Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko man iiisti domaat?

 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Sveikas.
Situacija tada,ka neesmu tikusi skaidriibaa par sho viirieti. Kad likaas,ka biju tikusi paari savam ex, par mani saaka intereseeties viirietis ar kuru man bija jauka virtuaala komunikaacija. Protams arii tikaamies, likaas ka viss bija labi, puisis neko sliktu vai jociigu neizdariija lai es vairs ar vinju netiktos, bet tomeeer man iisti liidz galam kaut kas nebija un es nezinaaju,kas tur ir pie vainas.
Pateicu shim puisim ka varam buut draugi,ka neesmu gatava nekam taadam nopietnam patreiz jo neveeleejos vinju arii pavisam pazaudeet jo kontakts mums bija ljoti labs tikai, iespejams, man pashai bija jaatiek galaa ar sevi. Vinhs atteicaa palikt ,,friend zonaa,, un noveeleeja man visu gaishu.
Satikos ar veel paaris puisiem un sapratu,ka vinjii nav iisti taadi kaads bija shis puisis, man nebija taads kontakts ar vinjiem,kaa ar vinju. Noleemu vinju uzrunaat un paskaidrot situaaciju, kaapeec es taa riikojos,ka nebiju sapratusi ko veelos.. Vinja atbildes bija skaidras. Teica,ka ja es vienreiz aizbeegu, dariishu to atkal, ka vinjs mani uztveera kaa nopietnu kandidaati attieciibaam.. respektiivi,ka vinhs muusu tikshanos jau bija uztveeris ljoti nopietni un cereeja,ka buusim kopaa.. Mani tas shokeeja jo es nezinaaju,kaadi iisti vinjam noluuki, ko vinjhs domaa.. vismaz peec pirmaas tikshanaas to gruuti spriest. Vinhs peec manas uzrunaashanas atkal man piesekoja un kluseeja visu sho laiku.. Es vinjam shad tad uzrakstu bet vinja atbildes ir veesas, aicinaaju iziet satikties, vinhs neesot Riigaa.. Nezinu ko lai dara. Neveelos likties,kaa izmisusi vinja aciis, bet tajaa pat laikaa saprotu ka paarsteidzos par savu leemumu pieskaitiit vinju,kaa draugu.
Ko Juus dariitu manaa vietaa ?
17.10.2019 15:16 |
 
Reitings 82
Reģ: 11.10.2019
Nu, nez, vairāk izskatās, ka vēlies attiecības kā tādas nevis tieši šo puisi. Vienkārši racionāli šis liekas pieņemākais. Ja tev nav virs 30, tad attiecības uz šāda pamata ir grūti ilgstoši noturēt, varbūt tik uz gadu vai diviem. Pēc tam jau sagribēsies tos tauriņus, kuru ar šo puisi nekad nebija.
17.10.2019 15:26 |
 
Reitings 82
Reģ: 11.10.2019
Tavā vietā tomēr ieteiktu nesteigties ar attiecībām un censtos atrast kādu, ar kuru ir ķīmija jau sākumā. Pareizi tas vīrietis pateica, ka ļoti iespējams aizbēgsi atkal. Nejau tādēļ, ka speciāli to jau tagad plānosi, bet ar laiku, kad tomēr tavā apvārsnī uzradīsies "īstais", tu būsi tikai nelaimīga.
17.10.2019 15:33 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Ja jau līdz galam nebija tad nebija ... turpini meklēt.
17.10.2019 15:44 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Man skjiet,ka man vienkaarshi bija iesleedzies tas,ka es saliidzinu vinju ar ex un ja vinhs neatbildiis kaut kaadam nianseem tad man taadu nevajag..un peeec pirmaa randinja jau arii neko nevar spriest ne vinjhs ne es.. Taapeec es pat biju shokaa,kad vinjhs teica,ka uztveera mani kaa nopietnu kanditaati.. Iespeejams es vinju ljoti aizskaaru,ja vinjhs tagad pret mani ir taads veess..nesaka man ne jaa, ne nee.. nezinu vai turpinaat vinju uzrunaat.
17.10.2019 15:56 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Tavā vietā es par viņu aizmirstu, jo neskrietu pakaļ puisim, īpaši, jo viņš pateica, ko domā. Tiec galā ar sevi (ja šķiršanās bijusi salīdzinoši nesena un sāpīga), un pienāks brīdis, kad iepazīsi kādu, kur arī pirmajā randiņā jutīsi ķīmiju un sapratīsi, ka šis tiešām ir potenciāls!
17.10.2019 16:29 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Nevajag, beidz.
17.10.2019 16:35 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Kaut ko līdzīgu saskatu ar situāciju, kas arī man bija.
Arī biju iepazinusies ar puisi, kuram atteicu un pēc tam “nožēloju”, izdarīju tā, lai viņam atkal ir interese par mani, bet izrādījās, ka viņa nopietnie nolūki ir nevis ilgtermiņa attiecības, bet vienkārši seksa pēc.
Ja Tu viņam tiešām nopietni būtu ieinteresējusi, tad viņš tik ātri neatmestu ar roku un netēlotu vēso. Iespējams, ka viņš arī Tevi saskatīja tikai seksam un tas par to nopietnību bija tikai kā aizbildinājums.
Neņem galvā, nav Tavs.
17.10.2019 19:26 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Varbūt tiešām nav Rīgā. Bet nu nevajag iespringt. Ja puisim pret tevi būtu nopietni nolūki viņš ar tevi tiktos. Ja viņš gribētu patiesi tikties tad arī tu no viņa saņemsi ziņu. Iespējams nevajag neko rakstīt, kad pats ja izdomāts tad saņemsi ziņu. Ja tu patiešām vīrietim interesētu viņš pēc viena atteikuma nebūtu vēss. Vienalga kā iepriekš gājis un kā sāpināts ja vīrietim sieviete patīk tad viņam viens atteikums neko nemainītu. Vēl jo vairāk ja pati raksti tad puisis izmantotu iespēju, kaut gan pastāv iespēja ka viņš novēro, nogaida un tad vēlas iesaistīties. Manas domas nogaidīt, neskrien pakaļ. Tu esi uzrakstījusi, izskaidrojusi situāciju, tagad gaidi. Vai tad būs pasaules gals ja ar to puisi nebūsi kopā?
17.10.2019 21:28 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Šoreiz Tu aplauzi viņu, tā kā diezvai tur kaut kas būs. Ja ļoti vēlētos, tad jau satiktos.
Varbūt tagad viņš nezin, ko īsti vēlas.
18.10.2019 10:07 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Taapeec es esmu tadaa, kaa nesapashanaa.. Ko es taadu izdariju shim cilveekam,kaa taa vajag aovainoties uz mani. Sajuuta,ka mees gadiem butu bijushi kopaa, es tagad vinju buutu pametusi, un saprastu,ka veelos atpakalj..
Vinjsh man veel teica- Visiem ir dota tikai viena iespeeja un ja to nemaak izmantot pats vainiigs!.
Tad es vinjam konkreeti jautaaju naaks vai nenaaks, tad atbilde bija,ka nevajag spiest vinju.
Lieki teikt,ka pedeejaa laikaa pieseko kaadai manai draudzenei instaa, laiko bildes. Kaapeec taa dara nezinu.
18.10.2019 11:36 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Tu viņam pateici, ka viņš nav gana labs un, ka iesi meklēt labāku variantu. Būtībā nekas jau arī nav mainījies ... tu viņu gribi tikai tāpēc, ka neizdevās atrast labāku variantu.
Ieturi pāris mēnešu pauzi un ja ir vēlme (iespējams būs jau pazudusi) mēģini vēlreiz. Tam viņa acīs arī būs cits svars.
18.10.2019 14:53 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Es nekad nepieņemtu lēmumu būt/nebūt attiecībās pēc viena randiņa. Un tas, ka viņš tā izlemj jau pēc viena randiņa, arī ir dīvaini. Man pat būtu bail no tik spontāna cilvēka, tas nav veselīgi un var liecināt par kontrolējošu raksturu. Attiecības veidojas pakāpeniski un pašas no sevis. Vai arī es tāda jocīga?
23.10.2019 20:35 |
 
Reitings 22
Reģ: 26.08.2019
Es savam draugam vismaz trīs reizes teicu,ka varam palikt tikai draugi,jo tad vēl nebiju šķīrusies, bet viņš tik un tā ļāva sakarus atjaunot.Mēs gan tad vēl nebijām pārgulējuši.. Varbūt ,ja to pasaka pēc sexa tas ir savādāk!? Jebkurā gadījumā tev jāpieņem situācija tāda kāda tā ir,jo izskatās,ka tu centies skriet pakaļ aizejošam vilcienam...Neraksti viņam neko un ja viņam vēl tomēr būs kāda interese,viņš pats uzrakstīs..
23.10.2019 22:30 |
 
Reitings 7
Reģ: 11.12.2019
Ja nenoklikšķēja ar vinu - tad turpini meklēt. Neskrien pie viņa tikai taapēc, ka visi citi līdz šim ir sliktaaki! Pasaulē daudz vīriešu. Dod sev iespēju un laiku!
16.01.2020 20:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits