IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Nu es neskatos drogas kanālu. Tur viss man šķiet boring. Es to domāju par viņas personīgo insta un YouTube kontu. Tie man interesē.. Kait kādi ceļojumi, drēbes, ikdiena :)
03.07.2020 12:46 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
man visvairāk liekas stullbi, ka attiecības ar kadu ar draudzenem vispār netiekas un kad izskiras , tad tik tusē ar draudzenem, kur ta paliek draudzenes, kad esi attiecibas.
03.07.2020 12:48 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Watchingandtalking
Sorry, bet kādu sviestu tu gvelz?
03.07.2020 13:36 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Man Gints galīgi nešķiet sagrauts, drīzāk izskatās, ka viņš aktīvi lūkojas apkārt, meklējot jaunas un svaigas asinis, un Jutu ir nolicis pagātnē ? Viņš jau tāds depresīvs un nomākts bieži vien šķiet, jo ir tāda tipa cilvēks. Viņš pats ir daudzreiz intervijās teicis, ka nav viegla rakstura cilvēks, otram nav viegli ar viņu un viņa "dēmoniem" utml. Juta kā jau Juta, tāda gaisīga. Bet malacis, ka nesēž mājās un neraud spilvenā iet sabiedrībā, ceļo utml, taču, iespējams, jā, tas viss ir nedaudz tā uzspīlēti, lai visiem ieskaidrotu, ka viņai šķiršanās nēsāp nemaz.
03.07.2020 14:03 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Par Kareli.. Tāda jauka, labsirdīga un sirsnīga meitene ar foršu ģimeni. Ārējā izskata ziņā viņa šķiet kopta, prot atrast un nēsāt tādu apģērbu, kas noslēpj viņas auguma nepilnības. Daži video ir šķitusi forši.
Drogas video gan neskatos, neinteresē tāds sponsored saturs ar lētu kosmētiku.
03.07.2020 14:07 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
Saulietes storijos, kur ver vaļā kasti tie mati ir vienkārši drausmīgi. Skaitās tikko pēc friziera??
03.07.2020 14:16 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Kas tieši briesmīgs matos?
03.07.2020 15:21 |
 
Reitings 231
Reģ: 16.10.2019
Diamond- @ 03.07.2020 14:16
Saulietes storijos, kur ver vaļā kasti tie mati ir vienkārši drausmīgi. Skaitās tikko pēc friziera??
Vismaz beidzot izmazgāja un nokrāsoja tās drausmīgās saknes ?
03.07.2020 15:40 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
Prameri @ 03.07.2020 15:40
Vismaz beidzot izmazgāja un nokrāsoja tās drausmīgās saknes ?

Arī ?
Bet tas matu stāvoklis galīgi neizskatās ok. Pēc friziera vienmēr viņai bijis viss gluds un kopts, nevis kā izplūkāti?
03.07.2020 15:48 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Diamond- @ 03.07.2020 15:48

Arī ?
Bet tas matu stāvoklis galīgi neizskatās ok. Pēc friziera vienmēr viņai bijis viss gluds un kopts, nevis kā izplūkāti?

Tas gan jau dēļ gofra :)
03.07.2020 16:21 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Sudrabkaija arī labā, bez talanta un iegūtās izglītības piedāvā citus sapucēt par 30 eur. Nu wtf, atņem citiem darba maizi...
Kā arī neuzkatu ka viņa pati kaut ko vispār prot. Visus kurus krāso arī mālē viena stilā un pa savam. Kā tādus transvestītus.
Pret pašu meiteni man ir riebums viena liela un laba iemesla dēļ.
Pagājušo gadu kompānija sēžot iesmējām par viņas peldkostīmu bildēm, puisis no mūsu kompānijas viņai uzrakstīja instagram komentārus, itka ne tik ļoti aizkarošus, bet tas bija iemesls, lai pati Sudrabkaija sāktu viņam rakstīt privāti vēstules instagram, sākumā aizgāja tur viedokļu apmaiņa, mazliet rupja no abām pusēm, līdz sudrabkaija pati sāka flirtēt ?.
Beigās atkal notika drāma un aizskaroši teksti. Tad viņa uzrakstīja tādu garu tekstu. Tur bija aptuveni teikts šādi. Zini vecīt, lai kāda es būtu, esmu labāka un cēlāka par tevi, jo man bija Vēzis...
Nja ar tādām lietām jokot nevajadzētu...
Loģiski ka viņa meloja,būtu bijis viņai vēzis 109 %par to viņa runātu un izklāstītu savu pieredzi, lai iegūtu vairāk sevis žēlotāju... Smieklīgi ka meitene kura ir tik slinka lai sāktu vismaz 3x nedēļā ar 10 līdz 25 min kardio, lai talak attīstītu savu izturību un veselību, aizejot uz vienu traku nodarbību, loģiski viņai pulss 170 AS 150 uz kādiem 102. Ko var gribēt
Ļoti viņa nepatīk. Iedomīga un pretīga mele.
03.07.2020 16:32 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Nemieriga12 @ 03.07.2020 16:32
Sudrabkaija arī labā, bez talanta un iegūtās izglītības piedāvā citus sapucēt par 30 eur. Nu wtf, atņem citiem darba maizi...
Kā arī neuzkatu ka viņa pati kaut ko vispār prot. Visus kurus krāso arī mālē viena stilā un pa savam. Kā tādus transvestītus.
Pret pašu meiteni man ir riebums viena liela un laba iemesla dēļ.
Pagājušo gadu kompānija sēžot iesmējām par viņas peldkostīmu bildēm, puisis no mūsu kompānijas viņai uzrakstīja instagram komentārus, itka ne tik ļoti aizkarošus, bet tas bija iemesls, lai pati Sudrabkaija sāktu viņam rakstīt privāti vēstules instagram, sākumā aizgāja tur viedokļu apmaiņa, mazliet rupja no abām pusēm, līdz sudrabkaija pati sāka flirtēt ?.
Beigās atkal notika drāma un aizskaroši teksti. Tad viņa uzrakstīja tādu garu tekstu. Tur bija aptuveni teikts šādi. Zini vecīt, lai kāda es būtu, esmu labāka un cēlāka par tevi, jo man bija Vēzis...
Nja ar tādām lietām jokot nevajadzētu...
Loģiski ka viņa meloja,būtu bijis viņai vēzis 109 %par to viņa runātu un izklāstītu savu pieredzi, lai iegūtu vairāk sevis žēlotāju... Smieklīgi ka meitene kura ir tik slinka lai sāktu vismaz 3x nedēļā ar 10 līdz 25 min kardio, lai talak attīstītu savu izturību un veselību, aizejot uz vienu traku nodarbību, loģiski viņai pulss 170 AS 150 uz kādiem 102. Ko var gribēt
Ļoti viņa nepatīk. Iedomīga un pretīga mele.

Tev ar galvu viss ir kārtībā?
03.07.2020 16:40 |
 
Reitings 79
Reģ: 06.10.2014
Nemieriga12 @ 03.07.2020 16:32
Sudrabkaija arī labā, bez talanta un iegūtās izglītības piedāvā citus sapucēt par 30 eur. Nu wtf, atņem citiem darba maizi...
Kā arī neuzkatu ka viņa pati kaut ko vispār prot. Visus kurus krāso arī mālē viena stilā un pa savam. Kā tādus transvestītus.
Pret pašu meiteni man ir riebums viena liela un laba iemesla dēļ.
Pagājušo gadu kompānija sēžot iesmējām par viņas peldkostīmu bildēm, puisis no mūsu kompānijas viņai uzrakstīja instagram komentārus, itka ne tik ļoti aizkarošus, bet tas bija iemesls, lai pati Sudrabkaija sāktu viņam rakstīt privāti vēstules instagram, sākumā aizgāja tur viedokļu apmaiņa, mazliet rupja no abām pusēm, līdz sudrabkaija pati sāka flirtēt ?.
Beigās atkal notika drāma un aizskaroši teksti. Tad viņa uzrakstīja tādu garu tekstu. Tur bija aptuveni teikts šādi. Zini vecīt, lai kāda es būtu, esmu labāka un cēlāka par tevi, jo man bija Vēzis...
Nja ar tādām lietām jokot nevajadzētu...
Loģiski ka viņa meloja,būtu bijis viņai vēzis 109 %par to viņa runātu un izklāstītu savu pieredzi, lai iegūtu vairāk sevis žēlotāju... Smieklīgi ka meitene kura ir tik slinka lai sāktu vismaz 3x nedēļā ar 10 līdz 25 min kardio, lai talak attīstītu savu izturību un veselību, aizejot uz vienu traku nodarbību, loģiski viņai pulss 170 AS 150 uz kādiem 102. Ko var gribēt
Ļoti viņa nepatīk. Iedomīga un pretīga mele.
Arī nav pirmā dzirdēšana, ka viņa melo par to ? Viņai nav pilns rublis! Kārtējo reizi domāju, kā viņai vispār ir sekotāji un ka kāds viņu uztver nopietni. Viņa visu laiku melo!
03.07.2020 17:13 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
graytea @ 03.07.2020 17:13
Arī nav pirmā dzirdēšana, ka viņa melo par to ? Viņai nav pilns rublis! Kārtējo reizi domāju, kā viņai vispār ir sekotāji un ka kāds viņu uztver nopietni. Viņa visu laiku melo!

Paldies! Beidzot kāds arī piekrīt man
Es te nerakstu lai viņu tāpat vien apmelotu.
Tā ir viņa ir slinka, liela mele un čīkstule. Tad jau labāk man tā Agnese labāk patīk, saka visu kā ir, atšķirībā no šitās lielās liekules. Zinu vienu meiteni kura viņai sastādīja par uztura programmu un ko ēst. Šī pat paldies nepateica un neko arī nedarīja
Lai gan cilvēks 4h sēdēja un plānoja viņas uzturu...
Kā arī visi dzeki no viņas bēg un tad taisa lielo drāmu, ka visi viņi ir toksiski??vabrut vaig pirms tiecies padomāt ko tu sirsniņa rij...
03.07.2020 17:22 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Eksperte @ 03.07.2020 16:40

Tev ar galvu viss ir kārtībā?

Atbildot uz Tavu autājumu,Tad jā -man viss ir OK
Nesen arī taisīja CT galvai, ja zini ko tas nozīmē ???
Kā arī telefonā maniem draugiem ir screen ar to saraksti kur Sudrabkaija saka ka viņai ir bijis vēzis.. ?
03.07.2020 17:23 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Nemieriga12 @ 03.07.2020 17:23

Atbildot uz Tavu autājumu,Tad jā -man viss ir OK
Nesen arī taisīja CT galvai, ja zini ko tas nozīmē ???
Kā arī telefonā maniem draugiem ir screen ar to saraksti kur Sudrabkaija saka ka viņai ir bijis vēzis.. ?

Skrīnus studijā!
03.07.2020 17:50 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Danenbergosei pirmaja bilde jaunaja posta veders izskatas izkusis. Varbut man vienigajai ta liekas, bet valejas kurpes un neuzlakoti kaju nagi ir liels no no! Nav jau ari ta, ka vina strada full time un nav laika. ?Butu interesanti redzet, kaa vina dzive izskatas.
03.07.2020 18:39 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Toties es gribu redzēt Jutas bildes bez filtriem ?
Dabīgas.. dabīgas krāsas, ne tik ļoti mākslīgas. Gribu redzēt, kas ir zem tā filtra.
03.07.2020 18:41 |
 
Reitings 79
Reģ: 06.10.2014
Nemieriga12 @ 03.07.2020 17:22

Paldies! Beidzot kāds arī piekrīt man
Es te nerakstu lai viņu tāpat vien apmelotu.
Tā ir viņa ir slinka, liela mele un čīkstule. Tad jau labāk man tā Agnese labāk patīk, saka visu kā ir, atšķirībā no šitās lielās liekules. Zinu vienu meiteni kura viņai sastādīja par uztura programmu un ko ēst. Šī pat paldies nepateica un neko arī nedarīja
Lai gan cilvēks 4h sēdēja un plānoja viņas uzturu...
Kā arī visi dzeki no viņas bēg un tad taisa lielo drāmu, ka visi viņi ir toksiski??vabrut vaig pirms tiecies padomāt ko tu sirsniņa rij...
Un nošpikoja no Beta Beidz video par kompulsīvo ēšanu,jo redzēja ka no tā var dabūt skatījumus. Emīlija ir Cringe Karaliene! Cik reizes nav redzēts,ka liek storijus, kā iet uz gymu un runā par tievēšanu,bet pati vislaik rij frī kartupeļus un pasūta Woltu. Nav jau brīnums, ka skolā ar viņu neviens negribēja dfraudzēties un atstūma,jo viņa visu laiku melo. Saulīt, bagāti sencīši automātiski nenozīmē, ka tu visiem patiksi ? Bija viena tāda filma ar nosaukumu Duff- designated ugly fat friend. Evelīna ar viņu draudzējas, jo uz Emilijas fona viņa ir skaistule. Viņa jau no saviem pirmajiem video sāka visiem tēlot jēriņu un izdzīvojusies pa visiem iespējamiem kanāliem, it kā filmējot kolaborācijas.
03.07.2020 19:05 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Toties es gribu redzēt Jutas bildes bez filtriem ?
Dabīgas.. dabīgas krāsas, ne tik ļoti mākslīgas. Gribu redzēt, kas ir zem tā filtra.

Man jau šķiet, ka viņai ir ļoti laba sejas āda, pati slaida, gara. Viņa pati vienreiz bija ielikusi postu, kur lielījās, ka ir 30 + un joprojām ar ļoti labu sejas ādu, un ka pirmo krēmu sākusi lietot 12 gadu vecumā. Bet tai pat laikā viņa pirms tam bija likusi bildes, kurās ir "pirms botoxa". ? Respektīvi, ir diezgan dīvaini skaļi dižoties ar savu labo sejas ādu, ja pat netiek slēpts, ka ir veiktas sejas injekcijas. Bez filtriem viņas bildes nebūtu tik efektīgas, bet vai pati izskatītos slikti, nu diez vai. Tomēr kārtīgi ir saķūnējusies, seja, lūpas sašpricētas, krūšu vietā silikona bulkas, mati mākslīgie, zobi sabalināti, fake tan..plastamasas barbija, gan jau tā arī dzīvē izskatās. Nē, es galīgi nesaku, ka viņa būtu neglīta, tak kopta un ļoti efektīga blondīne. Tomēr manas acis jau ir nogurušas Instagramā skatīties uz tām mākslīgajām lellēm. Tagad šķiet, ka tās fake meitenes nevis sevi ļoti kopj, bet ir kompleksainas, nespēj sevi patiesi mīlēt. Man patīk skaisti cilvēki, patīk, ka kopj sevi, pucējas, bet nu ar tādu dabisko, iedzimto skaistumu bez tik trakiem ārējā izskata uzlabojumiem, kas vairs nepārsteidz, bet liek nopūsties.. Boring!!
03.07.2020 19:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits