15:24 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
vivii @ 13.07.2020 14:21

tas gan interesanti!
man tikai tā liekas, vai viņai pēdējos story izskatās pārsista augšlūpa? ?

Tieši tā, to pati fb esmu redzējusi viņš kaut kādas delirikis, alkoholiķis.
13.07.2020 18:14 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
wow meitenes jus nu gan esat nereāli krutas! šitā runāt par cilvēku! Es esmu gar zemi! Skaidrs ir tas, ka šajā grupā ir diezgan paseklas meitenes.
Man gan šķiet, ka pašas esat gan jau perfektas un jums pupi arī ir īstajā vietā tā pat kā smadzenes. Tā meitene reāli runā par aktuālam tēmam un dalās ar savu pieredzi un ir patiesa un neslēpj neko, lai iedrošinātu citas sievietes un meitenes nekautreties pašam no sevis. Zinājāt, ka ir tāda opcija unfollow? izmanto to, ja nepatik kaut ko redzet. drausmas meitenes, jūs varat vārīties par citiem, bet nu tim zemiski negaidiju, ka viss aizies. Kauns meitenes!
esmu vīlusies šajā grupā

Nebija mērķis aizvainot, taču arī būtu jāsaprot, ka katrai sievietei ir savi priekšstati kas ir pieņemams, foršs, situācijai atbilstošs, seksīgs utml. Ne visām liekas estētiski skatīties uz citas sievietes mēnešreižu apenēm, pat ja tās ir it kā izmazgātas. Tāpat arī ar to plikumu rādīšanu Insta.. nu kāds ir mērķis tam.. Tiešām nepietiek, ka pati mīli un Tavs puisis mīl tavas krūtis, tavu augumu. Kāpēc tas ir citām jāpierāda.. Neesi jau kaut kāda resnīte, kas sadūšojusies un tādā veidā mudina citas apaļās iemīlēt savu izskatu vai arī sieviete, kas nekautrējas radīt savu vēderu pēc grūtām dzemdībām un tādā iedvesmo citas māmiņas. Es vēl kkā izprotu motīvus tām rūdītajām gym meitenēm, kas smagi svīst sporta zālē un tad meklē it kā atzinību kā balvu tam ko ir paveikušas. Vai arī ir tās onlyfans meitenes, kas ar to pelna piķi. Un vēl ir arī mākslinieciski kailfoto, erotika. Nez. Es neko ļaunu nedomāju, bet tā uzskatu, līdz ar to arī nešķiet, ka tāpēc es būtu "pasekla", "zemiska", "jākaunās". Man jau tieši liekas forši, ka sieviete ir valdzinoša, jo neatrāda savu puskailo ķermeni ikvienam, kas ir Instagram, ja vien tas nebalstās uz kādu augstāku mērķi, ko šajā gadījumā nolasīt man nav izdevies.
13.07.2020 20:36 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Skatos Sanas Timmas story, noprotu viņa kādreiz ir tikusi izvarota?
13.07.2020 23:14 |
 
Reitings 103
Reģ: 02.03.2020
Nu ja tā ģērbjas nav jābrīnas.
13.07.2020 23:28 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
Rasareisa @ 13.07.2020 23:28
Nu ja tā ģērbjas nav jābrīnas.

The stupidest comment award 2020 pienākas Tev ?
13.07.2020 23:50 |
 
Reitings 490
Reģ: 03.04.2020
Rasareisa @ 13.07.2020 23:28
Nu ja tā ģērbjas nav jābrīnas.

Tu nu gan esi bezgala stulba ?
14.07.2020 00:17 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Ketija123 @ 13.07.2020 20:36

Nebija mērķis aizvainot, taču arī būtu jāsaprot, ka katrai sievietei ir savi priekšstati kas ir pieņemams, foršs, situācijai atbilstošs, seksīgs utml. Ne visām liekas estētiski skatīties uz citas sievietes mēnešreižu apenēm, pat ja tās ir it kā izmazgātas. Tāpat arī ar to plikumu rādīšanu Insta.. nu kāds ir mērķis tam.. Tiešām nepietiek, ka pati mīli un Tavs puisis mīl tavas krūtis, tavu augumu. Kāpēc tas ir citām jāpierāda.. Neesi jau kaut kāda resnīte, kas sadūšojusies un tādā veidā mudina citas apaļās iemīlēt savu izskatu vai arī sieviete, kas nekautrējas radīt savu vēderu pēc grūtām dzemdībām un tādā iedvesmo citas māmiņas. Es vēl kkā izprotu motīvus tām rūdītajām gym meitenēm, kas smagi svīst sporta zālē un tad meklē it kā atzinību kā balvu tam ko ir paveikušas. Vai arī ir tās onlyfans meitenes, kas ar to pelna piķi. Un vēl ir arī mākslinieciski kailfoto, erotika. Nez. Es neko ļaunu nedomāju, bet tā uzskatu, līdz ar to arī nešķiet, ka tāpēc es būtu "pasekla", "zemiska", "jākaunās". Man jau tieši liekas forši, ka sieviete ir valdzinoša, jo neatrāda savu puskailo ķermeni ikvienam, kas ir Instagram, ja vien tas nebalstās uz kādu augstāku mērķi, ko šajā gadījumā nolasīt man nav izdevies.

Piekrītu katram tavam vārdam!
Es IG sekoju sievietei (@kris_the_lioness), kura arī atklāti runā par dažādām tēmām, tai skaitā menstruācijām, kailām krūtīm, kailumu kā tādu. Arī pati nekaunās likt dažas atklātākas bildes, taču viņas bildes ir baudāmas. Skaista, neparasta, savdabīga sieviete, skaists augums - kāpēc gan lai pa reizei nepadalītos arī ar kādu atklātāku bildi? Man patīk skaisti cilvēki, līdz ar to šajā gadījumā nav iebildumu pret kailumu vai tēmām par kurām viņa runā.
Negribu nevienu aizskart, taču Beātes profils tāds nav. Bilžu kvalitāte, tās dīvainās pozas bildēs, visi tie mēnešreižu stāsti... Tas profils nav ne estētiski baudāms, ne tāds, kuram gribētos sekot. Par to biksīšu tēmu vispār paklusēšu. Ja godīgi, es līdz šim, pirms nebiju apskatījusi viņas profilu, nemaz nenojautu, ka kaut kas tāds vispār eksistē un ka ir sievietes, kuras ļauj mēnešreižu asinīm sūkties iekšā "plikā" biksītē. Mjā...
14.07.2020 00:51 |
 
Reitings 95
Reģ: 04.04.2015
vivii @ 13.07.2020 13:19
Ko jūs domājat par tiem nl smart ēdieniem? Nu kā viņa rādīja story, ka ēdīs putru no paciņas utt.
Es arī šorīt ēdu malto auzu pārslu putru (principā ēdu katru dienu putru) un tieši domāju, kāda jēga no tiem paciņu ēdieniem?
Ja gribas, tad uztaisu smūtiju, arī līdzņemšanai, priekš kam tad vajag tādus smart food?
Es pati esmu mēģinājusi no nl drain effect, man no viņa palika slikti (paldies manai apsēstajai draudzenei, kura arī bija tik apsēsta, ka bez maz vai piespieda izmēģināt :D)
Jautāju to intereses pēc, jo man tas viss liekas baigi lieki ?
apgaismojiet mani ???

Nesen pasūtīju tās Energy Diet paciņas no NL, lai izmēģinātu tā teikt uz savas ādas. Tie smūtiju ir kaut kas reti pretīgs. ? Man liekas, ka viņiem ir kaut kāda ļoti īpatnēja pēcgarša. Auzu pārslu putra vēl ir ēdama, bet garšas ziņā daudz neatšķiras no tām kuras var nopirkt veikalos. Man šķiet, ka tie pulveri ir tikai naudas izšķiešana. Tad jau labāk to naudu investēt un nopirkt jaudīgu blenderi un taisīt smūtijus no svaigiem augļiem un ogām. Runājot par NL kosmētikas produktiem... Izmēģināju matu masku, kura man ļoti, ļoti patika. Iespējams, ka nopirkšu vēl kādu reizi.
14.07.2020 01:18 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Es atkal nesaprotu, kāpēc visi tik ļoti jūsmo par viņu (sanu) tajos jautājumsos- cik iedvesmojoša, gudra utt. Tāpat neviens nezina viņas īsto stāstu. Kjipa iedvesmojošakā sieviete...
14.07.2020 06:20 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Stalkerlvl1000 @ 14.07.2020 06:20
Es atkal nesaprotu, kāpēc visi tik ļoti jūsmo par viņu (sanu) tajos jautājumsos- cik iedvesmojoša, gudra utt. Tāpat neviens nezina viņas īsto stāstu. Kjipa iedvesmojošakā sieviete...

Man liekas pati sev uzdevusi. ?
14.07.2020 06:39 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Diamond- @ 13.07.2020 23:50

The stupidest comment award 2020 pienākas Tev ?

Man atkal liekas Ka viņa ģērbjas (auksti) sekli, itka labas drēbes, bet viņu ne izceļ, nepadara sievišķīgu, pelēks fons aiz viņas izkatas daudz reizes labāk. Es būtu vīrietis! Viņu neievērotu.
14.07.2020 06:41 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
hellokittya @ 14.07.2020 01:18

Nesen pasūtīju tās Energy Diet paciņas no NL, lai izmēģinātu tā teikt uz savas ādas. Tie smūtiju ir kaut kas reti pretīgs. ? Man liekas, ka viņiem ir kaut kāda ļoti īpatnēja pēcgarša. Auzu pārslu putra vēl ir ēdama, bet garšas ziņā daudz neatšķiras no tām kuras var nopirkt veikalos. Man šķiet, ka tie pulveri ir tikai naudas izšķiešana. Tad jau labāk to naudu investēt un nopirkt jaudīgu blenderi un taisīt smūtijus no svaigiem augļiem un ogām. Runājot par NL kosmētikas produktiem... Izmēģināju matu masku, kura man ļoti, ļoti patika. Iespējams, ka nopirkšu vēl kādu reizi.

Es arī pasūtīju visas garšas, man pat atsūtija pat ar beigušos termiņu uz paciņām, ne visām, bet kādam 3 točna.
Domāju būs gardi, bet neizraušos vnk pamēģināt, domāju garšos līdzīgi kā proteīns... Par ne tuvu!!
Pagaršoju dažus malkus, jo vairāk nav iespējams, palika slikti epigastrija rajona, galva saka sāpēt. Garšoja pēc jēlas mīklas,reāli jēla kēksa mīkla, dzeru to citrona... Kafijas un tie šokolādes vispār vājprāta briesmīgi jādzer. Es izmetu un nemocijos,nav tā vērts. Neko citu arī neesmu ņēmusi. Uzkatu Ka Isana pat labāka par visiem NL sk kopšanas produktiem.
14.07.2020 06:46 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Es negribu neko spriest par citam ģimenēm un kas notiek aiz četrām sienām, bet teikšu kā izskatās no malas. Deimones virs tik mierīgs neizskatas un domāju, ka Deimone arī kādu varētu davest da tam lai viņu iekaustīta, kā te minēja, bet ceru ka tā nav. ?
14.07.2020 07:12 |
 
Patīk
Reitings 2888
Reģ: 30.04.2020
Arī mana ginekoloģe ir mūsdienīgi domājoša, bet ļoti patika viņas teiktais-mēnešreizēm ir paredzēts iztecēt, nevis sasūkties tamponā, satecēt piltuvē un vēl stundu atrasties tur, kur svešķermenim nav jāatrodas :D
Lai nu ko es nesaprotu, bet plikumi instagramā ir baigi lieki. Sieviete, kura sevi mīl, tieši pretēji-neies visiem izrādīt 1000 postos savu augumu, stāstot kā dievina sevi :D Visas "slavenības" ir izmisušas un kompleksainas skuķes, mūsu latvju daiļaviņas skrien pakaļ šim stulbajam trendam :D
14.07.2020 07:29 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
No profiliem, kuri man patīk
entuziastes_edienkarte
Jauks pozitīvs saturs
14.07.2020 10:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits