Līgavas 2020

 
Reitings 543
Reģ: 29.01.2009
Sveikas nākamā gada līgavas!
Uztaisiju mums savu tēmu.. kur varam padalīties ar padomiem un apspriest visu par un ap kāzām!
Mana lielā diena būs jūlijā.. viesu nams ir rezervēts, sobrid esmu kleitas meklejumos.. isti nesaprotu pirkt tagat ja kautkas patik vai vel ir par agru..
kaa Jums iet ar organizesanu? Cik taalu esat tiksusas?
26.09.2019 14:46 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
NeonsNeons @ 28.04.2020 12:43
Tortes cepēja ir atrasta, izvēlējāmies arī kādu kūku gribam, nemāku tik pievienot bildi ?

Bildi vari pievienot vai nu ieliekot uz failiem.lv, vai arī, ja bilde ir no interneta, tad labais peles taustiņš- kopēt attēla adresi un iekopēt to šeit, logā kurā raksti tekstu izvēlies ikonu ar kociņu (trešo no labās puses), nospied Paste un tad spied Labi.
28.04.2020 13:20 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
ALG liels paldies ? šādu izvēlējāmies,manuprāt eleganti un skaisti ?
28.04.2020 14:13 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
NeonsNeons @ 28.04.2020 14:13
ALG liels paldies ? šādu izvēlējāmies,manuprāt eleganti un skaisti ?

Mums kūkas cepēja arī ieteica naked cake,esot ļoti populāra kāzās šobrīd. Paši gan vēl neesam izvēlējušies, kādu gribam. Galvenais, ka garšīga. ?
28.04.2020 15:46 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
Es arī skatos uz naked tipa kūku, esmu atradusi šādu no "Kūkas gardas", izskatās ļoti skaista un mūsu kāzu toņos, klāt paņemtu līdzīgas mazās kūciņas! :)
28.04.2020 16:41 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
ALG wow, šī super skaista!
28.04.2020 17:05 |
 
10 gadi
Reitings 3123
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, tām, kam kāzas mazākā lokā ir paredzētas.. Kāds jums ir dienas plāns? Laulību ceremonija, foto, vakariņas ar ģimeni? Ir kādas aktivitātes plānotas līdz ar vakariņām/pusdienām?
Plus kā jums ar vietu: rezervējat kādu restorānu (atsevišķu zāli vai tml)?
Mums bija plānots ar draugiem apmēram pēc mēneša. Protams, saprotu, ka tas nebūs, bet par pārcelšanu arī īsti nav skaidrības (ir citi plāni + salasījos ziņas, ka iespējams visu vasaru būs šādi). Tad nu mēģinu saprast alternatīvas..
28.04.2020 23:14 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
joselyn @ 28.04.2020 23:14
Meitenes, tām, kam kāzas mazākā lokā ir paredzētas.. Kāds jums ir dienas plāns? Laulību ceremonija, foto, vakariņas ar ģimeni? Ir kādas aktivitātes plānotas līdz ar vakariņām/pusdienām?
Plus kā jums ar vietu: rezervējat kādu restorānu (atsevišķu zāli vai tml)?
Mums bija plānots ar draugiem apmēram pēc mēneša. Protams, saprotu, ka tas nebūs, bet par pārcelšanu arī īsti nav skaidrības (ir citi plāni + salasījos ziņas, ka iespējams visu vasaru būs šādi). Tad nu mēģinu saprast alternatīvas..

Mums būs tieši kā aprakstīji, ceremonija gan ir pa dienu, ar visu fotosesiju sanāks, ka beidzas tieši uz vakariņu laiku.
29.04.2020 08:33 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
joselyn @ 28.04.2020 23:14
Meitenes, tām, kam kāzas mazākā lokā ir paredzētas.. Kāds jums ir dienas plāns? Laulību ceremonija, foto, vakariņas ar ģimeni? Ir kādas aktivitātes plānotas līdz ar vakariņām/pusdienām?
Plus kā jums ar vietu: rezervējat kādu restorānu (atsevišķu zāli vai tml)?
Mums bija plānots ar draugiem apmēram pēc mēneša. Protams, saprotu, ka tas nebūs, bet par pārcelšanu arī īsti nav skaidrības (ir citi plāni + salasījos ziņas, ka iespējams visu vasaru būs šādi). Tad nu mēģinu saprast alternatīvas..

Mums plāns precīzi tāds kā aprakstīji, tik pa vidam neliela fotosesija ar viesiem pēc ceremonijas (aptuveni 15-20min.) Nekādi nevarējām izdomāt kādu izklaidi sarīkot viesiem kamēr mums ir fotosesija ar lieciniekiem (nevēlos, lai visi radi staigā nopakaļ un skatās kā mēs fotografējamies. Tas ir intīms process pārim un iespēja pavadīt šo laiku divatā baudot vienam otru), tad nu ceremonijas vieta piedāvā mīlas ziepju vārīšanas darbnīcu (gan viesiem, gan jaunlaulātajiem) kas mums ļoti iepatikās un tā varētu būt laba aktivitāte kamēr mēs esam prom. Pēc šīs darbnīcas, visi satiksimies netālu esošajā restorānā (ja mēs būsim aizkavējušies, lūgšu savai mammai noorganizēt vēl pāris aktivitātes mūs gaidot). Kad ierodamies restorānā, visi sēžamies pie galda un kopīgi pusdienojam (aptuveni 2-3h) un tad kopā ar vedējiem dodamies viņu sarīkotajā izbraucienā (pārsteigums - neko nezinam) ?
29.04.2020 10:29 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
kay @ 29.04.2020 10:29

Mums plāns precīzi tāds kā aprakstīji, tik pa vidam neliela fotosesija ar viesiem pēc ceremonijas (aptuveni 15-20min.) Nekādi nevarējām izdomāt kādu izklaidi sarīkot viesiem kamēr mums ir fotosesija ar lieciniekiem (nevēlos, lai visi radi staigā nopakaļ un skatās kā mēs fotografējamies. Tas ir intīms process pārim un iespēja pavadīt šo laiku divatā baudot vienam otru), tad nu ceremonijas vieta piedāvā mīlas ziepju vārīšanas darbnīcu (gan viesiem, gan jaunlaulātajiem) kas mums ļoti iepatikās un tā varētu būt laba aktivitāte kamēr mēs esam prom. Pēc šīs darbnīcas, visi satiksimies netālu esošajā restorānā (ja mēs būsim aizkavējušies, lūgšu savai mammai noorganizēt vēl pāris aktivitātes mūs gaidot). Kad ierodamies restorānā, visi sēžamies pie galda un kopīgi pusdienojam (aptuveni 2-3h) un tad kopā ar vedējiem dodamies viņu sarīkotajā izbraucienā (pārsteigums - neko nezinam) ?

Ja par aktivitātēm pie galda (ja nu mēs aizkavējamies), tad viesiem uz šķīvja būs jāsaraksta bērnu vārdi un kad ieradīsimies, mums šis te šķīvis būs jāsadauza!
Vēl biju iedomājusies izveidot tādas kā darba lapas (zemāk attēlā) un viesiem tās jāaizpilda (tekstu var mainīt un izdomāt par jebkādu tēmu saistībā ar jaunlaulāto pāri). Pēc tam, kad mēs ierodamies, atklājam patiesās atbildes viesiem. Uz šīm darba lapām, var sarakstīt arī kādus smieklīgus faktus varbūt, tā lai nav tik nopietni.

Tā kā mums viesu grāmatas nebūs, meklēju dažādas alternatīvas un šī man patīk vislabāk. Restorānā varētu novietot atsevišķu, nelielu galdiņu ar izdekorētu burciņu (piemēram, mūsu uzvārdu un kāzu datumu) un sagatavot sagrieztas lapiņas uz kurām viesi var uzrakstīt jaunajam pārim novēlējumu. Protams, vēl ir ideja, ka šīs lapiņas jau var sagatavot ar konkrētiem jautājumiem un tad katrs viesis uzraksta viņa ideju/atbildi.
29.04.2020 10:40 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
Ļoti laba alternatīva ir Our love BOOK grāmata, kuru var pasūtīt facebookā. Kalpos gan kā viesu grāmata (tam atvēlēti divi grāmatas atvērumi) gan kā grāmata no pāra pirmās kopā būšanas dienas līdz dimanta kāzām!! ? Esmu par grāmatiņu sajūsmā, paši tādu noliksim, kur viesi varēs ne tikai aizpildīt novēlējumus, bet arī paskatīties mūsu stāstu līdz kazām.
https://m.facebook.com/olovebook/reviews/?ref=page_internal
Kāzās mums būs +/- 40 cilvēki, galvenokārt visi ir radinieki, padomāšu par kādu "iepazīšanās" aktivitāti. Pārējās aktivitātes padomāšu kopā ar vedējiem!
29.04.2020 13:43 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
kay @ 29.04.2020 10:40

Ja par aktivitātēm pie galda (ja nu mēs aizkavējamies), tad viesiem uz šķīvja būs jāsaraksta bērnu vārdi un kad ieradīsimies, mums šis te šķīvis būs jāsadauza!
Vēl biju iedomājusies izveidot tādas kā darba lapas (zemāk attēlā) un viesiem tās jāaizpilda (tekstu var mainīt un izdomāt par jebkādu tēmu saistībā ar jaunlaulāto pāri). Pēc tam, kad mēs ierodamies, atklājam patiesās atbildes viesiem. Uz šīm darba lapām, var sarakstīt arī kādus smieklīgus faktus varbūt, tā lai nav tik nopietni.
Tā kā mums viesu grāmatas nebūs, meklēju dažādas alternatīvas un šī man patīk vislabāk. Restorānā varētu novietot atsevišķu, nelielu galdiņu ar izdekorētu burciņu (piemēram, mūsu uzvārdu un kāzu datumu) un sagatavot sagrieztas lapiņas uz kurām viesi var uzrakstīt jaunajam pārim novēlējumu. Protams, vēl ir ideja, ka šīs lapiņas jau var sagatavot ar konkrētiem jautājumiem un tad katrs viesis uzraksta viņa ideju/atbildi.

Mums tieši tāds pats plāns viesu grāmatas alternatīvai. Burku jau nopirku. Vēl jāizdomā, kā glīti noformēt visu pārējo. ?
29.04.2020 15:03 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
joselyn @ 28.04.2020 23:14
Meitenes, tām, kam kāzas mazākā lokā ir paredzētas.. Kāds jums ir dienas plāns? Laulību ceremonija, foto, vakariņas ar ģimeni? Ir kādas aktivitātes plānotas līdz ar vakariņām/pusdienām?
Plus kā jums ar vietu: rezervējat kādu restorānu (atsevišķu zāli vai tml)?
Mums bija plānots ar draugiem apmēram pēc mēneša. Protams, saprotu, ka tas nebūs, bet par pārcelšanu arī īsti nav skaidrības (ir citi plāni + salasījos ziņas, ka iespējams visu vasaru būs šādi). Tad nu mēģinu saprast alternatīvas..

Ceremonija mums ir pēcpusdienā, vedēji laikam plāno mazu pārbraucienu, kur arī būs fotosesija. Vakarā esam sarunājuši zāli viesnīcā/restorānā. Varam svinēties, cik ilgi gribam. Nakšņosim viesnīcā. Nākamajā dienā visiem kopā brokastis restorānā.
29.04.2020 15:05 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
ALG @ 29.04.2020 13:43
Ļoti laba alternatīva ir Our love BOOK grāmata, kuru var pasūtīt facebookā. Kalpos gan kā viesu grāmata (tam atvēlēti divi grāmatas atvērumi) gan kā grāmata no pāra pirmās kopā būšanas dienas līdz dimanta kāzām!! ? Esmu par grāmatiņu sajūsmā, paši tādu noliksim, kur viesi varēs ne tikai aizpildīt novēlējumus, bet arī paskatīties mūsu stāstu līdz kazām.
https://m.facebook.com/olovebook/reviews/?ref=page_internal
Kāzās mums būs +/- 40 cilvēki, galvenokārt visi ir radinieki, padomāšu par kādu "iepazīšanās" aktivitāti. Pārējās aktivitātes padomāšu kopā ar vedējiem!

Tevis norādītajā linkā diemžēl neredzu kā tā grāmatiņa izskatās no iekšpuses, bet ideja ir forša! Zinot manu draugu, droši vien es būšu tā, kas līmēs un rakstīs visu šajā grāmatā, jo uzdāvināju Ceļojumu grāmatu, kurā ir ierakstīts precīzi 1 ieraksts un tas pats ir mans ??
29.04.2020 20:32 |
 
10 gadi
Reitings 3123
Reģ: 29.01.2009
Patrupināšu jau jautāto (tām, kam kāzas ģimenes lokā iecerētas)- līdz 20/25 cilvēkiem.
Jūs plānojat arī kādas runas, spēles vai tml vakariņu laikā? :)
Pašlaik līgavainis vairāk sliecas uz svinēšanu ar ģimeni, savukārt mani šī doma dzen panikā :D Kaut kā mūsu ģimenītes ir tik kolorītas, ka brīžiem pat pusdienas dzimšanas dienā ir labs izaicinājums..tad nu iedomājoties, ka tādas būs arī kāzas.. Bet draugs variantu 2+2 neizskata.
29.04.2020 23:59 |
 
Reitings 42
Reģ: 30.04.2020
Kāzas paredzētas septembra sākumā. Šobrīd panikā vēl nekrītam,jo depozīti jau iemaksāti un pārējo summu vienkārši esam atlikuši malā. Protams,ka neziņa par situāciju dara savu... Pagaidām nogaidam ar ielūgumu izsūtīšanu, bet ļoti ceram,ka plāni nebūs jāmaina. Dzimtsarakstu nodaļā datums ir rezervēts,bet ar iesnieguma rakstīšanu mums lika nogaidīt līdz pat jūlija beigām.
Žēl,ka radusies šī ārkārtas situācija,kas iepauzē ne tikai plānošanas procesu,bet arī sajūtas kopumā. Klusībā turu īkšķus,ka šī neziņa drīz beigsies!
P.s tikko delfos lasīju interviju ar Ugu Dumpi,kurš neiesaka plānot nekādus pasākumus, ieskaitot kāzas...
30.04.2020 00:50 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
Vakar aizdomājos par visu šo ārkārtas situāciju un kāzām. Arī vedējmāte diezgan depresīvi noskaņota, līdz ar to vēl vairāk domāju par visu. Saskumdina fakts, ka izplāno un ieskicē savu ideālo dienu un tad nekontrolējami spēki to vienkārši sagrauj. Šobrīd laikam neziņa un pazudušais prieks pārņem visu. No vienas puses gribas šo skaisto dienu ar tuvajiem un svētku sajūtu. Bet no otras puses - nav vispār skaidrs, vai kas tāds būs iespējams. Varbūt plānojam visu pa tukšo. Un ja jāgaida 2 gadi, lai apprecētos, tad labāk tiešām aizejam sarakstīties kopā ar lieciniekiem. Bet tad, protams, iztrūks šī svētku sajūta. Un svinēt kāzas pēc sarakstīšanās man šķiet dīvaini. Šobrīd tiešām esmu saskumusi par šo visu, vajadzēja izkratīt sirdi. ?
30.04.2020 12:39 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
kay @ 29.04.2020 20:32

Tevis norādītajā linkā diemžēl neredzu kā tā grāmatiņa izskatās no iekšpuses, bet ideja ir forša! Zinot manu draugu, droši vien es būšu tā, kas līmēs un rakstīs visu šajā grāmatā, jo uzdāvināju Ceļojumu grāmatu, kurā ir ierakstīts precīzi 1 ieraksts un tas pats ir mans ??

Šeit visas grāmatiņas iekšlapas ir redzamas! :)
https://www.facebook.com/pg/olovebook/photos/?tab=album&album_id=1161841207349235&__xts__%5B0%5D=68.ARB2-yaoVuxEU3SlZAwiWwhJeQHQJPfHH9qxe9Ylx2A4mDHju8on4sNGL-igEqHkxXu08Va7G7H0eemWswUpb79zf5VEJbvLcFhA8c8roJzxBzbD98q8vArZdxbmA7m074O20u6hXizi4CBwpj1RBQ3BiDwvzBZv6sGrvGIo9WIT9wGdAKOEqrunfAxx1M7Zg2SFRqjJkp3es4eYvUSyE2znGAP_FbTtYPaDXW8zyWZ0nje-JOoSNV-rkVKGPzx1NrH8TVJEPo_6aPBATXR4NQ85Mu9JX-JPqG0Ai7xRCOxolXIRk5v1-qzV7VINO2pPPSbTnvnrk9OyItbc-RBMI81ZNc--1Nvp1dsRtvFwdAnkZovS5amCE-lVVjVhgFa_ZbmUwGhIsyuD0NlsH9ACqMQ6SvnqwxAZTtntB-qhEvgFF6iw7UxyDJ0g4D3V_lSlDPPNYYoVR-BK3RKTKv2pC0-_3w&__tn__=-UC-R
Grāmatiņa tiešām burvīga, aizsienama ar atlasa lentu.?
30.04.2020 13:11 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
bouquettt @ 30.04.2020 12:39
Vakar aizdomājos par visu šo ārkārtas situāciju un kāzām. Arī vedējmāte diezgan depresīvi noskaņota, līdz ar to vēl vairāk domāju par visu. Saskumdina fakts, ka izplāno un ieskicē savu ideālo dienu un tad nekontrolējami spēki to vienkārši sagrauj. Šobrīd laikam neziņa un pazudušais prieks pārņem visu. No vienas puses gribas šo skaisto dienu ar tuvajiem un svētku sajūtu. Bet no otras puses - nav vispār skaidrs, vai kas tāds būs iespējams. Varbūt plānojam visu pa tukšo. Un ja jāgaida 2 gadi, lai apprecētos, tad labāk tiešām aizejam sarakstīties kopā ar lieciniekiem. Bet tad, protams, iztrūks šī svētku sajūta. Un svinēt kāzas pēc sarakstīšanās man šķiet dīvaini. Šobrīd tiešām esmu saskumusi par šo visu, vajadzēja izkratīt sirdi. ?

Es vispār cenšos par to kaut kā nedomāt, nākošnedēļ plānoju saorganizèt ēdinātājus. Ja nu liktenis ir lēmis, tad dienu pavadīsim kopā ar vedējiem, jo atlikt arī nav jēgas, ņemot vērā to, ka nekas nav skaidrs. Svinēt kaut ko pēc tam man arī škiet dīvaini, tāpēc nekādas balles pēc tam atsevišķi nerīkosim. Galvenais nelasīt nekādas ziņas, negribu tik daudz sliktas emocijas, galu galā kleita ir nopirkta un neturēšu viņu divus gadus skapī! ?
30.04.2020 13:17 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
bouquettt @ 30.04.2020 12:39
Vakar aizdomājos par visu šo ārkārtas situāciju un kāzām. Arī vedējmāte diezgan depresīvi noskaņota, līdz ar to vēl vairāk domāju par visu. Saskumdina fakts, ka izplāno un ieskicē savu ideālo dienu un tad nekontrolējami spēki to vienkārši sagrauj. Šobrīd laikam neziņa un pazudušais prieks pārņem visu. No vienas puses gribas šo skaisto dienu ar tuvajiem un svētku sajūtu. Bet no otras puses - nav vispār skaidrs, vai kas tāds būs iespējams. Varbūt plānojam visu pa tukšo. Un ja jāgaida 2 gadi, lai apprecētos, tad labāk tiešām aizejam sarakstīties kopā ar lieciniekiem. Bet tad, protams, iztrūks šī svētku sajūta. Un svinēt kāzas pēc sarakstīšanās man šķiet dīvaini. Šobrīd tiešām esmu saskumusi par šo visu, vajadzēja izkratīt sirdi. ?

Mēs svinam ar vedējiem un tici man, svētku sajūtu tas nepavisam neatņem! Nedomājam par vīrusu vispār, tā mums vieglāk, tāpēc noskaņojums nepazūd.
30.04.2020 13:21 |
 
10 gadi
Reitings 3123
Reģ: 29.01.2009
bouquettt @ 30.04.2020 12:39
Vakar aizdomājos par visu šo ārkārtas situāciju un kāzām. Arī vedējmāte diezgan depresīvi noskaņota, līdz ar to vēl vairāk domāju par visu. Saskumdina fakts, ka izplāno un ieskicē savu ideālo dienu un tad nekontrolējami spēki to vienkārši sagrauj. Šobrīd laikam neziņa un pazudušais prieks pārņem visu. No vienas puses gribas šo skaisto dienu ar tuvajiem un svētku sajūtu. Bet no otras puses - nav vispār skaidrs, vai kas tāds būs iespējams. Varbūt plānojam visu pa tukšo. Un ja jāgaida 2 gadi, lai apprecētos, tad labāk tiešām aizejam sarakstīties kopā ar lieciniekiem. Bet tad, protams, iztrūks šī svētku sajūta. Un svinēt kāzas pēc sarakstīšanās man šķiet dīvaini. Šobrīd tiešām esmu saskumusi par šo visu, vajadzēja izkratīt sirdi. ?

Man pilnīgi tādas pašas sajūtas, tikai vedējmāte nav depresīva, jo neiesaistās :D un izvēlētā diena nu jau par 90% ir atlikta, jo līgavainis saputrojās mazliet un vairs nevaram iesniegt pieteikumu laikā :/
Bet no otras puses, ne pirmā lieta, kas neizdodas :)
30.04.2020 14:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits